Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

dadus
autor
5. sep 2008

Ahojte, tak u nas sa spi tak dovaram polievku a trosku to tu uhadzujem 😉 Ako sa mate? My ideme dnes do MT, je tam nejaka akcoska z T-mobile, tak ideme kuknut nejake tie koncertiky.

kutina
5. sep 2008

super ste kúpili 😵
dadi a ideš aj s malou do MT?

dadus
autor
5. sep 2008

pekny vecer, ci noc vlastne 😀
kut ano boli sme aj s malou, vratili sme sa o 22, no bolo tam super, fakt dobra akcia a maca tam total excelovala, tancovala na vidiek ako diva, mame aj par foto, tak neskor pridam.....

kutina
6. sep 2008

dadi supriš muselo byť .-)

dadus
autor
6. sep 2008

cauky, bolo fakt perfektne, sme normalne nechapali, v tom MT sa mi tieto akcosky akosi viac pacia ako tu v ZA, nemozesm si pomoct....je to fajn mesteckeo 😉
co porabate? u nas sa spinka vo velkom, tak ja som si dala depilacnu kuru, nech mozem dat aj sortky 😀 no a poobede niekde hadam vypadneme.....

zuzkapin
7. sep 2008

Ahojte maminy zo ZA.
Objavila som Vaše fórum a keďže som tiež zo Žiliny, rada by som sa k Vám pridala.
Samozrejme, niekedy budem potrebovať aj pomoc a ani teraz tomu nie je inak 😉

Neviete, či je v Žiline plávanie pre bábätká? Mám 4 mesačného prcka, ktorý neskutočne miluje vodu a preto som sa rozhodla, že by som ho na to prihlásila. Niekde som sa už stretla, asi ešte počas tehu s nejakým inzerátom, o plávaní, ale ako to býva, keď to teraz potrebujem... Viete mi v tom poradiť?
Ďakujem za každú radu.

evkastipka
8. sep 2008

Dobre ranko Vam prajem 🙂
zuzkapin...ahoj, v tomto ti neviem poradit, ale aj mna to bude o par mesiacikov zaujimat...ale aj ked som neporadila, aspon som pozdravila 😉

dadus
autor
8. sep 2008

Dobre ranko,zuzka to sme tu uz niekolko krat pisali, ale aby si nemusela vzadu listovat, tak kurz pre babatka je tu v ziline, stoji 3500Sk a mas tam 10 vstupov.Je to nereus a t.c. 500 28 80, tam sa mozes informovat blizsie.Ak by si chcela info aj od mamicky, tak stonozka tam chodi s malym, tak jej napis ip v pripade nejakych podrobnejsich otazok 😉
evi no a ty co? ako tehulkovanie? dufam, ze zajtra ked mame to stretko nebude prsat..... 😉

kutina
8. sep 2008

bré ráno maminy ,
čo nové? my sme boli v sobotu aj v nedelu na kupku, naty sa páčilo však len vo vode....na súši pišťala ako tur 🙄 , táto noc bola tiež o ničom, chúda nevedela sa akosi uložiť, každú hodinu vstávala a plakala ☹ teraz sa ukladá, tak som zvedavá, či sa jej podarí zaspať......ak su to tie k...y zuby, tak nech si ma neprajú ked vylezú 😠

dadus
autor
8. sep 2008

cau kut to ste boli v ziline?aka tam bola ta voda?no tie zubky si musime asi odkaslat kazda, co uz..

svantica
8. sep 2008

ahojte 😀
dufam,ze teda nebude prsat.
dadus voda je v ziline studensia ako v rajeckych a rajci
aj my sme konecne vo vode ako doma,ale co sa tyka spanku cez den tak nula bodov, fungujeme cely den 😎

dadus
autor
8. sep 2008

svanti, no tak teda, to mas co robit, ja som rada ked mala zaspi cez den a v poslednej dobe si to vychutnava, minuly tyzden mi spala dva dni po 4,5hodiny, normalne ziram a to ide vecer normlane spinkat, ako tradicne o pol osmej osmej.....

lahodacka
8. sep 2008

caute baby, kedy to chcete zajtra urobit to stretko? Chcela som vybehnut na tu jogu, vraj je od tretej do stvrtej...tak reku ci vas stiham... 🙂

durni
8. sep 2008

ahojte ste tu aj tehotné alebo všetko už maminy?

stonozka
8. sep 2008

ahojte maminky, tak po dlhočiznom čase som k vám opäť nakukla... vidím, že rýchlo rastiete...
svanti: aj mne kubo behal ked mal 10mes a teraz je ako blesk, sa otočím a je na kuchynskom stole... ale na fotelke a štuka vypínač.. no veru ti poviem maš sa na čo tešiť a aj ten spánok je ako na nás 🙂
kuti: dodatočne k svadbe všetko naj, dúfam že si sa správne rozhodla a výjde vam to... boli si krásna nevesta
dadus: plienočky su super,už sme rozbali balíček, dakujeme

stonozka
8. sep 2008

a k tomu plávaniu, tak ako písala dada, je v tom aj sauna a masáže pre deti, pekný nový bazen a super prostredie, od zajtra nastupujeme na pokročilí kurz...

svantica
8. sep 2008

dadus tak to ti teda ten spanok zavidim 😎
ja som rada ked vecer zalahne a ja a chvilu idem za nim a to som rada ak v noci sa nechce hrat,ale vtedy sa urobim na hluchu a slepu 🙂
stonozka tak to sa teda tesime, na fotelku vylezie uz teraz a aj na postel,takze stale pohotovost 😀

lahodacka
8. sep 2008

caute baby... 😉

dadus
autor
8. sep 2008

pekny vecer, babule, tak zajtra po 15 na stvorcaku, uz sa otesujem....laho neboj stihas aj ty, urcite sa zdrzime par hodiniek.....
stonozka to som rada......

kutina
8. sep 2008

ahojte,
dadi, na tú včerajšiu otázku - boli sme v stráňavoch aj v sobotu aj v nedelu , v žiline som už dlho nebola
zajtra sa hádam uvidíme 😉

svantica
9. sep 2008

ahojte 😀
takze dnes sa konecne stretneme,mozno budeme meskat,ale prideme 🙂

kutina
9. sep 2008

Dobré ránko,
teším sa moc moc, dúfam, že uvidíme čo najviac nových tvárí 😉

evkastipka
9. sep 2008

Pekny dni Vam prajem 😉 , dnes je vonku krasne. Tesim sa na stretko strasne plno moc 🙂

svantica
9. sep 2008

aj my sa tesime 🙂

kutina
9. sep 2008

Ahojte, malá ešte spí, tak prídeme trošku neskôr,, ale mooooc sa na Vás teším 😵

dadus
autor
9. sep 2008

Baby dnes bolo straaaaasne fajn, neviem ako vy, ale proste som sa citila strasne pohodovo, ste zlate.... 😉

evkastipka
9. sep 2008

Kukuk, pekny vecer prajem 🙂

chruminka
9. sep 2008

prepacte babulky ze vam sem skacem ale mam taku prozbu znamych syn havaroval na motorke a je v krytickom stave nepoznate dakoho kto by vedel na jeho meno darovat krv!j
je jedno aku krvnu skupinu lebo oni to beru kus za kus a nemusi to byt ani v BA hoci kde na SK len to musi byt na jeho meno:

MARTIN HARNOŠ lezi na KRAMAROCH

dakujem velmi velmi pekne ak by sa dalo a poznate dakoho tak prosim prosim prosim

svantica
10. sep 2008

ahojte 🙂 az teraz som sa tu dostala 😎
dadus aj ja sa pripajam, bolo super a mohli by sme stretko coskoro zopakovat kym je este ako take pocasie 😀
v zime budeme chodit na punc 😀

sofi07
10. sep 2008

Ahojte Zilincanky, neviem, ci sem tuto otazku mozem hodit, ale skusim. som v 33 tt a zacala som rozmyslat nad vyberom pediatra. Neporadili by ste mi inejakeho dobreho detskeho lekara alebo lekarku v ZA? velmi pekne dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre