Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
8. dec 2008

my sme boli cez vikend u nasich a boli sme aj na nakupoch.Vikend usiel ako voda...

zelmirka1
8. dec 2008

ahojte
vikend fakt usiel ako voda... Misko mi zacina krasne spinkat...budi sa len raz v noci...teraz len dufam ze mu to vydrzi

marina gratulujem ku dvom trojkam....vela zdravia, stastia a radosti s Adelkou

marina.o.
8. dec 2008

zelmirka dakujem 😉

zelmirka1
8. dec 2008

toto pocasie je desne unavujuce..taka tma...aj maly je ospaly a ani mne sa nic nechce... ☹

marina.o.
8. dec 2008

veru,je to o nicom...boli sme na chvilu vonku ale je aj chladno.

zelmirka1
8. dec 2008

ja som bola dve hodiny vonku...samozrejme s malou pauzou na kavu...ale tato zamracena obloha mi teda
na nalade nepridava....radsej keby ja mrzlo len nech je slnko...

mgurnak
8. dec 2008

nas maly dnes zaspal uz o 18.30..som zvedava, co bude robit v noci a o kolkej sa zobudi rano... ☹
marina...zajtra idem na poradnu, som ti to zabudla povedat...a sa mi zda, ze v stredu ides s malou s nozickami, ze? tak sa uvidime neskor....
fakt bolo pekne zima...som prisla z vonku, hned som si dala cajik...aj sumik by som si dala, ale to musim este pockat.. 😉

marina.o.
9. dec 2008

nasa mala isla vcera spat asi o 18:45.O 20:00 sa zobudila a robila divadlo do stvrt na jedenast.Uz sme nevedeli co s nou.Vsetko co sa dalo sme vyskusali a nakoniec si vybrala moju postel a tam zaspala...potom som ju prelozila do postielky,lebo som sa tam nemestila 😀
Hej,v stredu ideme na nozicky.

zelmirka1
9. dec 2008

ahojte....kde behate kocky ? stale na Hlbokej ? podte niekedy aj do mesta, dnes bolo super pocasie bola som na namesti kde su rozne stanky pred vianocami. Tak som pochodila, dala si aj kavicku a maly krasne spinkal.Na namesti mi vzdy zaspi lebo tam po tych kockach to krasne drnda s kocikom.

marina.o.
9. dec 2008

ahoj...my sme na Hlbokej.Mozno sa tam do vianoc dostaneme 😉
Zajtra ideme na nozicky a vo stvrtok pride moja mamina,tak uvidime.

mgurnak
9. dec 2008

tak my uz mame druhe ockovanie za sebou..boze, ako plackal..mi ho bolo luto...ale uz je v pohode a krasne spinka...aj bol taky nervoznejsi ku veceru, tak sme mu dali este panadol baby, a celkom sa potom ukludnil...bola som si aj kupit plavky ....manzelik odsuhlasil, ze "da sa" 😖 ale ved plavanie je o detickach nie o maminach no nie? 😉 a do toho mesta sa fakt musime pozriet...aj by som si dala punc..len by som asi nemala... 😀

zelmirka1
9. dec 2008

tak ked budete mat chut ist do mesta dajte vediet...ja chodim casto...je to fajn prechadzka a zmena oproti parku
kde som chodievala najviac...

ozaj mate deti zvyknute na cumel ? moj ho zatial vobec nechcel, stale ho vypluval...dnes konecne na chvilu
ho mal v ustockach ale zase sa bojim ze si moc zvykne a bude ho stale chciet ? kedy davate cumlik ?

zelmirka1
9. dec 2008

mgurnak...mozno by ten punc nebol na skodu...nech si drobec zvyka... ja som si nedavno dala trochu vina..
predtym som si dala malokedy ale teraz ked nemozem tak normalne som dostala chut....

andulka26
9. dec 2008

mgurnak, nas caka druhe ockovanie za dva tyzdne tak uvidim ako to bude znasat. Maju nas aj ockovat proti pneumokokom tak si pripravujem pevne nervy. ja som taka citlivka ked vidim malu plakat od bolesti tak placem aj ja co je mi jej luto ☹
Napis ci ste mali nejaku reakciu po ockovani a ako ste zvladli noc aby som sa vedela pripravit 🙂

Vcera dostala Misena taky zachvat placu, ze som bola uplne mimo co s nou. Najskor plakala len z toho ze nevedela ako zaspat a potom to uz preslo do priam hysterickeho placu. Ked sa mi ju podarilo konecne ukludnmit a uspat este v spanku pol hodinku fnukala. Az vecer ma napadlo ci ju nebolia jasienka koli zubkom. No ale kedze nemam skusenosti ako to vyzera ked sa zubky prerezavaju tak iba hadam. V mieste kde su predne horne zubky ma take biele bodky ako pluzgieriky. Neviete mi poradit ci to je ono?

Dnes sme uz mali lepsi den, sice spala vonku len 20 min doobeda, ale bola celkom fajn. poobede pekne pospinkala v posteli 1,5 hod 😀 vecer sme boli sesternici pozriet na vianocny koncert. Hra na klavir. Mala bola zlata. Ani nemukla, len pozerala, asi sa jej to velmi pacilo 😵 Najskor som mala obavu ako to zvladneme, ale po dnesne skusenosti ju mozem brat na taketo podujatia. Mozno z nej nieco bude 😀
Po koncerte sme skocili na Marianske namestie na punc. Dala som si sice len par glgov, lebo este kojim ale na buduci rok si to uzijem, mnam 🙂 Nedostanem sa skoro vober takto vecer do mesta, tak som len zirala aka krasna je vianocna vyzdoba. Hned som chitila vianocnu naladu a uz sa nemozem dockat sviatkov.

andulka26
9. dec 2008

sorry za chyby a tvrdky ale ked sa ponahlam akosi nestiham po sebe kontrolovat 😉

mgurnak
10. dec 2008

ahoj andulka....maly bol v noci v pohode..krasne spinkal...len vecer bol mrzutejsi ako zvycajne, ale dostala panadol baby a to ho asi ukludnilo..ja som sa najviac bala, aby nemal teplotu...nic ine som nespozorovala...takze tak.... 😉
a to s tymi zubkami by zaujimalo aj mna...ja tam este sice nic nevidim, ale niekedy mam pocit, ze by si spapal celu rucicku...mozno to uz na neho ide...
zelmirka...my tiez moc nechceme cumlik...len niekedy a to len vtedy, ked sme v kociku a chceme spinkat...inac to nehrozi... 😀

a_rianna
10. dec 2008

ahojte mamičky žilinčanky

možem sa k vam pridať? som tiež zo žiliny na MD mam skoro 5 mesačneho synčeka

zelmirka1
10. dec 2008

ahoj a_rianna
jasne ze sa pridaj, sa mi zda ze v poslednej dobe je tu trochu tichsie na modrom konikovi...
inak krasne meno Tomasko....

zelmirka1
10. dec 2008

dnes som objavila celkom kludne miesto...bola som po straaaasne dlhej dobre v kniznici...maju tam pekne
bezbarierovy vstup zboku /treba zvonit/...vytahom na 1. poschodie do citarne kde som si precitala bulvarne novinky a zase sme pokracovali v prechadzke...bolo tam pekne tichucko, tam by sme sa v krajnom pripade aj napapali....

marina.o.
10. dec 2008

a rianna vitaj v klube 😀
zelmirka,ty kazdy den nkieco objavis.My sme boli na nozicky,vsetko v poriadku.

mgurnak
10. dec 2008

ahoj arianana...vitaj...mame skoro rovnako stare deticky..a kde v za byvas?inac, maly mal teraz teplotu, asi reakcia na to vcerajsie ockovanie....a straaasne kaka...dnes hadam aj po 7x...

a_rianna
10. dec 2008

na Hlinách hned pri Narodnej banke Slovenska alebo oproti knižnici 🙂)

no Tomino bude mať 5 mes 21. 🙂)

mne po druhom očkovani teplotu nemal, ale to som mu dala preventívne panadol do zadočku ked sme dosli a potom po 6 hodinach a potom obkladiky z vina ako mi kazala doktorka, ale kakal mi tiež asi 3 dni take žlte riedke a tak kyslo to smrdilo
ale ževraj je nejaky virus teraz vo vzduchu brušný

zelmirka1
10. dec 2008

to je super arianna...tam kde byvas chodim casto na prechadzku...tak ked uvidis taky klasicky kocik stvorkolesovy tmavomodry a osobku v klobuku tak to som ja...pripadne sa prihovor, predpokladam ze chodis tiez kazdy den von...

zelmirka1
10. dec 2008

ahoj marina...to je super ze mate nozicky OK...mne je tak luto ako ho musime balit nasiroko..vzdy sa tesi ked
si moze pokopkat...este musime vydrzat...no ja som taka objavitelka...je to pre mna uplne ine na materskej tak
sledujem ako je Zilina prisposobena k mamickam...

skorvankova
10. dec 2008

Ahojky baby.
Chcela by som vás poprosiť o radu, nechodili ste počas tehu niektorá ku dr.Dlugosovi do KNM?
Počula som ze ma 3D sono, neviete o tom niektorá?

mgurnak
10. dec 2008

ariana, oproti ten kniznici, co je na bulvari? vies, ja to tu az tak dobre nepoznam,kedze som zilincanka len 2 rocky 🙂
aj my kakame tawke riedke a tiez to tak smrdi 😝

zelmirka1
10. dec 2008

no ja neviem baby ale my kakame od zaciatku taku zltu kasu a pekne to smrdka...a ockovani sme este neboli....

a_rianna
11. dec 2008

Dobre ranko, my sme kakali zelene tmavo a huste ale my sme na Nutrilone, takže dokina povedala že je to OK,
včera somm alemu dala mrkvičku jeho tak natahovalo a striasalo... dnes pokračujeme a až do nedele. Mam postup ako mam dokrmovať.
želmirka dakujem Tomasko je po mužovi.. to vieš bol pri porode tak som mu dovolila vybrať meno 🙂)
mal byť Lukaš a nakoniec je Tomas

ked ta zbadam skusim sa prihovoriť, duram žes i typnem spravne že si to ty 🙂. chodim každý den vonku niekdedy už o 10 tej inokedy o 11 stej 🙂) a sme vonku asi tak 2 - 3 hodky pokial nie je moooc zima

Ano oproti tej knižnici na Bulvači, nam to kakanie preslo asi 3 - 4 dni neviem už presne.

zelmirka1
11. dec 2008

urcite si tipnes spravne lebo mam vzdy klobuk....len ja chodim von az o 13.00 hod. a tiez som vonku dve-tri hodinky
nie je to skoro na dokrmovanie ? ja sice kojim a dufam ze zacneme az okolo 6 mesiaca....

a_rianna
11. dec 2008

no ja nekojim a doktorka mi kazala dokrmovať už skor, ale som to odkladala, a začali sme včera,
ale maly ma z toho srandu 🙂) lebo sa pri tom smeje a vypluva mi to do tvare ... takže strašna sranda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre