Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

gabrielkaa
5. mar 2009

ahoj vera, nuz kdeby som nebola listovala dozadu, tak ani neviem, ze mi zuzana ten vankus ponukla. asi vyuzijem jej stedru ponuku 🙂

biela
5. mar 2009

nepríjemný s tvrdým "y" 😝

marina.o.
5. mar 2009

biela,mozno to nebol len jeden vietor 😀 😝

mgurnak
5. mar 2009

mi teraz zasa spime, takze vonku pojdeme neviem o ktorej....dajte si kavu aj za mna... 😉

marina.o.
5. mar 2009

my sme sa prave zobudili po 1,5 hod. a ideme papat.Ved sa stretneme a mozeme si dat kavu v trojke 😀

vera21
5. mar 2009

Ahojte 🙂
Biela, ano, chodime aj s Kutinou do Labyrintu uz od piatoch mesiacov nasich malych 🙂 Zacinal sa novy kurz vtedy, bolo to sice od siestich, ale my sme sa prisli kuknut a uz sme neodisli...No a skonstatovali sme, ze toto je asi najlepsia aktivity pre tie nase devy, lebo sme uz boli asi vsade, kde sa dalo 🙂 Nejako sa to uz rozchyrilo a minule nam cvicitelka povedala, ze jej je strasne luto, ale musela odmietnut vela bab, co chceli chodit s detmi. Ale nebojte nic, ked bude MC Levik, tak tam tiez budeme robit taketo aktivity 🙂

vera21
5. mar 2009

Gabika, ber, kym ponukaju 😉

vera21
5. mar 2009

Ozaj, v tom Labyrinte sa robia vsakovake akcie a buduci vikend v sobotu je tam aj burza detskeho oblecenia, tak mozete prist. Kuknem letak a odpisem tie infosky aj sem

vera21
5. mar 2009

Dzidzuska, prajem Vam skore uzdravenie, nech ste rychlo fit !!! 🙂

biela
5. mar 2009

veri, ty keď píšeš, to stojí za to, hneď 4 príspevky. máš ip.
ja idem, ale prídem. 😎

vera21
5. mar 2009

No ved to, ja potrebujem pisat, ked mam chvilku casu a tak si potom pokecam aj sama so sebou 🙂 Uz som na to zvyknuta, odkedy som na materskej, stale kecam sama pre seba 😉
Idem ti odpisat...

vera21
5. mar 2009

Biela, nejako mi blbne pocitac - vsetko, co pisem mi pred ocami maze, mam nieco s tym dotykovym kurzorom na notebooku, musim pockat na vecer, pride domov moj opravar pocitaca a napisem. Som ti pisala prispevok dlhy a teraz mi ho zmazalo, tak nemam nervy na to...

vera21
5. mar 2009

Biela, nejako som to uz dobojovala, tak citaj 🙂 Dzidus, uz mate novy kocik ??? Som videla svokra tvojho s nejakym inym cudom 😀

vera21
5. mar 2009

Baby, vy ste asi vsetky vonku, coooo ?
Mne mala zaspala o pol jednej a akosi sa este zabudla zobudit 🙂 Nechapem.... Kukam Ratatouille, uz som to videla asi 3x, ale nemozem sa nabazit, ake to je kraaaasne 🙂

vera21
5. mar 2009

A kludne si pokecam sama so sebou, aspon budete mat co citat, ked vecer pridete 🙂

svantica
5. mar 2009

ahoj veri mala spi?

svantica
5. mar 2009

vladi tak teraz si tu popisem sama ja. maly spinka uz vyse dvoch hodin takze mam veget. ved sa aj patri po vyse roku 😀

violetka1
5. mar 2009

veri, je to fakt dobre?? ja to este nemam..ale niekde budem zhanat. si na rozpravky?

vera21
5. mar 2009

Vio, a co myslis ? Som tu toho tolko popisala, ze neviem, co nemas ? 🙂
A som aj na rozpravky, mne sa zda, ze som na vsetko - co, kto povie, to chcem hned vyskusat 🙂 Preto uz mam aj treti kociar ako sisi 🙂
Kati, mala uz dospala, teraz sa kocikuje. Dnes mam neskutocny veget. Aj mam kopec prace, aj sa mi nechce 😠

vera21
5. mar 2009

Ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Vio, uz viem, predsa Ratatouille !!! Ja som ale 😒 Nie, to islo na HBO comedy....Nemam DVDcko....tam stale davaju dokola nejake filmy, vzdy v inom case, takze ked nejaky rozpozeram, niekedy inokedy ho zas dopozeram...

biela
5. mar 2009

čaute,
veri, 3x ratatouille? 😀
ja zatiaľ ani raz.

svantica
5. mar 2009

vladi aj nas maly uz dospal. spal tri hodky takze pohoda a tiez sa mi nic nechce 😎

a_rianna
5. mar 2009

ahojte
ratatouille je pekna rozpravka ale videla som ju len raz 🙂 zatial uvidime ako na tom budeme za rok dva ked budu krpca baviť rozpravky pozerať to bude asi jedna rozpravka opozerana aj 100 x 🙂

biela do labyrintu som si volala asi 2 týždne dozadu, že by sme aj s jankou chceli chodiť a ta teta povedala že od aprila sa začina novy kruz.. pytala sa kolko rokov/mesiacov maju detičky tak si ma zapisala tak uvidime či sa tam teda dostaneme pre ten nával...

a_rianna
5. mar 2009

inak biela kedy chodíš vonku?? už som ta dlho nestretla na prechádzke ... 🙂

zelmirka1
5. mar 2009

Labyrint je pri babkovom divadle ?

montinka
5. mar 2009

zelmirka ano tam

biela
5. mar 2009

ahojky,
arianna, my chodíme von doobeda a potom poobede. oliverko spinká už len na obed... dnes sme hodili kolečko na bulvári aj sme vás pozerali, či vás s jankou neuvidíme, ale nestretli sme vás. vy asi chodíte na obed. my už nechodíme moc na kočíku, iba tak na 20 minút ho povozím nech posedí, lebo on len chodiť a chodiť, a sedí len v kočíku alebo stoličke na jedenie, všetko robí v stoji alebo čupiačky.
ja som volala do labyrintu už v januári, no akurát sa jeden kurz začal a ďalší začína až v apríli, no uvidíme, či bude pre nás miesto, ak sa nejaká mamina neprihlási na pokračovanie... môžme len dúfať.
ahoj zeli,
áno, pri bábkovom divadle, ako sa vám vodí? my ideme zajtra k tete doktorke, olinko má zapálený nechtík na nožičke, už má aj hnis sa mi zdá, už mi lepí čo mu zase budú robiť a ako budeme obaja roniť slzy.

biela
5. mar 2009

veri, čítam o tebe, že rozprávaš sama so sebou, ja takisto 😀 keď sme vonku, a niekto by ma pozoroval, pripadala by som mu isto ako dementná. 😨

kutina
5. mar 2009

Ahojte babule,
Veri, lebyrint je veru úžasný, perfektný suprový a neviem ešte aký...no a také isté bude aj naše materské centrum...veeeeľmi v to verím 😵

biela
5. mar 2009

ahoj kuti, zajtra to platí? lebo ja mám doobeda návštevu, no poobede by som mohla. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre