Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

dadus
autor
29. máj 2008

no mrknem tu stranku.... 😠

stonozka
29. máj 2008

no založila som vo volnej diskusii AVENT výrobky tak snad sa niekto vyjadrí...
😠

dadus
autor
29. máj 2008

supis...dobry napad... 😉

kutina
30. máj 2008

ahojte,
mimi oslavovali sme len tak doma, na večeru sa len chystáme .-) no dnes idem "pařiť" do ulíc - babská jazda, tak sa teším ako dieťa, bo to bude prvý krát od kedy je Naty..... 😵

dadus
autor
30. máj 2008

dobre ranko, my sme sa presne o tom vcera s mirkou bavili, ze tiez pojdeme do ulic 😀
vcera sme videli tvoju maminu, kut no vy sa neuveritelne podobate...isla s naty v kociku

kutina
30. máj 2008

áno dad, mamina ju včera mala, ja som bola v kaviarni, no a potom som si ju zobrala spať, som vás s mimi tiež videla, len som nechcela mávať ako mávatko

dadus
autor
30. máj 2008

ved aj my sme ta videli, sla si par metrov pred nami 😀 dali sme si s mimi ladovu kavu tam na rohu v ulicke, ale bola o nicom ....boze robia niekde v meste dobru aspon 2dcl ladovu kavu? ved to nie je normalne.....

kutina
30. máj 2008

veru ľadovú kávu som ešte nemala nikde....ja si skôr teplú vychutnám hoc je teplo

dadus
autor
30. máj 2008

no a ja som ani taku riadnu tu v za nepila....to je strasne, sak vcera nam tam dali male preso, lad, kopcek zmrzliny a slahacku...ale bolo to divne...

kutina
30. máj 2008

možno bola nekvalitná káva a tým to pokazilo chuť

dadus
autor
30. máj 2008

ahojte baby

lahodacka
30. máj 2008

teda ahojte babiky, dada bola este nahlasena, som sa musela prehlasit

kutina
30. máj 2008

ahoj laho...a čo vy ste spolu?

lahodacka
30. máj 2008

no dada uz tu neni, isla na plavanie

kutina
30. máj 2008

jáj a ty ako pokračuješ s učením a hľadaním práce? či ešte oddychuješ?

lahodacka
30. máj 2008

este oddychujem, vcera som sa dozvedela, ze9 juna mam skusku na pedagogicku, tak super 😒

kutina
30. máj 2008

páni, tak to za chvíľku veru, takže sa ideš učiť predpokladám

mimi
30. máj 2008

kuti, tiez ides dnes do ulic? ja som vcera trosku vyrazila bez maleho a bolo super, to bolo asi prvy krat sama s kamoskou bez maleho....

laho, len sa drv, ty to urcite zvladnes!!!

mgurnak
30. máj 2008

bibi...viem len, ze treba prezuvky a myslim ze 500.- Sk...to je asi vsetko na zaciatok....aspon tak mi povedali...

dadus
autor
30. máj 2008

ahojte tak som tu znova, akurat papame, boli sme si zaplavat, ja som sa po tychto horucavach do toho bazenu straaaaasne tesila 😀

kutina
30. máj 2008

ahojte, no my sme boli v meste, je tam príšerne teplo....natália je už od jednej v postielke a nie a nie zaspať a to chcem ísť poobede na korčule, tak hádam za chvíľku zaspí

kutina
30. máj 2008

idem žehliť, zas je tam 1,5 metrová kopa
mimi áno dnes uspím malú a vyrážam 😵

mimi
30. máj 2008

kuti, ides aj s malou na korcule?
Aj mne treba zehlit, len neviem vystihnut tu pravu chvilu 😅

dadus, no ta kava vcera ma riadne vytocila, horsiu zbrndu som hadam nepila 😠 😠 uz nevedia co maju pytat za kavu, keby aspon za to stala !!

lahodacka
30. máj 2008

no ahojte, ale je tam teplo, prave som sa vratila z mesta, boli sme s brachom na zmrzku, do ucenia sa mi ale absolutne nechce, dnes asi kaslem na to...zachvilu sa mi vrati chlop a pojdeme asi na korculky...vecer ideme asi do meste, kto sa prida? 🙂

kutina
31. máj 2008

ahojte,
mimi, boli sme na korčuliach celá rodina, no pieklo ak besné a ked sme šli z varína, tak ešte aj fúkalo 🙄 , boli sme unavení ako psi, ale ináč bolo supriš
laho my sme boli v meste a prišla som o pol jednej , malá sa zobudila vraj o 22,23 a chcela sa prisať, no ked tato nemal cicik, tak sa rozhodla spať dalej.....musím to praktizovať častejšie......som sa pýtala, že čo by robil, keby plakala veľa...tak povedal, že by mi nevolal, nech si užijem, že by jej dal frutapuru 😀 no neni zlatý? 😵

mimi
31. máj 2008

kuti, tak u nas bolo to iste, ked som bola vonku, tak maly sa chcel prisat, ale ked zistil, ze nie som tam, tak v pohode zaspal dalej. No ked som sa vratila v noci, hned ako ma zacitil povedal mama a prisal sa 😅

laho, ty si bola v meste? my sme sli , teda MM, ja a maly a o 9 sme sli domov.. Ja som bola unavena ako kon z predosleho vecera...

kutina
31. máj 2008

prsne to bolo aj u nás , prišla som dom, ľahla do postele, zažmúrila oko a už bola hore koťuha

dadus
autor
31. máj 2008

caute zeny, no my sme sa pustili do poriadkov s tym balkonom...no vidim to blede...chlop uvazuje ako to urobi, no ked na neho kukam, myslim,ze tak rychlo to nebude 😒 inac je teraz taka pohodicka, mala spi a my sme sa na chvilu vyvalili.....
kut no dufam, ze si sa riadne odreagovala....nam z toho zislo, bo sme v piatok boli kupovat material v tych horucavach a vecer ma volali na korcule, ale padala som na drzku...takze ani vecer by som to nezvladla....
mimi ako ide ucenie?
inac baby, toto mi vravela moja mama, ze ked som bola mala a ulozila ma....a ona vytiahla paty z tomu, v tu ranu som bola hore... 😀 a k tomu kojeniu v noci, vidite....presne to mi robila maca ked sa v noci zobudila a chcela papat a som jej nedala, pomrvila sa, pomrnkala a spinkala dalej a mne sa zacali krasne noci 😀

lahodacka
31. máj 2008

mirka neboli sme nikde, ale dnes by som vera vybehla, len tak sa prejst...boli sme na zahradke, tak sme porobili dost, ze som aj kosila... 😀
aj som sa poucila, ale ide to pomaly, sa mi nechce a hlava je akasi nefunkcnaaaaaaaaaa
kuti nevolala som, chcem si dat dva mesiace este pauzicku 😉 ...to by muselo byt fakt nieco, co by ma oslovilo, z gastronomie som sa chcela po navrate zo Svajcu dostat uplne von...je to o hubu.

dadus
autor
31. máj 2008

no ono ked sa niekto niecoho presyti, a prezije tam neprijemne chivle tazko sa tam vracia....a veru laho ja ta chapem, a bolo by nacase aby si zmenila profesiu.....to ti len prospeje 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre