Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

madcap
10. máj 2008

Caffte dievcence😀, tu sa este spi? Ja som toho mojho krpca minule prechvalila sa mi zda - vcera aj dnes vstal o piatej 😨 Len dufam, ze to mal iba nejaky zachvat a nestane sa to pravidlom 😀

stonozka
10. máj 2008

ahojte maminky, dadus, svanti dakujem za gratulácie... no tohtoročne narodky si odležím doma v posteli, ale vynahradím si to... 🙂

dadus
autor
10. máj 2008

caute, tak mam za sebou dalsi vycerpavajuci den, ale zajtra idem povinne oddychovat....len si tu musim upratat, totiz tolko som toho mala, ze som to zanedbala 😅

dadus
autor
11. máj 2008

ahojte....

svantica
11. máj 2008

ahojte babenky 🙂
ako sa mate? dnes sa vraciame domov,tak sa normalne aj tesim 😎

lahodacka
11. máj 2008

dada, ten autobus ma byt v Ziline uz o 10.45...davame mu tvoje cislo, ale to 0904...tak maj telefon zapnuty...mama berie iba dve tasky, keby jej chcel zobrat len jednu, tak ti dam vediet...

dadus
autor
11. máj 2008

ok....este si mi nenapisala na pokec, post,icq a myspace 😀 😀 😀 😀 ani sms si mi este o tom nenapisala.....

svanti tak konecne doma...no supis...

strunka
11. máj 2008

ahojte maminy 🙂

ako ste oslavili dnes svoj sviatok? my sme boli na chalupe opekat so vsetkymi starkymi 🙂

dadus
autor
11. máj 2008

ahojte, no my sme s malou asi do 13-14 vylihovali-sak mame narok ked sme chore a potom som sa pustila do upratovania....no a den nam ubehol ani neviem ako.....
no veru ani neviem, ze sviatok bol, ale tatino mi telefonoval a k podivu zazelal 😀

svantica
12. máj 2008

ahojte 🙂
uz sme doma a vy ste dufam vsetky ako tak zdrave 😎
idem nieco upratat a hlvne oprat 😀

vera21
12. máj 2008

Ahojte !

Hlasime prichod 🙂 🙂 Mali sme sa superaaaacky 🙂 Isla by som kludne znova, aj na dlhsie....Bolo to velmi dobre zorganizovane pre deti, bazen perfektny, no a lekcie - ja som uz po prvom raze povedala, ze sa to s tym nasim Mokom neda ani porovnat a to myslim, ze neprehanam. Vsak Kuti ?
Malo to aj zopar chybiciek, ale celkovy dojem je veeelmi pozitivny. Pocasie vsak bolo krajsie tu v ZA ako tam...No, co uz, esteze ta voda bola tepla 🙂
Co mate nove ?

dadus
autor
12. máj 2008

dobrer ranko 😉
verus no supis, ved som dnes videla kut v aute, tak hned som vedela, ze uz ste doma.....tak paradicka, dufam, ze ste pofotili...sups foto do alba 😉
inac dnes som vlala do nereusu...zistovala som to ohladom toho plavania...takze je to takto:
v prvom rade to otvaraju pre zaciatocnikov...ak sa nahlasia mamicky, ktore uz maju pokrocile deti tak urobia aj ten kurz....je to 2xdo tyzdna a je 10 lekcii za 3500sk, s tym, ze tych 90min vlastne beru ako cele zdrzanie sa v tych priestoroch, cize je to to iste ako v MT..plava sa 15/20min, s tym, ze 10 minut sa deti hraju v bazene z rodicmi, potom tam je sauna a este vraveli o nejakych cviceniach, pripravach asi tych deti do bazeniku....plave sa od 9:30-11 tusim, a to utorky a stvrtky....
takze ak sa im naplni kurz co je cca 5 mamiciek s pokrocilymi detmi, tak ho otvoria a da mi ta pani vediet....inac pytala sa ako funguju nahradky, ze oni budu asi brat papier od dr...ja som jej povedala, ze tam staci dopredu zavolat a ziadne papiere nepotrebuju, lebo jednoducho niekedy sa to neda...tak to je asi tak vsetko 🙂

dadus
autor
12. máj 2008

no tu je akosi ticho??? 😕
no my sme sa napapali a teraz ideme vonku, mala bude spinkat na vzduchu tak paradicka....

svantica
12. máj 2008

ahojte,
tak vas pekne vitame doma 😀
dadus dufam,ze ste uz zdrave. aj my sa napapame a tiez ideme vonku.
tesime sa na foto 🙂

violetka1
12. máj 2008

ahojte. Vsetky ste vonku? Tusim ste toho za dva dni moc nepopísali. Tiež ideme vonku, len Kristínka akosi dlho spí- už tri hodiny..Kebyže tak každý deň 🙂

dadus
autor
12. máj 2008

kukikuk, my sme sa prave vratili z mesta, bolo uplne super, dnes sme vlastne vonku od rana....konecne je uz teplucko 😀
vio ahoj tiez si sa tu dlhsie neukazala....takze malinka si takto pospava? teeeda...to je prijanie asi kazdej mami, aby jej takto mala poobede pospala. 😉

dadus
autor
12. máj 2008

no co baby kde sa tulate, ja varim, aby som zajtra doobeda mohla sunky valat...budem mat pokoj....mala uz spi, tak mam volno.... 😎 😀

bibianna
12. máj 2008

bol niekto v uliciach mesta na JOJ? Ja som nešla, aby ma tam ten dav neudupal.

dadus
autor
12. máj 2008

bib ja som bola dnes cely den v meste, ale ziadnu joj som tam nevidela...ale v spravach to davali 😉

bibianna
12. máj 2008

Dadus, to bolo len včera, dnes nie.

dadus
autor
12. máj 2008

jaj tak to som tam nebola 😀

violetka1
13. máj 2008

Ahojky baby.
Dali sme si poriadnu prechadzku zase- tri hodiny chodze..a vaha furt rovnaka☹

dadus
autor
13. máj 2008

vio to ako dnes???? 😕
inac dobre ranko prajem 😉

violetka1
13. máj 2008

nie nie dadus, prepana! este spi🙂))
Vcera..okolo jazier..aj predvcerom aj predpredvcerom...
No a nic..normalne este kilo naviac..asi ma slahne!

madcap
13. máj 2008

..bre ranko, vio, rysujes sa do plaviek? 😀

svantica
13. máj 2008

ahojte 😀

madcap
13. máj 2008

Caff Katus, no ako? Uz si sa aklimatizovala? 😝

violetka1
13. máj 2008

Madcap..ze rysujem?!?! to je ina maketa v terajsom stave..na istu pumpu s motorovými olejmi a spol.

stonozka
13. máj 2008

ahojte... no ja sa do plaviem rysujem už rok a akosi žiadne výsledky 😀

madcap
13. máj 2008

aaaaaaaaaale no - vio, spehovala som ti v albume, take zle to vobec nie je 🙂 stonozka a to si nevies poradit? Vacsie plafky kup a hotovo 😀 Ja som minuly rok zazivala boom, ked som si prvykrat v zivote kupila plavky velkosti 36. To este prevladal moj entuziazmus, ked som po porode schudla 23 kil. Kdezto tento rok...hmmm, tusim musim bud schudnut, alebo kupit nove. Zadek trci na vsetky strany 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre