Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mimi
30. júl 2008

tak si pockame na nu 😉

dadka, ty si bola s malou uz na kupalisku? planujeme ist s malym a neviem, ci mu treba tie specialne plienky do vody...alebo ci deticky tam pobehuju bez

svantica
30. júl 2008

tak to sa dadus tesime 😎
mimi zijes vobec?

mimi
30. júl 2008

ahoj svanti, zijem, uzivame si s tatikom doma, tak je super! Ocakavam navstevu mojej dobrej znamej, tak tento tyzden mame trosku perny...
a vy ako?

kutina
30. júl 2008

pekný den babky,
nuž dadi, ty sa nezdáš čéčé, sa ti doma zapáčilo.. 😀 .ja si počkám tak 3 rôčky a potom dalšia dovolenka, šak by som to tak dlho doma asi nevydržala 😅

dadus
autor
30. júl 2008

svanti mala by si mat tie plavacie plienky....
kuti to mne hej a riadneeeee 😀 😀 😀

svantica
30. júl 2008

dadus nejak som ta nepochopila 😉

mimi
30. júl 2008

svanti, dadus asi myslela mna 😀 😀 planujeme ist na kupko 😉

svantica
30. júl 2008

to je super mimi 🙂
tak si potom uzite dovolenky 🙂 my sme boli vonku u kamosky a maly bol uplne hotovy 😎 spal dve hodky a mame teraz aj viac urazov odkedy sme coraz odvaznejsi 🙂

kutina
30. júl 2008

svanti, o úrazoch mi nehovor, malá je stále kdesi dobitá...predvčerom sa šmykla zo schodu a má šrám na brade aj stehienku a včera pre zmenu stiahla na seba stoličku a zacvikla si peru , tak jej hubinu krv zaliala 😖 ..máme sa na čo tešiť pri naších živých deťoch.... 😒

svantica
30. júl 2008

kuti ani mi nehovor,najprv vcera celo do postele a potom do stola a dnes ked sme boli vonku tak spadol na dlazbu ale aspon neplakal. a teraz iba stale chodime a chodime cele dni 😀 😀 😀

montinka
30. júl 2008

ahojte ako sa mate? my sme stale nekakali ale poradili mi robit nutrilon do odvaru z ovsenych vlociek tak som zvedava ci to pomoze. ozaj s akymi starymi detickami ste zacali chodit na kupko,jasne ze ja sa teraz este nechystam to iba zo zvedavosti sa pytam.

kutina
30. júl 2008

monti, nutrilon nedávaj vôbec, radšej prikladaj každý hodinu a mlieko sa roztečiek...akonáhle s nutrilonom začneš...postupne stratíš mliečko úplne .....malý je ešte maličký, on si potrebné vytiahne....aj ked budeš každú polhodinu dávať, sa nič nestane.....

dadus
autor
30. júl 2008

ahojte kocky 😉

kutina
30. júl 2008

ahojki 🙂

lahodacka
30. júl 2008

no ahojte zeny

dadus
autor
30. júl 2008

no co aky bol dnik?

dadus
autor
30. júl 2008

no vidim, ze fajn.....tak super 😀 😀 😀 😀 kopec zabavy 😀 😀 😀

strunka
31. júl 2008

Ajojte, tak stretko nam zas nevyslo.... ☹

my ideme na chalupku tak zelame vsetkym krasny vikend 😀

erika26
31. júl 2008

ahojte, my sme sa pokúšali ísť dnes na prechádzku, ale bolo brutálne teplo. Po polhodinke sme to vzdali a takmer uvarené sme sa vrátili domov. A to bolo iba 10 hodín ☹
Inak nie je tu nejaká maminka čo býva neďaleko centra. Hľadáme niekoho na spolukočíkovanie. Nám je samým babám smutno 😉 . Chodíme sa kočíkovať do parku pri tescu, tak by nám bolo veselšie. A hlavne ja tu v žiline takmer nikoho nemám 😢 Nájde sa niekto? 🙂

dadus
autor
31. júl 2008

ciao ragazze....ako sa mame? dnes je skvely den,nemyslite? 😀

dadus
autor
1. aug 2008

pekny den, kde ste vsetky, varite, ci povonku behate....ja varim....ale taka pohoda 😀

lahodacka
1. aug 2008

ahojte baby 🙂

dadus
autor
2. aug 2008

caute holky, ako sa mate...je tu zasa akosi ticho, treba to napravit!!! 😉

lahodacka
3. aug 2008

ahojte dievcata...tak ako travime nedelu? My sa chystame do Terchovej na Janosikove dni...kto sa prida?

dadus
autor
3. aug 2008

ta sak my nie? 😀 😀 😀 😀 dufam, ze sa nerozprsi 😠

mimi
3. aug 2008

laho, dnes tie slavnosti koncia, vsak? My ich uz nestihame, lebo cakame navstevu...

Konecne uz prestalo prsat....

strunka
4. aug 2008

Ajojte kocky,teda sak som tu nebola od stvrtku a skoro nik sa tu neukazal... akosi sa to tu flaka 😝 a ja sa ponahlam doma zmontovat PC ze co mate nove a vy nic... 🙄 a od stredy budem asi zase prec tak neviem neviem ci sa co dozviem 😨

tak aspon my: boli sme na cucoriedkach maly a ich dojedol az hruza a to neratam k tomu este maliny, egrese, ribizle... mame doma takeho ovocnicka 🙂 a boli sme aj na hubach, aj maly nasiel 🙂 teda je ich neurekom.... ak stihnem pridam nejake foto 🙂

papa

dadus
autor
4. aug 2008

ahojte, no ja som tiez dorobena, robili sme dnes presmidavku....tak je jej hojne, vsak ma byt aj pre koho..... 😀

mimi
4. aug 2008

ahojte, dadus, aku presnidavku ste robili?
My sme to uz prestali papat, malemu to akosi uz prestalo chutit 😒

dadus
autor
4. aug 2008

jablckovu ale domacu fajnu....je supis, dufam, ze vsetky flasky chytia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre