Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

dadus
autor
4. máj 2008

no jo, akurat som dosla dom na obed, ma prist mama idem jej farbit hlavu a potom opat do terenu....moja mala buchta....mi tu chyba normalne... 😅

adriatica28
4. máj 2008

len mi ju tu pekne nechaj. normálne sa cítim ako 24 keď som mala malé deti 😀 nedalo by sa také ročné hotové niekde získať? 😀 😀 😀

adriatica28
4. máj 2008

ozaj kŕmila som ju lízatkom od toho sú krstné mamy aby rozmaznávali nie? 😉

dadus
autor
4. máj 2008

no tedaaaa a ktore si jej davala? ja zvyknem davat to karamelove, s tou kravickou.....len mi ju nepchaj cokoladou!

violetka1
4. máj 2008

ahojte..očkovania??
Aj my ho ideme dať, bolo nám predtým trochu nevhod zaň doplácať, bo kedysi stál až 10.000,- potom stále menej.
takže hurá, máme Prevenar pneumokokový zdarma- teda za 86,- Sk/2x.
My ideme teraz na očkovanie povinné, ale budeme si kupovať extra vakcínu spojenú aj s antigénom proti ovčím kiahňam..Tá sa platí 3.500,-
Len pred mesiacom sa začala dovážať na SR.

mimi
4. máj 2008

dadus, potom mi cikni, ked skoncis, mozme zurkovat spolu. ja sa idem teraz trosku ucit a potom si dam pauzicku.... Ta

dadus
autor
4. máj 2008

baby ako sa mi nic nechce.....juuuuj to to pocasie.....
vio ja som zvedava, co nam povie dr na poradni, sak potom dam vediet.....

lahodacka
4. máj 2008

ahojte babiky, ako sa mate? Ja mam pauzicku a potom valim do pracicky

svantica
4. máj 2008

ahojte 🙂
nas maly dostane tri vakciny a prva bude v juni.
mimi sme u babky 🙂

vavka33
4. máj 2008

Ahojte babule.
Svanti,vy uz ste mali pol rocka?boze ako to leti.ako sa mate?

dadus
autor
4. máj 2008

pekny vecer prajem...
svanti a ake vakciny, tie na pneumokokov?

svantica
4. máj 2008

ahojte, dadus na pneumokokov,dostaneme tri vakciny 😎
vavi ahoj za tyzden mame uz sedem mesiacov 😀

dadus
autor
4. máj 2008

aha no supis....tak ideme aj my do toho.....

vera21
4. máj 2008

Ahojte 🙂 🙂
Svanti, ako je u babky ? Maly poslucha ?? 🙂
Dadus, ja myslim, ze Strunka myslel ockovanie proti rotavirusom - lebo na to sme uz prilis mali aj my 🙂 A na pneumokok ideme tiez, len ma mrzi, ze ked som sa to pytala na zaciatku lekarky, ta mi povedala, ze pokial je babo zdrave, tak to nedopocuje a teraz zmenila nazor, lebo sa to preplaca ? 😠 No a to ockovanie je tak, ze ked je to do roka, tak sa podavaju tri davky, do dvoch rokov dve davky a potom uz len jedna... Tot moja pneumokokova vedomost 😀

vera21
4. máj 2008

No a idem ja zavislacit - najskor do kuchyne a potom na MMB 🙂 Este sa tu ukazem... 🙂

dadus
autor
4. máj 2008

ahojky verus, diky za info......no veru ja sa u nej poinformujem......predsa len pneumokoky je hnus, tak nech sa tomu vyvarujeme.......ako sa inac mas ty opica, co? 😉 😀

bibianna
4. máj 2008

Poraďte, nemám skúsenosti. Keď pôjdeme z malým z pôrodnice, predpokladám, že by mal byť v autosedačke vajíčko. Len neviem ako ho tam upnem, keď bude vo vankúši. Pomedzi nôžky to asi nepôjde. Je nutné kupovať zavinovačku do autosedačky, na ktorej sú aj nohy, alebo sa dá zaobísť aj bez nej? Ďakujem

dadus
autor
4. máj 2008

bibka, ja som malu nebrala do vajicka, ale mala som v kociku tu prenosnu vanicku, tak som ju dala s perinkou a mala som po probleme 😉

violetka1
4. máj 2008

biba, my sme malú priniesli z nemocky v novembri a nic sme do autosedacky nekupovali, jednoducho som si ju v porodnici rovno zapla do sedacky oblecenu nateplo aprikyrla poriadne dekou a hijo domov. Je to vydovok navyse,a k necestujes teda kazdy den s deckom niekde..

dadus
autor
4. máj 2008

cauky vio, ako sa mate tam dole na juhu? 😀

violetka1
4. máj 2008

bolo teplo!! a prestavovali sme obyvku..kupila som si novy PC stolik

dadus
autor
4. máj 2008

teeeda, to sa ti teraz bude za novym stolom zavislacit,co???? 😀 😀 😀

violetka1
4. máj 2008

ty brdo- az sa bojim, ze ako!! 😀

vera21
4. máj 2008

Dadi, mam sa superne 🙂 Od dnes vecera mam uz euforicky stav, lebo v stredu ideme do tych kupelov, tak sa vytesujem 🙂 🙂
Biba, kukam, ze budes mat augustove babatko - aj ja mam. No a malu som dala do vajicka, bolo teplo, zavinovacku do autosedacky mam, ale bola uplne zbytocna, ved by sa mi tam uvarila....no a v zime som to tiez radsej riesila tak, ze som ju obliekla, supla do vajicka a prikryla dekou. V tej zavinovacke bola zopar krat, nechcelo sa mi ju z nej stale vyberat
🙂 Takze si naozaj myslim, ze pokial mas letne babo, tak je zbytocna...

vera21
4. máj 2008

Citam to po sebe a nerozumiem sama, co som napisala - takze, len pre upresnenie, malu som dala do toho vajicka v porodnici bez zavinovacky !!! Len som jej dala body, dupacky, kabatik a ciapocku, bolo teplucko ...

bibianna
4. máj 2008

Ďakujem.

dadus
autor
4. máj 2008

verus no veru sa vam to krati, babulky si to tam riadne uzite a nech sa stretneme na pokrocilom kurze plavania...aby ste nas este nepredbehli 😀 ozaj a svokrusa ti uz odisla?
vio sak keby si to prehanala, treba povedat manzelovi, nech ide stolik vratit spat 😀 😀 😀

dadus
autor
4. máj 2008

verus to bude tou pokrocilou hodinou, ale ja som to pochopisla, ale ide asi o to, ci pochopila bibka, co? 😉

vera21
4. máj 2008

Tak teda Biba, ja som si kukla teraz tvoj album a ta basnicka ma uplne odrovnala 😎 Je krasna 🙂 🙂
A mimochodom, aj kocik si si pekny vybrala - to je Roan Marita, vsak ? Su nan super referencie a navyse ta hneda 😉
Dadus, a preco mas Macu u segry ?? To by som pochopila, keby si chuapa mala doma, ale ty samucka ??? Ako to ?

dadus
autor
4. máj 2008

verusik, mam taku brigadku, ktoru robim rano, naobed a vecer...a nemala by som pri kom malu nechat a cez vikend porobim najviac, tak som ju dala k segre....ten chlop mi po tejto stranke chyba, ale minuly rok to bolo tiez tak, ze ked som robila brigadu, tak bol zrovna na sluzobke....tak si takto sama doma bacujem.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre