Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mamajana
25. mar 2009

Aj ja by som to chcela vidieť, môžem si to potom aj ja Leni požičať?

a_rianna
25. mar 2009

biela krasny, on ma take krasne modre očička 🙂

zelmirka1
25. mar 2009

aj ja som pozrela biela...krasne fotky...aj moj maly ma teraz take smiesne haro na hlave ako mal tvoj Oliverko 😀

biela
25. mar 2009

jani jasnačka. 😉

biela
25. mar 2009

zeli, dnes si už fitka?

biela
25. mar 2009

tak dnes je smolný deň. ráno sme hore od piatej, potom si oliverko vonku buchol peričku a zúbok mu ju preťal, potom sa doma buchol o skriňu, má červené čelíčko a ešte sa pošmykol na rozliatom čaji. toľko úrazov sme nemali od nového roku... teraz spí, hádam sa mu už nič nestane...
ja idem spraviť kávu a čítať alebo čo.

myss
25. mar 2009

jani, ako bolo na tanečnej?

mamajana
25. mar 2009

Ahojte, tak my sme dnes boli poslednýkrát plávať. ☹ Je mi to ľúto, zvykla som si tam chodiť, Filipkovi sa tam nesmierne páčilo, ale nedá sa nič robiť. Keby to aspoň trochu zlacneli, tak by som možno uvažovala o ďalšom pokračovaní, ale to sa nestane. To by zo strany Nereusu bolo neprijateľné.
Takže asi tak.
Ahoj Miška, na tenečnej bolo neviem ako, však som Ti to písala do ip, lebo ma trénerka poslala hneď na začiatku preč. Inak celkom ju chápem, lebo keď je tam nejaký dospelák, tak sa deti predvádzajú a má s nimi čo robiť.
Ale Zdenka bola spokojná, páčilo sa jej, tak som jej išla kúpiť cvičky a bude mi tam už teraz chodiť dúfam nastálo.

zelmirka1
25. mar 2009

no teda biela to mate teda den...vidim ze sa musim pripravit na zaujimave chvile ked bude Misko vacsi...
inak my tiez nemame dobry den...akosi vela placeme a mrncime...neviem preco uz som myslela ze mu nieco je ale
mam pocit ze sa len jeduje...uz bolo aj mne do placu z neho a ked ma taku videl zrazu stichol a kukal... 😲
som hotova ze je taky umrncany, vzdy ked som videla maminy z umrncanymi detmi tak som si hovorila ze moje take nebude a nakoniec takto dopadnem. Uz je mi lepsie ale este dnes mi ho zobrala mamina von.

mamajana
25. mar 2009

Miškovi prajeme všetko naj naj naj k pol rôčku. 🙂

vera21
25. mar 2009

ahojte !
Baby, ja rano, ked dviham zaluziu, vzdy nejako ocakavam, ze bude slnko a ked som dnes videla ten sneh, tak ma skoro uz porazilo! Ja mam naozaj zimu rada, aj sneh, radsej zimu ako leto, ale co je vela, to je vela 😠 😠
Zeli, gratulujeme ! Pre mna sa to do pol roka strasne vlieklo a potom to uz slo rychlo, takze beriem ten pol rok,ako taky velmi pozitivny medznik 🙂
Arianna a kedy budes chodit do Labyrintu ? Ci sa tam nahodou nestretneme, nech si ta okukam 🙂

vera21
25. mar 2009

Biela, no a ked sa Oli zobudi, tak mu daj chranice a prilbu

andulka26
25. mar 2009

zelmirka, malemu vsetko najlepsie 😀 nech ti aj nadalej robi radost a hlavne je zdravucky. Ty brdo, ale nam to bezi...este len nedavno sme zacali pisat do MK a pamatam si ze Misko mal mesiac ked som sa sem prvy krat prihlasila a uz ma pol rocka. To je strasne ako ten cas bezi........

miracko vitaj no konecne, dufam ze sem zavitas castejsie aby som ta nemusela hladat kade tade po MK 😉 😉

vera21
25. mar 2009

Masi, gumaky nemam ! A kava nebude tento week, bo som nejaky choros ci co 😝

zelmirka1
25. mar 2009

dakujeme pekne vsetkym za gratulacie...
inak vera mne sa to tiez akosi vliekol tento polrok stale som cakala ze bude Misko vacsi a bude to lepsie a tak som
zvedava ako to bude dalej...vidim ze si tiez chora ako ja... 😝 uz treti den mi kocikuju nasi a ja sa setrim...
tie chranice to je fajn napad 😀

vera21
25. mar 2009

Zeli, a neprisli by vasi pokocikovat aj ku mne ?

zelmirka1
25. mar 2009

no ja kludne poslem...moja mamina je taka energicka ze by to zvladla 😀 😀 😀
ale co ty chces kocikovat ved by uz asi behate veselo po svojich nozkach ?

vera21
25. mar 2009

ale ved sa aj kocikujeme...mala je v koci celkom v pohode...tak mi posli maminu, pribalim jej teda malu po vlastnych a psa uviazeme k vasmu kocu....a mozu ist, kocky a kociak 🙂

biela
25. mar 2009

čauky,
tak oliverko je hore, vyspinkal sa krásne do úsmevu no furt sa akosi prevŕha, idem ho asi pokočíkovať.
veruš, tak aj chrániče aj prilbu a ešte také tie chrániče na zuby ako majú hokejisti, aby si ich nevybil.

biela
25. mar 2009

oliho som kŕmila presnidávkou, posledné dve lyžičky už nechcel, ale teraz žobre odo mňa moju rajo figuretu. 😀

zelmirka1
25. mar 2009

aj my mame psa 😀 ale ten by potreboval svoj kocik lebo je to taky gaucak lenivy...
no bola by to sranda lebo moja mama dost lieta s kocikom lebo si povybavuje svoje "obchody" a kamosky a ked mi povie co vsetko stihla tak to by musela mat tvoja mala sedemmilove cizmy... 😉
a co ta napadlo aby ti niekto kocikoval ?

biela
25. mar 2009

zeli, tam do toho koša pod kočíkom by sa hádam aj pes zmestil, nie? 😀 môžeš aj jeho povoziť. no ak teda to nie je čuvač alebo tak... 😀

vera21
25. mar 2009

Lebo aj ja si chcem povegetit....moja mala tiez chodi kazdy den von, ale dnes sa mi fakt nechce.....dam ju ocinovi, nech ide kocikovat 😉

vera21
25. mar 2009

No a kocik pre psa, to som tiez uz videla....aj som sa s nim odfotila, aby mi kamosi verili, ze taky obchod s kocikmi pre psov existuje 🙂

zelmirka1
25. mar 2009

nie mame mopsika taky maly...no to by sa zmestila ale on je zvyknuty na ine pohodlicko.... 😀

vera21
25. mar 2009

Mopslik ? to je take lenive.....urcite je to gaucak 🙂

zelmirka1
25. mar 2009

no jasne ze je to gaucak...a este aj rozmaznany...kupila som ho tatinovi aby mal spolocnika lebo on sa od pana nepohne a ma velmi priatelsku povahu, mame ho strasne radi.
Ked bude maly vacsi chceme kupit ineho psika aby mal kamarata...co mate vy ?

a_rianna
25. mar 2009

vera no budeme od 2.4. začíname o 13:30, ale to je pre deti od 6 - 9 mes. tak neviem či tam budeš aj ty? alebo tu to tam cvičiš? tak si ma tukaj teda otukavaj xixix my tam prideme 3 z kurzu plavania sa presunieme do labyrintu 🙂

zeli videla som dneska tvoj kočik tak to bola asi tvoja mamina 🙂

baby dneska bolo na plavani super.. detičky boli take zlateeeeeeeee

a_rianna
25. mar 2009

tak som dala 2 nove fotky z dnesneho plavania 🙂

vera21
25. mar 2009

ahojte 🙂
tak som zasa sama, mala spi, uz mam veget 🙂 idem sa iecoho atlacit 🙂 zas mi epise to NN!!!!
Araina, to tam nebudeme, ja som si len myslela, ze ste v skupine po nas - lebo po nas chodi taka skupina s mensimi detmi. my mame stredy od 10do 11.takze to sa asi nestretneme...
Zeli, a akeho psika idete kupit ? My mame barzoja - csarevnicu barzoicu-gaucovu a dostihovu kralovnu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre