Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

svantica
8. aug 2008

dobre ranko,
ako sa mame?
nani,my sme tam boli predvcerom a ze do konca mesiaca mame byt hotovy, ale neviem kedy sa ideme stahovat 😎

nana
8. aug 2008

ahoj svanti, co som hovorila s chalanmi, tak do konca septembra to ma byt skolaudovane a od oktobra by sa mohli stahovat ludia. Tak mozno coskoro pridete aj vy.
tesime sa.

svantica
8. aug 2008

nani tak dufam,ze to bude pravda. 🙂
aj my sa tesime 😀

alexiss27
11. aug 2008

ahojte no my sme mali vcera krasny den boli sme na vylete v lucke 🙂 potom sme sa presli do kamenolomu 🙂 dobre ze nam vyslo pocasie

dudasik
12. aug 2008

Ahojki Zilincanky. Zase vas prosim o pomoc, neviete o niekom kto sa chce zbavit detskej ohradky, za vyhodnu cenu ?
Ak ano , prosim napiste IP. Dakujem moc a prajem vsetko dobre.
😅

mimi
13. aug 2008

halooo, kde ste vsetky? 😕

alexiss27
13. aug 2008

sa vyparili 🙂 dievcata este stale zavarate ? 😉

expertka8
13. aug 2008

...zilincanky zdravi martincanka 🙂
...babule....mam dotaz....neviete nejake spravicky o uzivatelke s nickom "peha"???...straaaaasne dlho som ju tu nevidela....a neviem z akeho dovodu...v poslednom obdobi mi casto beha po rozume 😅

...dakujem za info 😵

vera21
13. aug 2008

No ahojte 🙂
Tak po tokoch som tu aj ja 🙂 🙂 Ani som nezavarala, len nam nesiel net ☹ Teda siel tak striedavo - oblacno, ale uz je to, zda sa OK 🙂
Ja som robila malej len jablkove presnidavky, ale kasle mi na ne 😝
Expertka, Pehu som stretla u lekarky /mame spolocneho pediatra asi vsetky tu na konovi/ este v zime a odvtedy nist...Ale ak by si chcela, tak mam na nu telefon, hodim ti ho do IP...Zda sa, ze sem uz asi nechodi ....Aj ja uz len tak pomenej 🙂
Dudasik, o ohradke neviem nic, ale skus na MMB, tam najdes asi vsetko 🙂

mimi
13. aug 2008

expertka, myslim, ze peha sa ma vynikajuco, volala som s nou minuly tyzden 😉 a to je pravda, na kona uz moc nechodi 😒

alexiss, no dufam, ze to s tym zavaranim neprezenu 😀

vera21
13. aug 2008

Mimi ahoooooooooooj,
a tebe kde zmizol album, ha ?

mimi
13. aug 2008

cau vera, vsak ani ty sa tu uz neukazes! 😝 Co porabas tieto dni? a co dovca, bola dajaka? by sme sa mohli aj stretnut, co ty na to? 😉

chcem vytvorit novy album, vsak uz mame 2 roky, len este nemam pozbierane vsetky schopne fotky 😅

vera21
13. aug 2008

No, ved ja ta cakam na tu kavu stale moja a teba nikde 😠
Dovolenka zatial nist, uvidime v septembri .....Ke neprides buduci tyzden, tak pridem ja !!!

mimi
13. aug 2008

ok, vyhovuje nam to, ale teraz uz naozaj, ziadne vyhovorky!!! cekam ta!! 😉

vy za chvilu oslavite prvy rocik, vsak? kedy presne?

vera21
13. aug 2008

No ano, uz sa tesim 🙂 dvadsiatehoprveho

mimi
13. aug 2008

tak to je uz coskoroooo... uz premyslas nad oslavami? ja som pri Kubkovych organizovala 2 mesiace dopredu 😀 😀

vera21
13. aug 2008

ano jasne, v noci peciem tortu 🙂 kazdu noc nejaku inu 🙂
A aku ste mali teraz oslavu vy ? Napiekla si Kubkovi???

mimi
13. aug 2008

carrefour napiekol pre nas 😀 a nakoniec som ju dala zmrazit, nema ju kto dojest 😀
pecenie mi nevonia, ja radsej budem vyvarat...

idem ja uz spat, potom mi este napis, kedy ti bude vyhovovat kavicka, teda datum a cas 😉

vera21
13. aug 2008

Ok, ja sa ozvem, uz sa tesim 🙂 ved mame nedoriesene veci, nepamatas ?? 😀 😀 😀
Dobdu noc, ja este aukciujem 🙂

mimi
13. aug 2008

dobru nocku 🙂

P.S. zapni si niekedy skype 😉

svantica
14. aug 2008

ahojte 🙂
mimi idem na tu kavu aj ja 😀

svantica
14. aug 2008

natalke prejeme vsetko najlepsie, vela vela zdravicka a hlavne stasticka 😎

alexiss27
14. aug 2008

nooo ahojte my mame akurat siestu Jurko zaspal a ja som zacala varit obed 🙂 co sa tyka tych presnidavok tak akosi mi nevysli 😝 ale dzemik je dobry 😀

dadus
autor
14. aug 2008

no ze to tu aj ozilo 😉
no nam vysli presnidavky priam fantasticky, to sa neda s tymi kupovanymi ani len porovnat.....su vyborne....
vladi, no konecne nejaka ta spravicka od teba 😀
apropo, dnes tu mame jednu rocku babiku, takze natalke vsetko najlepsie...nech ma krasnu narodeninovu oslavu.... 😉

alexiss27
14. aug 2008

natalka vsetko dobre 🙂 a vela dobrej presnidavky 😀 dadus ako si ju robila? ja som nasla na nette recept ale neviem ci to bolo dobre riesenie

dadus
autor
14. aug 2008

alex na 3,5 kg jablk islo pol kg cukru a rovna lyzicka kys.citronovej....no ja som si to dala podla svojej chuti a asi 3dcl vody, to sme dali vari...samozrejme nacistene jablcka nakrajane na kocky alebo mesiaciky, to je jedno...varili sme to kym tak nepenili a trochu za rozvarili a potom sme to mixovali na hladunku masu, dali do flias a do denstru....tot vsio a je bajecna....

alexiss27
14. aug 2008

aha tak ja som nasla taky recept kde sa to nesterilizovalo a asi sa malo dik dadus odpisem si 😀

svantica
14. aug 2008

ahojte,
my sme robili presnidavku bez cukru,nakrajane ovocie na mesiaciky trochu som ich povarila,potom pomixovala ale nechala som aj sem tam mensie kusky nech maly pohryzie a potom na stovke sterilizovala 5minut.
inac je super a aj tatinovi chuti 😀

alexiss27
14. aug 2008

no tatinovi chutila aj ta nasa ked som ju davala do flias ( ktore som vyvarila aj viecka a aj tak mi to chytilo plesen ) tak dopapaval co zostalo 😀

mucha
15. aug 2008

caute maminy,
ak vam to nebude vadit, pridam sa ku vasej debate. Aj ja som robila presnidavky jablkove a tiez som nechcela dat cukor, no nakoniec som tam supla trochu vanilkoveho cukru, aby to bolo chutnejsie. Som to len uvarila vo vode a ked boli makke, tak som ich pomixovala a supla do flasiek. Inak niektore tie presnidavkove flasky su divne, nechcu chytit viecko, som mala nervy.... 😠 Vam to chytilo bez problemov?
No a este mam otazku... chodievate niekam s drobcami okrem prechadzky? Napr. na nejake cvicenia, alebo plavania, alebo len tak sa pohrat s inymi detmi... Moj maly ma sice este len 5 mesiacov, ale aj tak uz rozmyslam, co budeme robievat, ked bude vacsi...
No a este mam milion otazok, ale to si necham na inokedy, aby som vas hned tak zhurta nevystrasila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre