Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
28. mar 2009

No a toto co ? Vikend a vas nikde ☹

vera21
28. mar 2009

Masa a teba kde jest ? Uz ti prisiel poloviciak? 🙂

vera21
28. mar 2009

Tak teda nist, idem spat. Prajem Vam pekne dobre nedelne ranko 🙂 nezabudnite si prestavit vsetky hodiny a deti na letny cas 😉

mamajana
29. mar 2009

Zelmirka, ja len toľko, že nie každý má na nadštandard v žilinskej pôrodnici. Ja som napríklad nemala, a aniby som ho nechcela, a manžel prišiel za mnou kedykoľvek. Však keď už tam bol, tak ho nikto nevyhodil. Nechápem, prečo tu stále vyzdvihujete len ten nadštandard, aj na normálnych izbách boli dobré sestričky.

zelmirka1
29. mar 2009

mamajana
ja vyzdvihujem nadstandard lebo mam taku skusenost...lezala som v polovici tehotenstva prechodne na normale
a mala som zlu skusenost...ked mi tiekla infuzia bala som sa aj zazvonit na sestru ked som chcela ist na zachod lebo vzdy bola neprijemna ze ci som nemohla vydrzat...na izbe ziadny kos len na WCkach bol plastove vrece kde sa vsetko hadzalo co sa mi moc nezdalo hygienicke, bola som rada ak sa mi podarilo otvorit okno na izbe lebo vsetky packy boli podtrhane, rano o 5 zobudenie kvoli teplomeru co povazujem za nezmysel a sprchy si viem predstavit v dnesnej dobre trochu lepsie /srandovne som si vzdy namocila vlasy lebo hlavica bola pokazena a striekala na vsetky strany/, no a tazku tasku som si musela odniest na izbu sama lebo navstevy nie su povolene a mne bolo fakt zle, bola som v 6 mesiaci, ak som chcela vidiet manzela tak sup na chodbu.
To je proste moja osobna skusenost a kazda mamina by si zasluzila pohodlie...ak si nebola na nadstandarde tak to nevies porovnat. Ale samozrejme kazdy to moze vnimat inak to chapem.

vera21
29. mar 2009

Ahojte 🙂
Suhlasim so Zelmirkou, ja som trpela uz len tym, ze dieta moje bolo hore na stvrtom a nosili mi ho tie sestricky odtial - ja som tam zazila milu asi len jednu a to sa mi zdalo tiez, ze je iba na mna, lebo pozna mojho otca 😉
Ja viem, ze si to nemoze kazdy dovolot - ale myslim, ze je aj zlata stredna cesta - ta mala izba za tisicku - ked je vsetko ok, tak za styri dni si doma aj s babom 🙂 Nie ako ja za 14dni - mna to teda vyslo riadne - navyse apartman 🙂 Ale neva, pocitali sme s tym....A vobec to nelutujem...
Len mi je luto jednej veci - a to, ze to, co je v MT standard je v ZA nadstandard a ze si za tie usmevy a ochotu sesticiek musis platit. Len to spravanie personalu by mala byt naozaj standardna starostlivost...

biela
29. mar 2009

ahojte, je tu niekto? 🙂

zelmirka1
29. mar 2009

vera ja si tiez myslim ze to stalo za to, bola som tam len 4 dni...len je smutne to ze je to akoze nadstandard ved by to malo byt take normalne pre vsetky maminy aby sa citili co najlepsie. A s tymi sestrickami to fakt nechapem preco ja jednom poschodi dokazu byt mile a na druho nie. ☹

ahoj biela ano sme tu... 😉

biela
29. mar 2009

jáj, rieši sa štandard a nadštandard. 😒
podľa mňa by mal byť nadštandard len o nadštandardnom vybavení izbietky, tj nejaký tv, pripojenie na net, krajšia posteľ a podobne... v ŽIADNOM prípadne nie nadštandardná starostlivosť. však za starostlivosť majú platy prečo im ešte naviac platiť. všetci zdravotníci hovoria, aké majú malé platy a akú majú zodpovednosť. a kto nemá? tiež som mala tažkú robotu a zodpovednosť, nie za ľudí ale za peniaze a veľa peňazí...
ale škoda to tu riešiť. každý má na to svoj názor. Zelka už dávnejšie písala, že mala zdravotné problémy a nebola na normálnom oddelení spokojná. ja ju úplne chápem. skoro všetki kočky čo tu chodia boli na nadštandarde v ZA a píšu o tom len v dobrom... nielen želka. 😉

Zeli, krásna nová fotka v pase. 🙂
baby, aký bol víkend?

zelmirka1
29. mar 2009

celkom fajn...boli sme s muzom v kine...Libas jako buh...
mama nam kocikovala v sobotu aj v nedelu 🙂

a ty biela aku si mala oslavu ?

biela
29. mar 2009

verus, si tu či si na ebayi? 😝

biela
29. mar 2009

jéj, oslava bola super, veľaaa jedla a pitiaaa, veľa ľudí a hluku.
boli sme hore do pol 3 a kecali sme s našimi a sestrou. bolo to fajn, no to vstávanie... 😒

zelmirka1
29. mar 2009

no teda...zurovali ste...Oliverko spinkal ? to ste mali doma tu oslavu ?

biela
29. mar 2009

nie, u našich...
olinko pekne spinkal v noci, no ráno o piatej hore zase... teda o šiestej. 🙂

no ja som v kine nebola ani nepamätám. myslím, že to bolo pred 2,5 rokom - Let´s dance také tanečné...

vera21
29. mar 2009

Tu som ! ahojte 🙂 Zeli, neuveris, ale chcela som ist dnes na ten film o 20.50, len mi potom poloviciak urobil skrt cez rozpocet, ked isiel vyvetrat psa a zabudol sa vratit 🙂 Teraz dosiel...Neva, pojdem buduci vikend- ja chodim do kina vacsinou sama alebo s babami....Ake to bolo ? Oplati sa na to ist ?

Leni, tak teda, zurka riadna, coooo???

vera21
29. mar 2009

Biela, od deviateho aprila hraju v Maxe aj Milionara z chatrce, tak hybaj ! Ja chcem ist, to je uplne iny zazitok, ako v tej TV...

vera21
29. mar 2009

Prehrala som zas paradne gumaky !!!! 😠

zelmirka1
29. mar 2009

ja chodim celkom rada...aj ked sa da vsetko pozerat doma na dvd tak kino je ine...ja som taky kulturny referent u nas doma...sledujem podujatia ako kino, koncerty, divadlo a zorganizujem vzdy nieco aby sme nesedeli len pri TV
sem tam aj do BA zbehneme...

biela
29. mar 2009

ja som v daichmane kúpila v sobotu gumáky pre oliho.
zajtra dúfam, že bude pršať aby sme vyskúšali 😀
verus, ty dúfaj aby nepršalo, však vy ešte nemáte. 😎

biela
29. mar 2009

ja by som chcela ísť radšej do divadla. kino ma neláka, neviem...
zeli aj do ba chodíte? čo ťa baví? muzikály a tak?

biela
29. mar 2009

verus, no už keby som išla do kina, tak na niečo, čo som nevidela ešte.

zelmirka1
29. mar 2009

vera mne sa to pacilo...prijemna komedia...fakt som sa nasmiala...pokial necakas hlboke myslienky ale inak velmi dobre herecke vykony. no toho milionara by som tiez isla kuknut... 😉

vera21
29. mar 2009

zeli, to je fajn, ze chodite 🙂 ja tiez chodim, len nie s polovickou 🙂 tak poreferuj mi konecne, ake to bolo, ked ti ten kul. referent 😉

biela
29. mar 2009

zeli, kukla som nové fotky, miško je zlatý. no presne ako som hovorila, má taký dospelácky pohľad.
aj ja som pridala nejaké fotky.

vera21
29. mar 2009

neviem, ci ste tu nahodou nepisali, ale opytam sa, mal byt koncert Close Harmony Friends - uz to bolo, neviete nahodou niekto ??? Zeli, daj info...

biela
29. mar 2009

tam hral ten bartoška? ja som ho kedysi žrala. v "sanitke" keď zomrel, tak som to skoro nepredýchala.

biela
29. mar 2009

niekto to tu písal.

zelmirka1
29. mar 2009

biela mna bavi cinohra...aj niake muzikaly sme videli...sledujem ticketportal a vzdy nieco vymyslim a muzicek to zaplati... 😀 a frcime...

biela
29. mar 2009

05.04.19,00 vo Fatre...

zelmirka1
29. mar 2009

ano hral tam bartoska...super ale aj kaiser a magalova boli fak skveli...takze chod zabavis sa 😀 😀
biela aj mne sa zda ze ma moc dospelacky pohlad...ten nam asi povie ked zacne rozpravat co si onas mysli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre