Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
12. feb 2009

akurat som sa prihlasila ked bolo foto na prvej strane..to bola nahoda nevedela som ze to tam akurat si dala
ale su naozaj krasne a maly je neskutocne zlaty...no neviem mne tak krasne este nesedi tak som zvedava ako
to plavanie zvladneme....

mgurnak
12. feb 2009

to sa neboj, aj my sme sa bali...ale je to fajn,..ved som ho dnes skoro utopila 😎

marina.o.
12. feb 2009

mgurnak,dakujeme za vysedcko 🙂

violetka1
12. feb 2009

caute!!

dzidzuska
12. feb 2009

cate kocky?tak ako?krpcekovia spia? 🙂 my uz takmer dve hodky 🙂

violetka1
12. feb 2009

no moja velkacka spala cez den asi do stvrtej..takze az na noc ideme

mgurnak
12. feb 2009

my sa akurat snazime zaspat..hadam sa nam to podari 😉

katkaza
12. feb 2009

ahoj
etka...dúfam,že sa tu niekedy stretneme,lebo s kočíkmi sa nám to akosi nedarí a to starostlivo pozerám všetky červené 🙂 my sme už ok,trochu soplíky,ale dá sa.Kúpili sme odsávačku na vysávač,ale keď sa k nej s ňou blížim sa skoro až na bruško otočí...sa tomu hrozne bráni.
Inak na plávanie sa dúfam dostaneme všetky tri spolu,my sa už strašne tešíme 🙂 Ja už aj chudnem do plaviek 🙂

a_rianna
13. feb 2009

dobre ranko... tak včera sme si trošku vyrazili von s kamoškami... mužikovi sme nechali deti... a bolo... ale zvladol super... inak aj okupal sam 🙂) ked som dosla domov tak malý krasne spinkal... takže mu vravim vididm že zvladaš tak idem aj na buduce 😉

a_rianna
13. feb 2009

mgurnak fotky su krasne 🙂)

marina.o.
13. feb 2009

aj my sme si pozreli Marcela,je to plavcik 😉

a_rianna
13. feb 2009

inak mgurnak marcel na to že ma iba 7 kg tak vyzera taky valibuk na tých fotkach... 🙂 ale tie fotky vždy zvačšuju 🙂)

je krasny taký ako ma chlap byť

zelmirka1
13. feb 2009

ahojte
inak to je fakt mfurnak, marcel vyzera vacsi ako moj Misko a pritom vazi len o 300 g viac 😉

ariana to je spravne...nech si zvyka muzicek..hlavne treba chvalit chvalit aki su sikovni...to zabera, aj moj sa postara skvele a vzdy mu to poviem tak je cely rad.

mgurnak
13. feb 2009

ved hej, on nevyzara, ze by mal len 7 kg...a ako vravi svokra, ...je ho dost....on ma take licka ako syslik tak mozno preto sa to nezda 😉 my ideme teraz na fitlopty do MC Nezabudka...dufam len, ze nas nezasnesi 😀

biela
13. feb 2009

Ahojte,
dzidzuska keď tvoj chlapček spinká už od siestej, vydrží do rána? to by som aj ja tak mala Oliverka naučiť.
😎 mrkla som tvoje nové fotečky, krásne...
mne zaspinká o ôsmej a som rada, keď vydrží do pol siedmej. ináč, už dve noci za sebou som k nemu nevstávala,
ani nezamrnčal, ani dudku nechcel. nech mu to len vydrží, normálne ma bolí hlava, ako som vyspatá. 🙂

marina.o.
13. feb 2009

mgurnak,v ZA snezi?Tu je akurat zima.Dnes som bola konecne na melir a dala som sa aj trosku podstrihnut.

mgurnak
13. feb 2009

hej a este ako....budes asi zasa musiet nosit metlicku 😉

marina.o.
13. feb 2009

aj Tebe povymetam 😀

mgurnak
13. feb 2009

kludne...nas konecne zaspal...som vedava, do ktorej bude spinkat.....inac, marina, na plavani sme boli len 2...kolka volnost 😉

biela
13. feb 2009

ahojte, je tu vôbec niekto? čo robíte v tomto počasí... ? my sme dnes ani von neboli... po dlhej dlhej dobe.
😅

dzidzuska
13. feb 2009

ahojte:D

biela
13. feb 2009

😀 dzidzus, čo ty tu? 😀 však tu ani živej nohy.

dzidzuska
13. feb 2009

ale ja som maniak:DDDmalicky sa hra tak mu predsa nebudem zavadzat 😀

biela
13. feb 2009

môj maličký spí a ja sa nudíím 😒 nechce sa mi upratovať ani variť.
ako sa hrá tvoj chlapček? môj sa nechce sám hrať.

biela
13. feb 2009

iba so mnou, a stále len so mnou 😀

dzidzuska
13. feb 2009

moj sa len sa m hra saskuje beha lieta skeri sa obcas pride piskotu vypytat 😀

biela
13. feb 2009

no ja musím byť furt s ním na koberci, kocky, poháriky, klavír, autá a keď odídem tak už ide za mnou.ako psík.

dzidzuska
13. feb 2009

moj nema rad hracky hra sa s tym co najde a sam

🙂

biela
13. feb 2009

nech príde a ukáže to oliverkovi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre