Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

maryem
20. máj 2008

no hellou, ja ze uz spis na zajtarjsi den 🙂 ale kubko nedovoli,co..pisala som ti IP

mimi
20. máj 2008

uz som sa bala, ze si tu budem sama so sebou pisat 😝 😀
Ja by som uz aj spala, ale maly je akysi nabity energiou, tak tu povinne sedime 😅

maryem
20. máj 2008

on sedi s tebou? Ja tak nemam rada, ked chce B sediet so mnou,lebo mi tu vsetk zo stola vytahuje,skuma, nic nenapisem ani neprecitam 😀 taka bosorka mala.Zabavim ju,len ked jej davam enjake jedlo,co jej chuti. Dnes som robila sladky kolac, take ako vianocka, v domacej pekarni,tak to hltala,chvilu bola ticho 😀

mimi
20. máj 2008

mam na mysli ja a manzel. Kubko sa hra, kiezby sa tak vedel zabavit aj cez den...

idem sa ho pokusit dat spat, lebo tu uz ocami klipkam...
Dobru nocku!

maryem
20. máj 2008

😒 hm,nic moc.ale to hej,aj nasa sa vecer,ked uz ma ist spat,zahra aj sama,akoby neico enstihla cez den, vytahuje zas vsetko popratane,tak ju vzdy hamujem...OK,tak dobruu,nech dobre spite

dadus
autor
21. máj 2008

dobre ranko prajem 😉
no maryem, ja som tu pisala do viacerych tem, takze si nespominam, musis mi to pripomenut 😅
mala je inac v pohodicke, kde ju necham tam zatial je....ako myslim u ludoch nie v kute 😀 uvidim co sa z nej vvykluje, lebo sa jej zacina riadne rozviazovat jazyk 😀 😀 😀

mimi
21. máj 2008

cau dadus, co porabate?
My sme hore uz od 6.30 a to sme sli spat po polnoci 😅 Konecne som dnes skoro rano absolvovala jednu zdrav. prehliadku....

Aj oskarko nam vylieza, konecneeee.... a my pojdeme vonku po 4 dnoch vazenia 😀

stonozka
21. máj 2008

ahojte mamule, aj ja sa ohromne teším že je už lepšie počasie... tiež vybehenme vonku... a zajtra mame zraz na to plávanie tak sa velmi teším...

dadus
autor
21. máj 2008

mimi takze huraaaa do ulic 😀
stonozka som zvedava ako pochodite 😉 mne tiez ta pani volala, ze uz je aj kurz pre pokrocilych, ale odmietla som nakolko uz mam zaplateny kurz v MT a este tam mam asi 4 nahradky....inac informujte sa tam ohladom certifikacie....nieco sa mi dostalo do usi, ze to nemaju v poriadku, tak ako to vlastne je?

dadus
autor
21. máj 2008

baby mate niektora skusenost s lokalnou antikoncepciou pharmatex?

stonozka
21. máj 2008

tak a zas prší.... sme to nejako zariekli... ☹

dadus
autor
21. máj 2008

hm veru...... 😀 dik za info.0..

dianecka
21. máj 2008

ahojte
my sme boli dnes prepichovať uškááááá, au....chuďa malá, tak plakala, až jej popraskali cievky na líčkach a má tam také drobné červené bodky....no nič to, máme to za sebou,len ako na potvoru máme ešte jednu náušku naopak, nedala sa prevliecť z druhej strany
a boli sme aj vonku a tam už behala ako besná, tak je to ok a dúfam, že sa jej to rýchlo zahojí

dadus
autor
21. máj 2008

dianecka, a co ste davali tak neskoro uska prepichovat? vsak ked bola malinka, tak by to znasala lahsie...i ked aj toto si nebude pamatat 😉

svantica
21. máj 2008

ahojte 😀
ako sa mate?my sme sa vratili z cvicenia a kedze prsi,tak som maleho nechala na dvore.dufam,ze este pospinka

dadus
autor
21. máj 2008

svanti nazdar, no super.....az na to poco.....

svantica
21. máj 2008

dadus ahoj veru az na to poco.teraz sme skoro stale doma a malemu chyba cerstvy vzduch 😎

dadus
autor
21. máj 2008

no svanti, ja to riesim aspon cez balkon 😀

kutina
21. máj 2008

Ahojte babule,
hodila som nové fotky 😉

dadus
autor
21. máj 2008

jeeej tak vy uz lezete, no super 😎 😉

kutina
21. máj 2008

dadi lezeme a máme 2 zuby a 2 vrchné už totál presvitajú, tým dávam 2 dni.... 😅 takže 9 mesiacov prd a teraz toto....chúďa moje...sračkuje jedna radosť, teploty a sopeľ tečie prúdom ☹

dadus
autor
21. máj 2008

no neboj, to este nejdu stolicky 😉

kutina
21. máj 2008

nestraš dadi

maryem
21. máj 2008

Caute. Dadus, suviselo to s tym peknym vecerom, ci nocou, ked si nemala ten net 😀 V teme orgazmus😀 Tak ekd si to chcela, mas tot u napisane 🙂
Mirka, tak ako? Inak ani tu enni pekne, aj sme boli vonku,ale potoms a rozprsalo. tak uz mi spi, este snad pol hod. bude.Konecne klud.
Dadus, tak super, ze je spokojna. Mne sa do isteho casu zdala B.celkom kludna, co sa tykalo napr.hrania s ostatnymi detmi, alebo,ked som ejj daco zakazala.:A teraz atke hysaky, no hruuuza..

maryem
21. máj 2008

Dianecka, my sme davali prepichovat Barborke uska v cca3mes,alebo 4..a presne tiez po sebe same cervene bodky. Revala ako tur, ked jej to prepichovali, sestricka ma inak aj von vyhnala este rped tym,aby mi nebolo luto. Ja som myslela, ze je postriekana krvou, ked som ju videla. A to ona,chuda,od placu take bodky vytvorila. Inak potom sme mali zly priebeh, zacali sa jej vnutri robit hrcky. Nakoneic sme ich museli dat dole. Preto nemame doteraz a dr.vravela, ze nech este nepokusame, nechame to tak zatial. Tak snad vy budete vporaidku.
kuti,videla som fotky, krasa 🙂 A gratulujem k zubkom. Teiz nam vysli prve az v 11mes..a potomsa to sypalo,ptoom zas nic a zrazu ma plne usta zubov, Uz aj ocne vysli. 🙂 Vtedy moc zle spavala aj v noci, trosku je to lepsie,no nechcem zakriknut. Este nema tie celkom zadne.. Tak vydrzteeee!!!

svantica
21. máj 2008

co sa tyka zubkov,tak sme ani o nich vobec nevedeli a nechcel si dat ani pozriet do pusy.Teraz mame dva spodne, vyzera ako myska a horne dva uz presvitaju,tak som zvedava kedy vylezu.Dufam,ze to bude aj pri dalsich tak v pohode 😎

stonozka
21. máj 2008

ahojte mamule, no my sa pochvalime... už mame plnú pusu zubov, mame ich už 16 a tak rozmýšlam, kde ostali tie 4 čo majú byť v detskom chrupe 😀 /20ks/ a teda to boli noci 🙄 veru kuti, teš sa...

svantica
21. máj 2008

ahoj stonozka tak to ste sikovni 😅
my teraz uz iba vacsinou stojime a pomaly sa posuvame vpred,takze stale som mu za patami,normalne sa tesim na to kedy pojdeme von 😀

mimi
21. máj 2008

stonozka, tak to ste dobri! my mame skoro dva roky a 10 zubkov 😅

mimi
21. máj 2008

som si mohla mysliet, ja pridem a vas tu niet 😠 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre