Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
25. apr 2009

S trabelssiem, nie so slotom 🙂 Bru noc

ma.senka
25. apr 2009

vera - ja ti potom budem robit uctovnicku 😉

vera21
25. apr 2009

som chcela, ze musis byt kamoska s TR. a nie so Slotom...no, to je jedno, lebo ja nie som kamoska ani s jednym 😀
Ok, rano mame trening o deviatej, posledny, lebo buduci vikend ideme na Majstrovska SK 🙂

vera21
25. apr 2009

tak som chcela, ze teda ok, ideme drichmat 🙂
DN 🙂

ma.senka
25. apr 2009

fiha, drzim palec 🙂

ma.senka
25. apr 2009

pome, bru noc 🙂

vera21
25. apr 2009

pa 😀

ma.senka
26. apr 2009

ahojte kocky, biela, zelka - tuto sme 😀

http://www.babyplavanie.sk/galeria?id=1240684337

vera21
26. apr 2009

ahojte 🙂
Tak som kukla celu fotogaleriu, Masi, Misko je riadny Michellinko, ci sa mi to iba zda ??? Tie vankusiky, no, supris 🙂
Sa mi zda, ze je to ta instruktorka, ktoru sme mali my, len nikde ju nie je poriadne vidiet, tak to neviem odhadnut. Ma taky nevyrazny hlas ???? Ked ja si uz nepamatam, ako sa ta nasa volala, ale zda sa mi, ze je to ona. A este som tam spoznala nasu partacku z Labyrintu 🙂

vera21
26. apr 2009

Masi, a to aky tato to bol s tebou v tom bazene ? Taky fesacisko 😀

marina.o.
26. apr 2009

ahojte baby,aj my sme vo fotogalerii 😉

zelmirka1
26. apr 2009

ahojte vsetky..
teda vy ste tu toho popisali...mi dalo zabrat kym so vsetko precitala aby som bola v obraze 🙂 🙂 🙂
vy ma vzdy podozrievate ked tu nie som ze papam nutelu... 😀 som vam mala co povedat.
Nemala som cas lebo mam doma muza po operacii krcovych zil tak mam na krku dvoch 😉

masenka fajn ze sme sa spoznali...misko je zlatucky...ako moj 😀 😀 😀

a ake kino sa tu dohoduje bezo mna ????

jej aj my sme vo fotogalerii len ako neplavci 😀

marina.o.
26. apr 2009

zelmirka,tak pozdravujeme tatina 😉 nech sa skoro zotavi.
My sme mysleli,ze ujedas z torticky na sedem mesiacikov 😀

zelmirka1
26. apr 2009

ale kdeze ja torticky moc nepeciem a malemu tak najskor ked bude mat rocik...
inak ta fotogaleria je pekna...vela maminiek islo a vidno aku mali radost s detickami 😉

biela
26. apr 2009

ahojte,

zeli, pozdrav manžela, prajeme skoré uzdravenie!
fotogaléria je pekná, videla som aj zelku, marinu, masenku, spoznala som ja mgurnak a videli ste aj nás? 😕 ako sa ma oli drží ako kliešť. 🙂
zeli, do kina ideme na nebo peklo zem, zajtra o ôsmej, tak hybaj s nami, ak ti to vynde. môžeš zobrať aj nutelu, zoberieme 3 lyžičky a budeme vyjedať. 😀

vera, 😀 kde máš tie oči furt, všimneš si chlapa v bazéne... no no no. ináč, krásna nová fotka v pase, ja som ju síce už videla, ale musím pochváliť, lebo je ozaj vydarená. 😉 hotové modelky...

biela
26. apr 2009

veri, dnes končia aukcie, som napätá... 😅

marina.o.
26. apr 2009

biela,aj Vas sme tam zahliadli.Oli sa osmeli a bude ako rybicka 😉

marina.o.
26. apr 2009

a co to stale nakupujete?

biela
26. apr 2009

ále, marina, gate pre olinka.

no ja dúfam, že sa osmelí. som mu ukazovala fotky čo nám posielala inštruktorka a usmieval sa, prejavoval záujem, tak to vidím celkom ružovo...

zelmirka1
26. apr 2009

ahoj biela
uz som nasla aj teba s olinkom...ako plaval ? pacilo sa mu ?
a kto vsetko ide do kina ? ja by som aj isla lebo ten film som tiez chcela vidiet...ale bez nutely ak mozem 😀

biela
26. apr 2009

Zeli, niečo ako tvoj miško po 1x... 🙂 moc sa mu nepáčilo, plačkal, tak sme šli vonku.

ideme s verou, tak pridaj sa aj ty... chceli by sme ísť večer na ôsmu, to už miško bude spinkať, nie?

zelmirka1
26. apr 2009

ano na osmu by som mozno stihla...dohodnem sa s muzom a ozvem sa...idete zajtra ?

ma.senka
26. apr 2009

ahojte kocky 🙂

vera - misko je miselinko riadny, dobre vids, nezda sa ti to 😀 davam dobre mlieko 😀 😀 😀
aj ocko-spolocnik bol sympatak, z brehu na nas davali pozor nase polovicky 🙂
a veru mas supis fotku v pase 😉 mi potom dakedy ukazes aj tie ostatne, hej?

biela - jasne ze sme ta nasli, preto som poslala ten link sem 😉 teba sa drzal olinko ako kliestik,
u nas to bolo skoro opacne, ako kliestik som drzala miska ja, som sa bala,ze ho utopim... ani
som ho moc neponarala do vody 😀

biela... a gate - mas?
vera... gumaky - mas?

biela
26. apr 2009

masenka ahoj, gate máááám 😀 super, a viacero nám vyšlo!
masenka, aj môj bol michelinko pokiaľ cucal MM, mne sa to strašne páčilo a páči na detičkoch tie záhybčeky.

ma.senka
26. apr 2009

no super, ze mas. no vidim, ze to aj ja musim opacit a vyskusat dakedy nech vam nezavidim 😀

ma.senka
26. apr 2009

zahybceky su rozkosne, len mm sa stale boji, ze z toho nevyrastieme 😀 😀

vera21
26. apr 2009

Cafte,
sak ja tam nikoho ineho nevidim, ani Biela teba nie, co mi sibe ? Som tam skoro nikoho nespoznala. Jaaaj a etse Zelmirku s Miskom ako neplavcov a to je vsetko. Zato som si okukla toho tatina v bazene 😝 Masi a na fotos vidno, ako ho drzis a este vidno, ako sa bojis, ked ho drzi ona 😉 rychlo, rychlo, vrat mi ho, bo mi ho utopis !!! 🙂
Gumaky nemam, lebo som vyhravala Bielej gate 🙂 ale vyhrala som rifle spolu s gatami dnes vecer - mame uspesny vecer, same vyhry 🙂

zelmirka1
26. apr 2009

cau vera...nie je tvoj typ co...ani vahova kategoria ? 😉
super fotka v pase 😲

biela
26. apr 2009

ahojte,

vera, diky moc za gaťuše! 😉
no kuk na fotky na konci, tam sme my, no len na dvoch, lebo sme museli predčasne odísť 😀

vera21
26. apr 2009

Zelmirka, co nespis, haaaaa ? 🙂 Dakujem za komplimenty za tie fotos 🙂 Som tam bola s malou za peknu, aspon raz 😀
Biela, NZ, aj inokedy 🙂 zavislost...Masi, ani tam nechod, bo raz pojdes a nieco vyhras, tak uz neodides, ver mi 🙂
Zelmirka, nie je to moj typ ani vaha, veru, dobre si pamatas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre