Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

stonozka
28. apr 2008

maminy, mám nejeké volne DM poukážky, platnosť do 30.6.2008, nevyužijeme, tak ak chcete napíšte...
Disney hračky 2x, mam cv. kefka, farba na vlasy,manikura, beba mliečko,hipp mliečko,fotokniha, PSS, T com budem rada, ked sa to využieje...

lahodacka
28. apr 2008

ahojte babiky...

svantica
28. apr 2008

ahojte 😀
pekny dnik bol dnes 😎
laho tak ked budes doma,tak urobime posedenie pri kave 😉
dadus uz nam treba iba vrchne omietky a podlahy a samozrejme aj zariadenie vsetko je uz hotove 😀

kutina
28. apr 2008

ahojte babule,
tá voda sa dá kúpiť tu .-)

http://www.mojalekaren.sk/listerine-atc-250ml/

kutina
28. apr 2008

ahojte maminy:
ja mám na výmenu - platné do 30.6.07
Nestlé kaše
Hami ranajky
Hami príkrmy
Hipp kaše
hami kaše

disney postavička
disney vankúšik
fa
nivea proti zapareninám
autosedačka
T-com
príručka pre rodiča začiatočníka
AB celluli Control
Neckermann
Lovela aviváž
Oli
Garnier spevňujúce telové mlieko
Rimmel
fotokniha
latacyd
garnier 100% color
Natural Easy Palette
MAM cvičná kefka
Lovela
Manikúra
Kúpeľ na dobré spanie
Johnson´s baby ochranný krém

Príjmem: plienky Huggies, plienky Babylove, vlhčené utierky babylove, Hipp-výživa

dadus
autor
28. apr 2008

ahojte aj ja mam nejake, prevazne tie co vy, zajtra spisem a uvidite.....som grogy idem ja buvat, dobru nocku... 😉

dadus
autor
29. apr 2008

dobre ranko

violetka1
29. apr 2008

ahoj, prave sa chystáme vonku..

dadus
autor
29. apr 2008

aj my pojdeme, len dam este jednu pracku, takze az potom....

mimi
29. apr 2008

laho, ako to myslis, ze nas to bude vela stat? Inac, ja sa nestiham ucit, som si povedala nejdem sa stresovat, ak to nevyjde, tak nic sa nestane.... Uz som si zohnala par kniziek, nastatsie su tenke 😀

Vcera som si kupila mineralnu bombu a mozem povedat, ze ta bolest ustupuje, asi predsa to bude z toho kojenia 😒

stonozka, strunka, vy ako dlho planujete kojit? nam sa to uz taha druhy rok 😅 Ale uz je asi cas to skoncit.....

lahodacka
29. apr 2008

mirka, pepo mi nasiel, ze sa plati, bolo tam napisane 18tisic, ale neviem, ci je to myslene na jeden semester, alebo na cely akademicky rok

stonozka
29. apr 2008

ahoj...
kuti: dík za link, už som skúšala ale preplatíš to na poštovnom...
mimi: my sa už kojíme len 2x den -rano a večer a od sobotu skúšam na ráno umele mliečko, a vypije... takže počítam tak do 2 mesiacov vysadiť kojenie uplne...

strunka
29. apr 2008

ahojte 🙂
mimi ked spominas to kojenie, ja som musela rapidne ubrat, lebo 14mesiacov kojit celu noc po dvoch hodinach ma uplne odrovnalo, uz by som bola mudrejsia a skocila pekne na 2-3 za 24hod od roka minimalne, ma to spohu s tymi hnackami a dietou odrovnalo a uvidim ako dlho sa budem davat dohromady.... preco o tom ze ked to clovek prezenie nikde nepisu? ty kojis ako casto ked to zvladas stale?

mimi
29. apr 2008

strunka, ja kojim kedy si maly vypyta, v noci dva krat, ale cez den by som povedala, ze casto... Mne sa to uz zacina odzrkadlovat na zuboch, tak uz s tym chcem skoncovat, neviem sice ako, ale budem musiet... Musim ale povedat, ze sa dobre drzi, 11 mesiacov nebol chory... ja som ho chcela kojit cim najdlhsie, kedze bol predcasne narodeny...
Ty ides ako na to? Si bola chora? som nevedela...

dadus
autor
29. apr 2008

no tu to dnes zije 😅

mimi
29. apr 2008

vsak dadka 😀
uz mas porobene?

dadus
autor
29. apr 2008

no hej som akasi utahana.....este si pisem so sexi babysiterom a idem spat.... 😀 😀 😀 a vy ako? boli ste dobre vyvenceny?

mimi
29. apr 2008

vyborne sme sa vyvencili, maly uz davno spi 😀

dadus
autor
29. apr 2008

no aj moja, a veru idem aj ja......vsak rano budem mat budicek o 7 ak nie skor, teraz ked je vidno sa mala rychlejsie zobudi a zrovna na jej strane slnko svieti....dobru nocku....

mimi
29. apr 2008

idem tiez, bo rano idem makat. dobru nocku!

dadus
autor
30. apr 2008

ciao ragazze 😀

violetka1
30. apr 2008

ciao- belle- ragazze skôr by bolo krajšie dadus.. 😀

dadus
autor
30. apr 2008

vio, tos ja som ti nechala sancu, reku, ze nech sa zapojis 😀 😀 😀

violetka1
30. apr 2008

jáj táák..som sa namotala!

lahodacka
30. apr 2008

ahojte babiky, dnes tu mame pekne...super je, ze som dostala volno...uz sa mi to krati, robim iba do 17. maja...huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A este nieco, v poslednej dobe som zistila, ze tu vo Svajci primitivizmus hybe krajinou...dufam, ze na Sk to bude lepsie... 😅

mimi
30. apr 2008

laho, moc sa na to nespoliehaj 😝 😀

lahodacka
30. apr 2008

mirka nespolieham, ale horsie to uz byt naozaj nemöze, tu sa cloveku az rozum zastavuje, ked sa tu s tym denno denne stretava... 😒

bibianna
30. apr 2008

viete o nejakých predajniach kočíkov v Žiline, dnes som našla iba jeden na Makovického. Prosím, dajte adresy.

dianecka
30. apr 2008

ahojte zeny 🙂
som sa tu neukázala bo samý chaos 🙂 víkend u našich a od pondelka návšteva kamoška z Prešova, čo sme sa tri roky nevideli....prišla aj s malým synom, sú s Diankou rovesníci (4 dni rozdiel) a tak chápete, že máme veselo 😝 😝 😝
momentálne sme uspali deti a čakáme na pizzu
ako sa máte v tieto celkom pekné dni?

kutina
30. apr 2008

ahoj bibianna
takže, neviem ktorý to je na makovického ale,
- na solinkách vedľa forstingeru
- na vlčincoch veľký "pre deti"
- na štvorcovom námestí "bambino"
- santa maria
- od santa márie smerom ku štvorcáku

no kukni aj www.mimibazar.sk
tam sa dajú zohnať lacnejšie aj nové aj použité .-)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre