Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

dadus
autor
17. sep 2008

Caute kocky, teda kuti fakt pekne momentky tam mas....super 😉
Baby mna z tohoto pocasia asi picne, sak by som spala ako mala stale....a ako tu mame terezku, mala mi nechce poobede spavat....ani nie ze nechce, ale ma problem zaspat, lebo stale vykrikuje terezka, terezka a ta uz davno chrni 😀 😀 😀

strunka
17. sep 2008

kuti krasa 🙂

kutina
17. sep 2008

Ahojte babule,
diki 😉

stonozka
18. sep 2008

ahojte maminy, teda zuzi, superne fotky, bola si peknučka, pasuje vam to a ta fotka s malou je úžasna... moc supernačka tortička...
babule na plávanie chodíme s pehou, tak sme sa trošku zakecali, že sa poznáme vlastne odtialto... super náhoda...

lahodacka
18. sep 2008

ahojte baby, aj ja velmi casto plavam, u nas vo vani..aspon sa neutopim 😀

dadus
autor
18. sep 2008

caute caute, ty laho radsej nic neskusaj 😉 lebo pri tvojej akcnosti si schopna sa utopit aj tam 😀 😀 😀

lahodacka
18. sep 2008

no ahojte baby, kde ste vsetky?
🙂

lahodacka
19. sep 2008

dobre rano babiky, tak ako sa dnes mame? Pocasie stale na prd, ze...ale pravdupovediac, ja to mam celkom takto rada. Vcera som sa uprechadzala, ale citila som sa bajecne... 🙂 .Len ta moja mama akosi nevladala

dadus
autor
20. sep 2008

ahojte babiky, tak to tu zasa pekne flakame, my akurat obedujeme a poobede ideme pozriet na jednu nevesticku,a mame tak dnes nabity program, ze az...robime taxika 😀
ako sa inac drzite, my este stale splime, no hadam to uz prejde....uz nech tu je to babie leto 😀

evkastipka
20. sep 2008

Pekny dnik, aj ja chcem babie leto...alebo radsej uz Vianoce...
😉

lahodacka
21. sep 2008

dobry den, ako sa mame?

dadus
autor
22. sep 2008

😕 ja len ziiiiiiram 😀

dzidzuska
22. sep 2008

ahojte

strunka
22. sep 2008

ahojte,
veru kocky akosi to tu viazne ☹

dadus
autor
22. sep 2008

to je asi tym krasnym pocasim vonku 😀

dzidzuska
23. sep 2008

dobre ranko:D

lahodacka
23. sep 2008

ahojte baby...
evka IP 😉

svantica
23. sep 2008

ahojte 😀
veru dadus mas pravdu asi to je tym pocasim 🙂
normalne sa mi nic nechce 😵

evkastipka
23. sep 2008

Pekny dnik Vam prajem 🙂, normalne sa vytesujem dnes teplomer (aspon u nas) ukazuje 11 stupnov, konecne to vystupilu nad 10, uz asi prichadza babie leto 😀 😀 😀

dadus
autor
24. sep 2008

Caute zeny tak co ako?
Evi mas nejaku stranku alebo link na to co si minule vravela, tu zmenu v socialnom systeme?

evkastipka
26. sep 2008

dadus...to som sa dozvedela na socke a skus pokukat na stranke www.porada.sk, mozno sa tam nieco o tom pise...ale vsetko bude jasne asi az v januari, bohvie co schvalia, ak schvalia 😖

dadus
autor
29. sep 2008

baby tak toto hadam nie!!!! 😠 nepoviem den, ale 3 dnova abstinencia????? 😕 no mali by sme to napravit 😀 ako sa mate? ha?

strunka
29. sep 2008

ajojte 🙂
ja sa pripajam aby som ti urobila radost 🙂 😉

dadus
autor
30. sep 2008

ahojte, no vyzera to na dalsi pekny dnik 😉
struni super foto, maly je proste chrumkavy 😎 😀 😀 😀

svantica
30. sep 2008

ahojte 🙂
struni super foto,maly je naozaj krasny 😎
my sme chori,ale maly je na tom lepsie. aspon,ze bude pekne 😀

dadus
autor
30. sep 2008

cau svanti, aj mna nieco chytilo tak som hned nasadila lieky, lebo tu mam deti.....predtym tie soplili teraz ja 😠 hadam sa z toho rychlo dostanem..
a vy sa ako mate? co tobino zihadielko? 😀

svantica
30. sep 2008

no stale cosi, aj on soplil a mal aj teploty,ale nejak mu to neprekaza 😀
a zmenil sa 😀

dadus
autor
30. sep 2008

no vidim, ze k lepsiemu, super 😉 ja som akurat ten moj babinec ulozila spinkat, pekne sa napapali a uz si buvaju 😀 😀 😀

stonozka
30. sep 2008

ahojte, no nám prerabajú jadro a tak som u našich na chalupe a tu teda není moc času sedieť pri PC ked dedo voyí maleho na traktore... inač aj my sme nejaký usoplený... my sa držime ale maleho to drží už 2 týžden, snad to rýchlo prejde... sa majte...

evkastipka
30. sep 2008

Pekny vecer Vam prajem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre