Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

kutina
21. máj 2008

máme 3tí zúúúúúúúb 😵 už prerezaný,

dadus
autor
21. máj 2008

cafte, my sme dorazili z vonku, boli sme v kamelii a dali sme si pizzu.....bolo fajne.....zajtra vybavovacky, len nech neprsi...
no nam sa prerezavaju horne stolicky na oboch stranach....

lahodacka
21. máj 2008

ahojte babiky, tak ako sa mate...mimi ucis sa? Ja som tomu dnes ale sbsolutne nic nedala....vybalovala som a potom sme sa boli prejst...lepsie povedane previezt

mimi
21. máj 2008

laho, neucila som sa, ale cez vikend sa budem, uz sa nam to krati, treba zarezat 😝

dadus
autor
22. máj 2008

ta zienky akoze dobre ranko prajem 🙂

dadus
autor
22. máj 2008

stonozka, ako ste tam vcera dopadli?

svantica
22. máj 2008

ahojte,konecne neprsi 😎 tak hadam dnes aj nieco vybavim

stonozka
22. máj 2008

ahojte, dani ideme až dnes na 15... tak potom dam info... dúfam, že nebude pršať a pojdeme pešo - konečne vonku

dadus
autor
22. máj 2008

ok stonozka 😉
no mne mala este dospava a ideme do mesta na nakupy, mame toho az az 😅

stonozka
22. máj 2008

ahojte, tak na stretku to bolo velmi hlučne, vela deti a dosť malý priestor akurát sme sa mínali so skupinou čo už chodí plávať... ale perfiš prostredie, super sprchy... prísna hygiena, a v pohode riadaidelka... na ten certifikát ani nebolo kedy... ale hovorila že majú nove svoje vyškolene inštruktorky a su to väčšinou zdravotne sestry... ja osobne som spokojná a fakt sa tešíme... viac IP

svantica
22. máj 2008

stonozka vy chodite plavat tu do za?

stonozka
22. máj 2008

ahoj svanti, ano ideme od buduc, týždna.... to ce ten nereus...

svantica
22. máj 2008

tak potom super,rozmyslam,ze aj toho nasho drobca by som potom prihlasila 😀

stonozka
22. máj 2008

ahojte, tak mne už malý spí, dnes poobede nespal a už dalej nevládal... no svanti ja sa teším, že to krpca aspon trošku unavý a nebude taký aktívny 🙂

stonozka
22. máj 2008

ješiši... ten môj slovenčin 😀 "unaví" 😵

dadus
autor
22. máj 2008

cafte my sme prave dosli z mesta a maxu....uf to bol den 😅

vavka33
22. máj 2008

Ahojteeeeee.
dadi a co ta unavilo,nakupovanie? 😀
ako sa ma Macka?

dadus
autor
22. máj 2008

cau vavi, ano presne tak isla som z dmky s 2 natrepanymi igelitkami, potom som bola este kupovat nejake cistiaco,to boli dalsie 2 tasky, kocik, dieta a lahodacku, no bolo toho dost 😀 😀 😀 😀
svanti drobec je nadherny 😀

vavka33
22. máj 2008

Tak si mala dat laho do ruky tri tasky 😀

svantica
22. máj 2008

jej dadus diky 😀
no stonozka tak to dufam aj ja,ze sa unavi,pretoze aj nas Tobias je ako na baterky, vsade lezie a teraz ked stoji,tak sa snazi vsade skriabat a najnovsie ho bavi zut snurky od topanok 😀

lahodacka
22. máj 2008

dada ty co sa stazujes, ved si bola so mnou, to ti muselo byt kraaaaaaaaaaaaaaaasne 🙂

svantica
22. máj 2008

ahoj laho uz si sa zabyvala?

dadus
autor
22. máj 2008

ale ved jasne zeny 😀 v pohode....

lahodacka
22. máj 2008

ahoj svanti, ale ani nie, stale mam chaos...a nechce sa mi do nicoho pustat, lenze ked si chcem uzit leto naplno, mala by som zacat 😒

lahodacka
22. máj 2008

no idem sa ucit, papa

lahodacka
23. máj 2008

ahojte bábiky, dnes to tu akosi vázne...dada, som u maminy v robote, pepo mi príde asi až tak okolo pol druhej, tak rozmýsľam, čo dovtedy robiť

lahodacka
23. máj 2008

ale skočim si asi do tej poisťovne, aby som mala potom pokoj...aj do knižnice by sa patrilo íst

dadus
autor
23. máj 2008

ahojte, my sme nedavno dorazili, tak teraz papakame 😉
laho sak my sa uz nejako dohodneme 😉

biela
23. máj 2008

stonozka, kde chodíte plávať ? ja by som tiež chcela s malým chodiť, no počula som, že v žiline to už zrušili....

dadus
autor
23. máj 2008

biela prave sa otvoril v ziline kurz, robi to nereus 😉 nejake info je aj par stran dozadu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre