Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
28. máj 2009

a ak ho nema,nech si ho zavedie a bude nas hodnotit 😉

biela
28. máj 2009

nie, nemám ho, to sme odovzdávali, ale pamätám si jeden dobrý skutok čo urobila spolužiačka, že pomohla odniesť babke kanvičku s mliekom do kopca... 😀

aké sme my boli dobré deti.

marina.o.
28. máj 2009

no to by zaujimalo aj mna.Lebo som tam veru pekne kreslila.Mala by som si to obnovit,ked bude Adelka chciect,aby som jej nieco nakreslila.Moj ocino pekne kresli,ten jej nakresli urcite.

marina.o.
28. máj 2009

biela asi to vsetko skoncilo v zbere papiera...

biela
28. máj 2009

marina, na konci týždňa by ste mi dávali hlásenie, že čo dobré ste urobili a komu
hihihihihihihi
čo bolo doma, to sa neráta. 😀

biela
28. máj 2009

škoda, ja by som si tiež rada pozrela našu kroniku...

no ja som mala des, keď mi niekto dal pamätník, som obkresľovala, aj tak to vyzeralo hrozne.

marina.o.
28. máj 2009

tak si mala prehlad,kto co robi.

vera21
28. máj 2009

Biela, s tym kreslenim som taka ako ty 🙂 ale objavila som super knizku, kde je presne ciarka po ciarke a krok po kroku nakreslene, ako sa ma detom kreslit psik 🙂 a este vselico ine, mam ju prefotenu, len je este u Kutiny, tak ti ju zicnem

marina.o.
28. máj 2009

teraz to uz asi deti ani nemaju,take pamätniky.

biela
28. máj 2009

určite nemajú a keď budem oliverkovi hovoriť, že my sme si takto kreslili do pamätníčkov, tak sa ma určite nechápavo opýta, že načo sme to robili? 🙂
no čo už, iná doba.

marina.o.
28. máj 2009

baby idem od Vas,uz spim.
Majte sa pekne a dobruuuuuuuuuuuu

biela
28. máj 2009

super, veri, tiež by som si ju prefotila 😉

vera21
28. máj 2009

aj ja uz idem, caute

biela
28. máj 2009

idem aj ja, marina, vera, dobrú dobrú dobrú 😎

ma.senka
28. máj 2009

ahojte kocky, musim vas aspon pozdravit, lebo ste ma pobavili - marina-kronikarka a biela - zapisovatelka
dobrych skutkov xixi... to je dobreeee 😀 a viete co som bola ja? vlajkova cata 😀 😀 😀

vera presne z rosiny, to si pekne to popoludnie zakoncila 😀 😀 kedy dame opravaka? ozvi sa potom do ip.

bru noc, idem uz aj ja...

zelmirka1
29. máj 2009

ahojte
kocky ja ked vas rano citam co ste tu popisali tam mam pocit ze je to nesuvisle a nerozumiem...asi som blba..
inak kreslenie nejde ani mne takze na tu knihu od very sa hlasim...ja som tiez sa desila ked mi dali pamatnik
a musela som vzdy nieco presne obkreslit. Len dufam ze maly nebude po mne a bude aspon trochu vediet kreslit.

A musim sa pochvalit, zavesila som tmavomodry zaves a maly spi rano lepsie. Sice sa zobudil okolo 4 ale nakoniec sme spali az do 7 co uz nebolo dobre 3 mesiace.

A dnes idem aj ja do mesta na Nekonecneho....muzicek je sicen a 4 dni prec ale mamina postrazi Miska nech sa trochu odreagujem.Len sa bojim ze bude chladno....

a_rianna
29. máj 2009

Biela ty ides na moju spevačku Tarju Turunem aj ja chcem isť vezmi aj mna do kufra mne je to jedno budem dobra
ja som total do Tarjušky 🙂)
moja naj naj naj srdcovečka
aspon mi to natoč na mobil

a_rianna
29. máj 2009

vera my s mamou janou dneska v labyrinte cvičime teda ehm naše deti O 11 stej
tak ak ta tam uvidim ta zmurknem 😉

a_rianna
29. máj 2009

a ehm som sa zabudla pozdraviť ja hlava derava bre ranko

biela
29. máj 2009
a_rianna
29. máj 2009

no tak už sondujem kto nam može postražiť maleho a lamem manžela že nech ideme aj my
lenže neviem kde nechame maleho
lebo my ho pomaly cely jun na vikendy nechavame stražiť... ach jaaaaj

zelmirka1
29. máj 2009

ariana to kto je na tej fotke v pase, to si ty? fiha ak zmena.

biela
29. máj 2009

no, podľa mňa by ste mali ísť, bližšie už asi nebude. 😉
dokelu, vonku prší, chcela som ísť do mesta 😒

a_rianna
29. máj 2009

no aj podla mňa 🙂
lenže asi fakt nebudeme mať kde nechať TOminka
sak 6. steho ideme na svadbu tak to davame maleho opatrovať
13 steho mame taky relax den ( virivky sauna mazaže 🙂 to davame tiež maleho preč
a toho 24 sa nam to asi už nepodari musim niečo vymyslieť 😒

biela
29. máj 2009

tak už neprší, ja idem.
papa

montinka
29. máj 2009

ahojte neviete o niekom kto by kupil detsku autosedacku od 0-13 kg?

a_rianna
29. máj 2009

no ano to som ja si tak 2 roky dozadu
hladala som niečo akutalnejšie ale musim sa dať nejako odfotiť 🙂
pojdeme s malym na umelecke fotenie tak potom dam aktutalne foto 🙂

a_rianna
29. máj 2009

no nevieme aj ja mam jednu na predaj 🙂

montinka
29. máj 2009

aha ach jo ja som ju uz dala aj do bazaru a zatial nic hruza neviem na co sme ju kupovali xi xi ved sme ju pouzili asi 5 krat kedze nemame auto.😝

zelmirka1
29. máj 2009

baby mali ste ponuknut skor, my sme kupili autosedacku od 0-13 nedavno, ale pouzivame ju casto.
sa mi zdalo ariana ze si akasi zmenena, idete robit umelecke fotky s Tomaskom ? a s kym tu v ZA ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre