Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

violetka1
28. máj 2008

ahoj Laho..škoda veru..

dadus
autor
28. máj 2008

dobre ranko, takze laho za 14 dni sa ide na vec.... 😉

lahodacka
28. máj 2008

no ak stary bude doma...lebo zase sa mi chysta utiect do dalekeho mestecka menom ZVOLEN 😠

dadus
autor
28. máj 2008

tak ho pojdeme navstivit a ja tam dam na chvilu malu svokre a pojdem pozriet jozka 😉 😀 no a ty draheho

lahodacka
28. máj 2008

ahojte, tak kde sme vsetky?
🙂

mimi
28. máj 2008

tu sme, teda aspon ja 😀

lahodacka
28. máj 2008

no mimi, ved ty uplne stacis 😉

bibianna
28. máj 2008

Neviete ako to je v Žiline z výberom pôrodníka? Počula som , že sa platí 5000.sk, no neviem či je to oficiálne alebo ide p úplatok?

mimi
28. máj 2008

laho, kde si mi zmizla? 😠 😀

bibianna, ja som nic neplatila, tak neviem...

bibianna
28. máj 2008

mimi a ako, bola si spokojná?

mgurnak
28. máj 2008

bibi...to myslis vazne, ze za to este treba platit? ja som o tom nepocula ale viem ze je lepsie si niekoho vybavit....aj ja to nejako skusam ale zatial nic....ale na buduci tyzden idem do nemocnice na ten kurz pre tehotne, tak mozno sa cosi dozviem a dam vediet....

bibianna
28. máj 2008

mgurnak aj ja idem na ten kurz v utorok. Aj ja si chcem niekoho vybaviť, ale že vraj to je neoficiálne za úplatok, tak preto zisťujem, neviem ako sa mám zariadiť.

mimi
28. máj 2008

bibianna, ja som skoro cele tehu prelezela v nemocnici, tak som tam uz bola varena, pecena 😅 Rodila som cisarskym a s lekarmi som bola spokojna. No ono sa to odvtedy zmenilo, teda vela lekarov vraj odislo, tak neviem. Z pocutia viem, ze dr. Babjak a dr. Ficek su tam stale a tych by som ti odporucila, su naozaj dobri a maju aj ludsky pristup 🙂

dadus
autor
28. máj 2008

teeeda tu sa rodi 😀 😀 😀
baby je to normalne, normalne mi je kosa 😕 😝

lahodacka
28. máj 2008

co si nepovadala skôr, by som ta zahriala 🙂

mimi
28. máj 2008

dadus, tak si zakur, alebo si daj varene vinko 😀

dadus
autor
28. máj 2008

na teda baby, takto vy ma nahovarate????

mimi
29. máj 2008

tak co dadus, uz ti je teplo? 😀
baby, neviete o nejakom cievnom doktorovi tu v ZA, teda v nemocnici?

lahodacka
29. máj 2008

tak uz mam pomaly dve temy za sebou, to je super, co..este ma 15 caka a to je len jedna z knih, wauuuuuuuuu 😀

mimi
29. máj 2008

laho, tak ta pridem preskusat 😀 😉

mgurnak
29. máj 2008

bibi..tak to sa v utorok uvidime..... 😉 ja tiez vtedy idem...... o 12.30 ze?

kutina
29. máj 2008

Ahojte babule, tak my sme narodky včera pekne s drahým oslávili. A dnes som bola nakupovať kukuričke v tescu dáke veci, čo som jej chcela zladiť.
Mimi Krásne narodeninky prajem 😵

mimi
29. máj 2008

kuti, dakujem 🙂 ako si oslavila svoje narodky? boli ste s drahym niekde na veceri?
Este maju zlavy v Tescu? ja som v nedelu kupila malemu sortky, ale doma som az zistila, ze nema ziadne tricka k tomu, tak by som sla opat do Tesca.

dianecka
29. máj 2008

Ahoj Mirka, prajeme všetko naj naj naj 🙂

dianecka
29. máj 2008

.....aj Tebe Kuti asi oneskorene, ale predsa ešte všetko najlepšie k včerajším narodeninám

ja som malej minulý týždeň pokúpila krásne šatky(3)na leto a nejaké tričko, tak som bola rada, že ani sebe som poriadne nič nenakúpila, hlavná vec, že malá bude fešanda 😉

strunka
29. máj 2008

ahoojte 🙂

mimi a kuti VSETKO naj naj naj, nech vam hlavne zdravicko sluzi a deturence robia len a len radost 😵

bibianna
29. máj 2008

mgurnak • tiež idem o 12.30.h na kurz, nevieš, či si treba niečo doniesť?

stonozka
29. máj 2008

ahojte maminy, počula už niekktorá z vás o škodlivosti avent výrobkov pre deti? že vraj to obsahuje bisfenol a to je škodlivé ked sa dáva horúcí nápoj do flašiek... som z toho prekvapená a nechápem... 😒

dadus
autor
29. máj 2008

ahoj stonozka, no to nehovor ani zo srandy, ja som tam malej pravidelne davala horuci caj...a este som to balila do alobalu, aby to dlhsie vydrzalo teple!!!! 😕 odkial to mas?

stonozka
29. máj 2008

dani, jedna kamoška mi to dnes hovorila, že to niekde čítala na nete... a ževraj sú aj nejake vyjadrenia na avent stránke... no ja do toho malemu robím umele mlieko, a mame avent hrnček snad odmala... a z ničo inehé mi nevie piť... sranda... neviem či je to fakt alebo len marketingový trhák... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre