Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
8. apr 2009

ahoj Marina,
dobrú noc.

biela
8. apr 2009

Zelka si sa dáko zakecala s tým svokrom 😉

marina.o.
9. apr 2009

pekný deň maminky 🙂

andulka26
9. apr 2009

ahojte 😉 to mame dnes zasa krasne

mala spinka, tak som sem na chvilu nakukla a tu nikoho. Asi brazdite po meste s kocikmi, co?

vcera sme boli znova u lekarky koli tej pliage co ma Miska v ustockach. Chvalabohu uz tam bola nasa dr. a nie ta stara na dochodku, tak nam kazala vysadit tu hnedu vodicku a dala nam tu fialovu. Na jednej strane je to fajn lebo ta hneda stipala ako fras- skusala som ju na sebe, a tak mi mala vrestala odusu ked som jej to vytierala. No a tato zas farbi 😒 uz mame zopar veci zabrindanych, tak pojdu po liecbe rovno do kosa. No ale co uz. Hlavne nech to pomoze. Doktorka povedala, ze to nie je zaba, ale mala ma oslabenu imunitu a tak chytila nejaku infekciu z toho ze vsetko ochutnava. Uzivame aj multivitamin, aby sa to hojenie troska urychlilo. Vcera zacala aj soplit, tak dufam, ze to v pohode prekona a nebude zas chora 😖

Predvcerom som malu nechala u nasich na pol hodku kym sme sa sli s muzom prevetrat na korculiach- musime obaja do leta schudnut 😝 a ked sme sa vratili tak nam mama oznamila, ze mala sama po 4 vyliezla po schodoch na prve poschodie. Skoro som odpadla. Len pred troma tyzdnami sa naucila stvorkovat, pred tydnom zacala chodit tak ze ju drzime za rucicky a teraz dokaze uz toto. Normalne nechapem ake su tie deticky vynaliezave. Netusila som ze to pojde tak rychlo. ale som na nu pysna 😵 sikulka moja.

andulka26
9. apr 2009

ozaj arianna, ako ide chudnutie?

mgurnak, to DVD ti poslem buduci tyzden lebo moj zlaty muzicek na to zabudol, tak sa prosim ta nehnevaj, ze ta najskor nahanam koli adrese a teraz meskam s poslani 😉

biela
9. apr 2009

Ahojte

tak aj ten môj soplíkuje, nonstop mu tečie z nosa vodička, odsávame to, no hrôza a katastrofa čo ten robí... 😒 ☹ chudáčik už len vidí vysávač a spustí krik a vrhá sa mi do náručia a potom sa šplná po mne čím ďalej aby bol od neho... no nedá sa pomôcť, vysať musíme, aj keď je aj mne do revu...
to ma štve,že zase sviatky presoplíme, ako boli aj Vianoce, tak aj Veľká noc... dnes sme zrušili aj cvičenie v labyrinte, to ma tiež mrzí.

violetka, ako bolo v Zoo? kde si? hádam ťa tam nespapali želvičky alebo iná háveď 😀 Kike sa páčilo? to ste boli v BA?

ozaj, marina, pekný deň aj tebe 😉
aj vám všetkým.

marina.o.
9. apr 2009

ahoj biela,vcera som zaspala jak maly jojo 😀 😀

biela
9. apr 2009

ťa unavil ten futbal, čo? 🙂 sa nedivím, to je únavný šport 😀 😎
aj ja som zaspala ako jojo, no už o pol 1 ma prebralo, keď som musela vyťahovať vysávač. 😖

marina.o.
9. apr 2009

hocikedy si zmyslis luxovat 😀 ale nie...to ma tak napadlo.Dufam,ze to Oliverkovi coskoro prejde,zlaticko male ☹ Ja si neviem predstavit co by robila Adelka,ked by mala sopliky.Ona mi nedovoli ani nostek vycistit stetickou.Odsavacku na vysavaci si fakt neviem predstavit.

biela
9. apr 2009

marina 😀 veru, aj vyluxovať by sa mi patrilo. síce som včera, no teraz by sa tiež zišlo.
minule som pozerala fotky keď bol olinko tak 7 mesačný a hneď mi udrelo do očí, ako som mala vtedy poriadoček.
teraz povysávam a za hodinu ani nevydno že som vysávala... 😝
no ani oli neznáša keď sa mu nosa chytám, no toto vysávanie je síce také hlučné, no rýchle a najviac účinné. tak to musí vytrpieť tú chvíľu. inak by mu to stekalo do hrdla a robilo väčšiu šarapatu.
adelka ešte nebola chorá? to je super, my sme boli chorí 1x na vianoce, aj to len sople. chvalabohu. napríklad takú vysokú horúčku som ešte nezrážala, to ma totálne desí ako by som si poradila. 😒

marina.o.
9. apr 2009

Adelka mala len trosku soplik,nastastie.
biela,zasa Ta opustam 😒 Ideme pozriet nejaky sportak pre Adelku.Zatial papa

biela
9. apr 2009

daj vedieť, aký si kúpila 🙂
papa

a_rianna
9. apr 2009

tak dnes sme boli prvy krat v labyrinte. Ale Tomino tak vystrajal, on nechcel vobec cvičiť s ostatnymi detičkami on chcel proste behať hore dole... tak krpec tam sedel a behal, a kričal a ostatne detičky cvičili.. tak nam instruktorka povedala, aby sme s tominkom a filipkom prestupili na kurz v piatok, kde su staršie detičky tak snad tam sa bude TOmanovi pačiť.

teraz je v postielke a zasa tam vystraja ... tak som zvedava kedy si o tie stekle hlavy nabije alebo tu postielku zbura... 😕

marina.o.
9. apr 2009

biela,jeden som si vybrala.Taky celkom sikovny aj lahky.Len som sa nerozhodla na sto pro.Boli sme v kindercentre na solinkach.

zelmirka1
9. apr 2009

ahojte
tak dnes bol zase plavat a malym muzicek...aj som ich pofotila aki boli zlatucki...

marina preco kupujes novy kocik ? ten tvoj bol iba hlboky ? ja uz som tiez dala malemu sportak lebo mam taky
ze v nom moze aj lezkat...velmi sa mu to paci lebo konecne vidi vsekto okolo.

vera21
9. apr 2009

tak uz som tu !

zelmirka1
9. apr 2009

ahoj vera aj ja 😀

vera21
9. apr 2009

no ahoj ! a preco nedas fotky z plavania do albumu ? ved chcem vidiet maleho plavca

zelmirka1
9. apr 2009

vydrz...ved len dnes som ho s muzom odfotila tak nieco vyberiem...aj ked niektore moc nevysli lebo s nim
tak poskakoval ze su niektore trochu rozmazane...alebo som sa ja tolko smiala ze som triasla fotakom 😀 😀
idem nieco dat...

vera21
9. apr 2009

ok, cakam 🙂
Biela, ako sa ma Oli ????

zelmirka1
9. apr 2009

jej ja ich este nemam zmensene...no mne to asi potrva...
inak ako sa mate ? vylet nebol ci bol ?

vera21
9. apr 2009

vylet nebol, sedim doma ☹ ale nevadi, pojdem do dvoch tyzdnov urcite...len aby pocasie bolo....
dnes som si urobila vylet do Lesoparku a pes mi zdrhol za srnkami, tak som sa nasr...lebo jej nebolo dost dlhi chvilu, ale potom sa objavila, nieco mala s nohou a je nejaka cela smutna...tak lezi na gauci a ma vsetky mozne privilegia...asi sa niecoho vylakala...a spinava prisla ako prasa, tak som ju striekala hadicou na dvore 😝

zelmirka1
9. apr 2009

no akoze ti zdrhol : co to mas za psa ? 😀 no nam mi nezdrhol lebo je pomalsi ako ja 😀
ale nozku jej pozri lebo co keby si niako ublizila ?

marina.o.
9. apr 2009

zelmirka,ten nas kocik je aj sportovy ale chcem nieco lahsie a pohodlnejsie.Tak preto novy.

vera21
9. apr 2009

Ona poslucha, strasne moc, ale je to chrt, takze srnky a macky a sliepky - to je sama hluchota ten pes....ale viem, ze sa vzdy vrati...no, dnes som si myslela, ze uz sa asi ani nevrati, opica...ma vylakala....No a zajtra mame trening, tak ak bude mat nieco s nohou, tak to bude blbe, lebo pride ovela 😉
Marina a aky mas kocik, ked je tazky ??? a aky si si to vybrala ? ved hod znacku, lebo my s Bielou sa zorientujeme iba podla znaciek 😀

marina.o.
9. apr 2009

teraz mame oxford.A vybrali sme ABCdesing alebo BABYdesing.

zelmirka1
9. apr 2009

aha marina...ja mam tiez teraz tazsi kocik ale vozi sa mi dobre a kym maly nesedi sam tak som rada ze ma Misko pohodlie a mozno neskor ked az bude behat tak tiez kupime niaky lahsi, ktory bude ja spratnejsi do auta.

no vera s tym posluchanim to nebude take vazne... 🙂
a aky trening ju caka ?

vera21
9. apr 2009

aj Kuti mala Oxford, zeleny - liezli sme si do koliesok, ked sme spolu kocikovali...ale dobry kocik to bol...
a baby design ma kamoska, poznam, je to uz taka bugina, lahky, hrkotalka 🙂 ma velky kosik !!!!zmestis tam aj psa...

vera21
9. apr 2009

coursingovy trening - coursing je dostih vo volnej prirode, nie na drahe...ideme v maji na sutaz, tak treba trenovat...to ju bavi, vystavy nie ☹

marina.o.
9. apr 2009

vera,my mame tiez zeleny.Ja som s nim spokojna ale tento sportak mi pripada zbytocne velky.A ako hovori zelmirka je aj spratnejsi do auta.Casto cestujeme k rodicom,tak to bude lepsie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre