Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
10. feb 2009

jemine ako nasnežilo. už som chcela aby bola jar. ☹

violetka1
10. feb 2009

a- rianna..s tym som mala tiez podobne skusenosti, ze som si prestala pamat vela veci, ako sa narodila Kika..ale to je asi normalne..vsak mame tiez len istu kapacitu mozgu a vsetko sa neda

biela
10. feb 2009

Violetka, teraz som si všimla, že si tehulka, gratulujem. 🙂

violetka1
10. feb 2009

nohohooo..ze vraj som 🙂 ale este mi to vobec nedochadza akosi..A diky.

a_rianna
10. feb 2009

ja sa snažim trošku zhodiť a nedari sa mi samej pri dietach tak som sa rozhodla si na istý čas zaplatiť trenera a chodim do posilky... ehmmm teda dneska som bola prvy krat 🙂) tak som zvedava ako to bude dalej pokračovať

a_rianna
10. feb 2009

a aj ja gratulujem tehulke 🙂

violetka1
10. feb 2009

no ako- pokracovat to bude riadnou svalovkou🙂 dakujem aj tebe za gratulaciu.
ale nemyslim, ze potrebujes nejako extremne zhadzovat..to skor ja, no teraz zase nemozem..a to uz som zacala chodit na cvicko

a_rianna
10. feb 2009

no to teda potrebujem zhadzovať 🙂)) aby som sa ja citila dobre a nedepkovala a hlavne neliezla mužovi na nervy že ako vyzeram 🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

biela
10. feb 2009

arianna do ktorej posilky chodíš?

violetka1
10. feb 2009

mojmu nastastie neleziem..pri Kike som pribrala 23kil

a_rianna
10. feb 2009

no ani mojmu to nevadi... ale jemu skor vadi že sa stale sťažujem že som tučko -)) ja som pribrala len 9 kg, ale ja som v praci pribrala za 6 rokov cca 15 kg takže tak 😒

do vixu na Hliny

biela
10. feb 2009

máš sedavú robotu?
ja tiež tak v robote, ale za posledné 2 roky. bohužel. ☹

a_rianna
10. feb 2009

no ano mam alebo mala som teraz moc neposedim 😉

violetka1
10. feb 2009

len 9kil? paráááda!!! moj sen..do 7meho mesiaca som si robila nadeje, ze ja priberiem len takych 12, co je este stale norma..ale zial 🙂)) A kolko mal tomi vahu?

a_rianna
10. feb 2009

ten bol riadny valibuk 3700 gramov a 50 cm 🙂
aj ked mi ešte v den porodu vraveli že podla sona to vyzera ak vobec na 3 kg... a sup ho tam

a_rianna
10. feb 2009

no ale ja som do 6 mesiaca objimala zachodovu misu, moja strava denna bola 1 rožok s manou lebo mi bolo zle, v 8 týždni som dostala taku angínu, že som lahla na 10 dní a schudla som asi 3 kg.... lieky som brať nechcela... no od 6 mesiaca som ako tak mohla jesť a žiť... a v 9 mesiaci som konečne mohla dať do ust moje milovane sladkosti...dovtedy som ich nemohla ani vidieť... sak som dojedala mikulaša v lete .... za to tento rok ... 😲

biela
10. feb 2009

arianna môj mal 4290 a 55 cm 😀

biela
10. feb 2009

to muselo byť hrozné. ja som chvalabohu nevedela, čo sú nevoľnosti. preto som pribrala 22 kg 😒

violetka1
10. feb 2009

Biela riadny macko!! 🙂 prirodzenou cestou?
Kolko si ty nabrala kil?
Ari, lutujem tie stavy,,svarina bola na tom uplne tak isto..vynikajuco schudla pri tom, hehe

Moja Kika mala 3800 a 52

biela
10. feb 2009

Kika bola tiež veľké bábo.
na poslednú chvíľu sme šli na sekciu, ale pôvodne mal ísť prirodzene.
moja teta keď čakala posledné dieťa, má ich 5 🙂 schudla dokonca 5 kilov, lebo mala celé tehotenstvo nevoľnosti. to si ani neviem predstaviť.
ja si neviem predstaviť ani mesiac nevoľností... ☹ keď mi je niekedy zle a mám migrénu celý deň, tak to nemôžem vydržať...

violetka1
10. feb 2009

no takeho giganta si neviempredstavit tlacit teda..ja teda trpnem, bo vraj druhe dieta byva vacsie ako prve..co tebe Biela vobec nezavidim 🙂)))

biela
10. feb 2009

my sme si robili s manželom srandu keď sa v poprade narodil ten 5 kg chlapček, že aj my budeme mať takého ...
no a keď som sa zobudila z narkózy po sekcii tak mi hovoril doktor, že malý je väčší a ja že "preboha, snáď nemá 5 kilov..." keď mi povedal, že "len" 4,3 tak som si vydýchla. normálne som sa vydesila. 😀

a čo chce Kika viac? sestričku či bračeka? 🙂

violetka1
10. feb 2009

Kika z toho este nema rozum..len mele nieco ako , ze maminka ma v brusku miminko a babatko..akoze dva v jednom🙂
Nam je to jedno...keby bolo vajco 🙂, tak mame problem neskor s jednou detskou izbou🙂

biela
10. feb 2009

najprv som to nepochopila, že čo vajco???? ááá už chápem 😀

zelmirka1
10. feb 2009

teda kocky vy ste mali riadnych valibukov...moj maly mal 3350 g a uplne to stacilo...ja som pribrala len 10 kil
az som sa bala ze bude malinky ale bol v norme...

a nevolnosti tiez poznam nastatie len prve 4 mesiace ale stali za to..dodnes muz spomina ako sme isli do BA a hned rano som ovracala auto a celou cestou nam to uzasne "vonalo" a povedal to si nemohla vydrzat ? no nezabili by ste ho ?

violetka1
10. feb 2009

ja urcite zabila😀

svantica
10. feb 2009

violetka ahoj,ved som tu ani dlho nebola. nemali sme net ked sme sa prestahovali 😎
znamenie vychadza na vahy 😀
gratulujem k miminu

marina.o.
10. feb 2009

nasa Adelka mala 3230 g a ja som pribrala 12kg,tak akurat.
a_rianna este mi nevolali.

zelmirka1
10. feb 2009

vidim marina ze aj ty si bola tak akurat a malicka tiez...sme super no nie? 😀

violetka1
10. feb 2009

este nie je k comu..som len taky klokan- zaciatocnik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre