Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

dadus
autor
19. jún 2008

jej tak predsa ste len nazive....
laho gratulujem....
mimi, tiez gratulujem....
stonozka, nech to mate rychlo za sebou....este mam pre teba tu poukazku
no a svanti....este nie je hotovy, davam mu dalsie dva mesiace 😀 😀 😀

mimi
20. jún 2008

halooo, tu to dajako viazne 😕

lahodacka
21. jún 2008

ahojte babiky, tak ako sa mame? My dnes prchame na chatku, trosku si zamakat...tento rok budeme mat nadherne hrozno a vela...a to iste plati aj pre cernice...tak sa vytesujeme....A vy sa mate ako, pochvalte sa...
Mirka, ty co, sa ozvi, pojdeme na kavu, alebo na nejaky vyletik...ved biflovat sa uz nemusime 😉

svantica
21. jún 2008

ahojte 🙂
my este nevieme co budeme robit,ale hadam nieco vymyslime 😀
laho to je dobre,ze mas uz po skuskach,teraz iba veget 😎

mimi
21. jún 2008

dobre ranko, laho, aj my sme mali ist na chalupu, ale daddy siel stacat med, tak som radsej ostala s malym doma, aby nas vcelicky nepostipali.... mozno tam neskor pojdeme, ked sa situacia ukludni 😀

laho, mne to ucenie zrazu akosi chyba 😀

svanti, crknem ti, mozno by sme sa mohli dnes stretnut 😉

lahodacka
21. jún 2008

no mirka aj mne...ale citam si, aby som cez prazdniny nevysla z cviku...v piatok ideme do svajcu, tak sa mi nechce 😠 , ale bude to aspon za mnou...

dadus
autor
23. jún 2008

dobre ranko prajem...no tak krasny vikend mame za sebou 😉 ako sa mate, ake plany su na tento tyzden?my ideme asi do turcianskych, je tam teraz par dni akcia, tak preco to nevyuzit 😉

svantica
23. jún 2008

ahojte 🙂
dadus aka akcia?my sa po vikende mame celkom fajn a konecne je ako tak chladnejsie,ale dokedy 😎

dadus
autor
23. jún 2008

svanti vraj nejake polovicne ceny,nieco mi segra spominala,ale je to len par dni.l..tak to chceme stihnut.

svantica
23. jún 2008

dufam,ze to stihnete,my mame teraz s vodou pauzu kedze velmi sa v nej neohrejeme 😀

dadus
autor
23. jún 2008

no mne sa veru mala riadne vymacala vcera na zahrade.. 😀 😀 😀

svantica
23. jún 2008

nas maly sa len na vodu v bazeniku pozera 😀

dadus
autor
24. jún 2008

ahojte, no tak my sme mali dnes ist do t. teplic no padlo to, mala mi od vcera doslova kaka vodu, asi ma nejaku virozu....dnes pije len caj a nic nezjedla...mam z toho hruuuuzu a to mame ist do svajcu, ak sa to nepolepsi ostavam doma....takze fasa.... ☹
baby a vy ako mate?co nove?

vera21
24. jún 2008

Ahojte 🙂
No Dadus, to mi je luto - to je presne ten stav, co som zazila aj ja a musim povedat, ze to bolo strasne ☹ ☹ Tak nech sa Macke rychlo polepsi, dufajme, ze to bude coskoro fuc !
U nas nic nove, som stale zalezena dnu, lebo toto teplo ma zabija 😲 Podvecer vytrcim nos na chvilku a to mi staci....Mala uz ma prerezane horne zuby....Chcela by som pokracovat v plavani v ZA, idem zistit, ci uz organizuju aj nejaky "advanced" kurz 😀 Baby napiste, co chodite plavat, ake to tam je ???
No a tehulky, co sa tu z casu na cas ukazali su na tom ako ? Uz mame nejake nove mimco ??? 🙂

dadus
autor
24. jún 2008

verus mi hovor, tazko sa nieco planuje pri dietati, ked nikdy clovek nevie, co sa stane....
pocuj stonozka vravela,ze tam je super, ale oni su zaciatocnici a sak aj vy ste spominali, ze je to tam na urovni, tak hadam niet sa coho bat...... 😉
veru, tehulky sa neukazali 🙂

stonozka
24. jún 2008

ahojte, no tak ja mam tiež niečo so žaludkom od včera mam príšerne krče, nič nemôžem papať a malý mi teda dáva zabrať... vera: vo štvrtok končíme začiatočnícky kurz a potom by sme mali amť aj fotky, tak pridám do albumu... no my sme boli spokojný ale naš kubo je iný individualista... prečo ma robiť to čo ostatný ked tammajú super šmyklavku 😀 , ale ide mu to super, aj inštruktorky sp fajn...už sme sa nhalasili aj na pokračovanie, ale nemajú záujemcov,
dadus: no do mesta sa nedostanem, v tomtro stave som KO ☹ , tak skús posunúť poukážku tomu kto potrebuje... ale fakt moc moc dakujem

svantica
25. jún 2008

ahojte 🙂
tak sa rychlo vsetky uzdravte.
stonozka ja som to iste zazila a este k tomu teplota a zimnica no super a maly mi tiez dal zabrat.
baby to teplo ma normalne ubija vonku chodime len podvecer, vcera ked prsalo som sa tesila 😀

dadus
autor
25. jún 2008

ahojte tak cize nam sa vsetko rusi, neviem,ci nemame s laho salmonelu alebo nejaku virozu, take nieco ako si mala ty verus s kut kedysi....no asi to je nejake znamenie...takze sa liecime....mame problem sa pohnut...mne je sice trosku lepsie...ale aj tak a este vtychto horucavach,no des..... 😠 takze vsetky chore rychle uzdravenie 😉

mimi
25. jún 2008

dadus, co ste nieco zle pojedli?

svantica
26. jún 2008

dadus tak sa rychlo uzdravte. my sme to mali vsetci traja doma a bolo to hrozne. 😎

dadus
autor
26. jún 2008

hojte kocky, no dnes sa uz citim fit,ako rybicka, sice o nejake tie 2kg lahsia, ale v pohodke...tak super, len nech to neprerieknem.... 😀

lahodacka
26. jún 2008

no ahojte baby, tak uz je lepsie, myslela som vcera, ze umriem... ☹

strunka
26. jún 2008

Ajojte 🙂

teda kocky, co bol vcera zly den vseobecne, aj ja mna prehanalo, a to sme ani spolu neboli....
ale dufam ze uz to bude len lepsie, nikdy so si neuvedomila, kolko je takychto viroz, az teraz ☹ ,
ma to normalne stve ze clovek si nemoze uzit leto, len sa bat co kde chyti 😠

dadus
autor
26. jún 2008

vsak prave...toto kedysi fakt nebolo, co sa to uz deje...ved to nie je normalne..... 😠
co porabate, my sme sa boli prejst s malou a teraz som ju ulozila spat,len protestuje v postielke,posledne dve noci spala so mnou, tak dufam, ze si na to moc nezvykla 😅

strunka
26. jún 2008

nas sa akurat isiel na chvilku kocikovat s prababkou 🙂
a s tym spanim ani mi nevrav, my uz tyzden spavame aj zaspavame spolu, co ma akesi cudne obdobie, plakal ako slon, ked bol sam, dufam ze to nebude dlho trvat lebo som kazdy chvilu v noci hore ☹

dianecka
26. jún 2008

Ahojte ženy
no teda....akosi sa trápite s virózami...ale som rada, že dnes ste na tom už lepšie a prajem Vám, aby ste boli rýchlo fit a užívali si daľšie krásne slnečné dni 🙂
my sme sa dnes chystali s detičkami do Rajeckých Teplíc na kupko, ale po včerajšej búrke sme to preložili....možno zajtra, uvidíme aké bude počo

vixi
26. jún 2008

Ahoj mamičky, nájde sa tu aj nejaká tehulka zo ZA? Ja som sa sem vydala a nejak mi býva otupno... Začiatky sú kostrbaté 🙂

dadus
autor
26. jún 2008

oj,oj vixi, nase tehule sa tu dlho neukazali...mozno podaktore uz aj rodia.... 😉

stonozka
26. jún 2008

ahojte kočice, tak ak chcete pridala som foto z plávania...

dadus
autor
26. jún 2008

no super to vyzera...... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre