Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mimkaa2607
3. máj 2012

ahojte možno sa to tu už písalo, ale som leniva to tu hladat ... robí sa 3D sono v ZA?...a kde ho robia?...ak ho nerobia v ZA, tak kde mi odporučite ist?...a ešte sa chcem opytat, že kolko stoji epiduralka v ZA?...dakujem vam :-* 😎

lunnka
3. máj 2012

@mimkaa2607 3D robia viaceri gynekologovia, asi by som isla sem http://www.prenatalzilina.sk/ultrazvukove-vyset... v ZA sa nedava epidural.. iba ak by si si niekoho vybavila ☹

mimkaa2607
3. máj 2012

@lunnka to vazne nedavaju v ZA epiduralku?...tak to som vobec nevedela :-/ ☹ 😖

filiatko
9. máj 2012

@kosska3003 ahoj ak sa mozem opytat tiez hladam zubara alebo zubarku pre maleho, a taktiez i pre seba. Si s nou spokojna? Je prijemna a v pohode? Hladam niekoho kto je naozaj spokojny a nenecha tam cely majetok 😉 ma vybavenu ordinaciu modrnymi strojmi? Pytam sa lebi ja som ten posero co sa boji zubara 🙂

kosska3003
9. máj 2012

@filiatko no posero som aj ja ja som nebola 7 rokov u zubara a teraz tam idem nechat majetok lebo som aj mala vela kazov teraz uz pohode ked mi vsetko porobila no ma zazmluvnenu doveru a union poistovnu tak ak mas taku tak mas preventivku zadarmo zakrok no za jeden kaz som dala 30 eur ma tam moderne pristroje detom mozu aj dvd pustit a ze tam maju akehosi zajaca velkeho tak to robia formou hry este som tam s malou nebola aj ked by som mala ale sa bojim lebo mala ma strach s dr inac je v pohode prijemna je tam este jedna zubarka aj tu si chvalia ze je super aj dentiska mila fakt odporucam ja som sa bala ale teraz v pohode idem neboli to tak ako kedysi ma vsetko nove tam

filiatko
9. máj 2012

😀 @kosska3003 dakujem za odpoved, teraz neviem ktoru vyskusam. A to ti robila ciernu blombu? Ja som posera preto, lebo kedysi na skolskej prehliadke som si uzila svoje a odvtedy strach jak rus, to si radsej poviem ze idem radsej k zenskej

kosska3003
9. máj 2012

@filiatko nie nie peknu bielu mam mi robila aj na jednotkach hornych kaz a ani nevidno ze by tam nieco robila

filiatko
10. máj 2012

@kosska3003 dakujem za info,nakoniec uz neberú nových pacientovr 😒 skúsim este tu schlenkerovu.dakujem

filiatko
10. máj 2012

@krajinka dakujem i tebe za info,nie nemáme to ďaleko sme zo žiliny.ste s ňou teda spokojna?

fifitko25
10. máj 2012

@mimkaa2607 včera som bola u dr. Babjaka v Prenatal s.r.o., a má fakt kvalitné sono, boli sme tam asi 15 minút, všetko nám pomeral, ukázal, vysvetlil, dostali sme 4 fotky 😉 stálo nás to 35 Eur, ale robil nám aj správu kvôli genetike

mimkaa2607
10. máj 2012

@fifitko25 ja som počula, že dr. Babjak je super... tak si bola spokojna? 🙂 ... ja to chcem aj kvoli pohlaviu 🙂 🙂 ... a ako sa inac citis?...tehotenstvo ako pokračuje?

fifitko25
10. máj 2012

@mimkaa2607 už mi trocha ustupujú tie črevné problémy, tak je to lepšie 😉 ale veľa oddychujem, len sa tak povaľujem doma a celkom mi to vyhovuje 😀 😀 včera sme boli s mm na to sono, bolo to úžasné, bábätko sa nám mrvilo, hýbalo sa, neskutočný pohľad 😵 som šťastná 😀 😎

mimkaa2607
10. máj 2012

@fifitko25 a už si aj pribrala?...či ešte nič...a veru oddychuj...treba oddychovať 🙂....ja idem na poradnu, tak som zvedava čo mi dr. povie 🙂....

fifitko25
10. máj 2012

@mimkaa2607 zatiaľ 2 kg, ale asi som ich po tomto týždni aj stratila 🙂 a poradňu máš dnes?

mususu
10. máj 2012

@mimkaa2607 veru nie, v ZA epiduralku nedavaju....ja som v ZA rodila vo februari, tiez som si chcel vybavit epi ALE PODAVAJU JU LEN POCAS PRACOVNYCH DNI , aj to ib atusim od 7 do 15hod, aj som uz volala s jednym anesteziologom ze si ho vybavim, ale sam mi hovoril ze ok, ale nie v tieto a tieto dni lebo zev tedy ma pohotovost a podobne a musi s tym suhlasit aj porodnik, cize aj porodnika by si musel amat dorpedu dohodnuteho ze aj tak v ZA vraj anesteziologa dost casto vavolaju k porodu akoby nahodou uz neskoro kedy uz epi nie je mozne dat.....tak som sa na to nakoniec vybodla...

mimkaa2607
10. máj 2012

@fifitko25 a ja zatial nič ... ale tak ja som bola riadne pribrata 😀 asi si stale zo mna bere...vieš čo zajtra mam...idem na bus 8:45 a budem čakať kedy ma sestričke vezme...včera som bola za nou, či možem ist v piatok, lebo sestra prišla zo zahraničia a v utorok by som malu nemala kde dat...
a dalsiu poradnu mas kedy?...

mimkaa2607
10. máj 2012

@mususu dakujem za odpoved...ja som strasne rozmyslala nad normalny porodom...a stale to u mna koliše či ano alebo nie...prvy som mala sekciu...a mam taky strašny strach, že pojdem rodiť normalne a ta rana nebude dost hruba...ja neviem ešte...musim riadne konzultovať s dr. aj ked mi už dvaja povedali, že to bude ist sekcia

fifitko25
10. máj 2012

@mimkaa2607 musím sa v pondelok ozvat doktorovi na ďalšiu poradnu, tak sme dohodnutí 😉

mimkaa2607
10. máj 2012

@fifitko25 ja som zvedava kedy ma dr. objedna na sono a či mi bude robiť zajtra sono počas prehliadky...ale bola by som rada 🙂..

gabrielkaa
12. máj 2012

Baby neviete, do kedy je otvorený detský kútik na vlčincoch? Ten čo je namiesto toho obchodu "Pre deti".

fukylove
12. máj 2012

@gabrielkaa ak sa nemylim, tak od deviatej do deviatej 🙂 🙂 🙂

gabrielkaa
12. máj 2012

@fukylove dakujem.

hranolka22
14. máj 2012

Ahojte Žilinčanky,potrebujem poradiť 🙂

baby viete mi poradiť, aký zubár je Moravčík a aký Bičan?? počula som na každého len jednu referenciu-vraj sú veľmi dobrí,ale chcela by som viac info
ja mám paniku zo zubára a potrebujem niekoho kto ma aj ukľudní a nie len hne´d bez slova sa mi začne vŕtať v ústach 😅 ďakujem

hranolka22
14. máj 2012

prosím ešte o radu,resp. typ na dobrého zubára/zubárku. Mám Lukačoviča,ale ľudsky mi nesedí. potrebujem niekoho milého,koho sa nebudem báť, proste empatického 😅 ideálne ak by bral ešte aj deti. Vopred ďakujem 🙂 🙂
obvolala som už Bičana, Moravčíka,Fábikovú-oni neberú

kristinenka
14. máj 2012

Vie mi niekto poradit zubara alebo zubarku pre moju 3 rocnu dcerku???? moze byt aj suukromny

mimkaa10
14. máj 2012

ja môžem odporučiť mudr. valentyni na bôriku pri Kamélii. Vzal mi aj syna, je to mladý príjemný človek, ale všetko sa tam platí, teda ked by mal niekto poisťovnu union, vtedy je to lacnejšie, prípadne ak bývate na hájiku. Ja som bola u neho už asi 5x a nikdy (ozaj nikdy) som necítila nič a to mi robil endodonciu. 🙂

hranolka22
14. máj 2012

nejaké info o dospeláckom? prosím zvite sa niekto. potrebujem akútne riešiť zub a už som nechcela u svojho...súri mi to. ĎAKUJEM 🙂 🙂

vivusika
16. máj 2012

@kristinenka ja chodím s deťmi k Mudr.Kyseľovej v Ingeo, je super, len za všetky úkony sa platí - teda my zatiaľ iba 2x ročne prehliadka + odstránenie zubného kameňa, jedna návšteva 10€ 😉

vivusika
16. máj 2012

Maminky, ponúkam opatrovanie v Žiline - Bytčici, v rodinnom dome s fúrou hračiek. Skúsenosti mám - mám svoje dve deťúrence a pred narodením malého som opatrovala dievčatko od 7 mesiacov do 1.5 roka a potom trojročného chlapčeka. Mám ukončený rekvalifikačný kurz opatrovateľstvo ošetrovateľstvo. Pokiaľ dieťa nemá špeciálnu diétu, tak so stravou nie je problém. Budem veľmi rada, ak sa ozvete, určite sa dohodneme 🙂

romcag
16. máj 2012

Ahojte, chcela by som sa spýtať, baby neobjednávate tu niekto so stránky sportsdirect.com? Alebo nechceli by ste?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre