Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
9. jan 2012

@maminka142 tu najdes vsetko:
http://kamsdetmi.sk/
najlepsie je niake materske centrum kde sa mala moze pohrat s detmi (napr. MC Levik alebo CVČ Spektrum Vlčince...) alebo detske kutiky (Mirage, Max)...

maminka142
10. jan 2012

@zelmirka1 Ďakujem 🙂

kinelap
13. jan 2012

Ahojte. Viete mi poradit nejakeho zubara v Ziline, ktory osetruje aj deti?

kosska3003
13. jan 2012

@kinelap ja chodim ku zvarovej to je na tej ulici ako je policia a je super je tam este jedna zubarka aj tu chvalia ale je to sukormnicka a zazmluvnenu ma len union a doveru a osetruju aj deti dokonca aj rozpravku im pustia ja som s mojou este nebola lebo by jej tam aj tak usta neotvorila len by vrestala ma fobiu s dr

mamabiba
13. jan 2012

@maryem Tak som bola pozisťovať situáciu s prepichávaním. Na Hálkovej prestreľujú od 6 mesiacov a prepichujú v nemocnici na detskom krčnom. Na Hálkovej to nájdeš na 6 poschodí, prvá ambulancia...strašne nezrozumiteľný názov má to čím sa zaoberajú ☹ ☹ ☹ , to som si fakt nezapamätala. Po starom je to krčné 😖 .

maryem
15. jan 2012

@mamabiba,veľmi ďakujem!pomohla si mi. Pôjdem teda tam,hned zajtra skúsim volať.ak nájdem na nete číslo. Nie je to otolaryngologia? Vy budete asi teda v nemocnici klasicky prepichovat,ze..

mamabiba
16. jan 2012

@maryem je to to čo si napísala...ani vysloviť sa to poriadne nedá, nieto ešte si to pamätať 😀 😀 😀 . My tiež počkáme do 6 mesiaca a pôjdeme tam. Ja Žilinskú nemocnicu z duše nenávidím a mala by som strach, že by mi tam malinká chytila dajakú pliagu 😖 .

maryem
16. jan 2012

🙂 @mamabiba,uz som tam volala,stojí to 20 eur. Aha,pozerám,ze B.este nemá 6mes. Veď snad to bude takto nastrelene aspon menej traumatizujuce pre tie naše krásavice..

mamabiba
17. jan 2012

@maryem držím Vám palce a potom dajte vedieť, ako ste dopadli. My tam ideme po budúcej poradni...náš pediater je na tom istom poschodí, iba v posledných dverách.

maryem
17. jan 2012

Jasne, napisem. Drzte sa!

zuzlik_12
18. jan 2012

kočky, chcem sa opýtať, máte niekto skúsenosti a viete odporučiť nejakého šikovného fotografa/ku? chceli by sme sa dať s mm odfotiť s našou šmoulinkou

cesalka
20. jan 2012

@zuzlik_12 kamoska bola u Zuzany Chytilovej a ma krasne fotky, www.fotosvetdeti.sk

vzdelavanie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maryem
5. feb 2012

@mamabiba, tak uz mame nausnice na uskach. Trosku kriku, a hotovo. Zatial je to vporiakdu, hoci s ami zda, ze jedno usko ide trosku cerveniet, skusim ho prqavidelne dezinfikovat, inak vpbec nic vraj netreba, ak je to vporiadku. Docasne nausnice maju byt v uchu 6tyzdnov.
@zuzlik_12, kamaratka foti deticky, neviem, ako ma teraz plno, ale mozem sa opytat. Na stranke ma zavesenu svoju tvorbu, podla mna velmi pekne.

inci
7. feb 2012

ahojte, zhanam informacie ohladom rizikovej poradne, kt. vedie dr. babjka. neviete ako u neho chodi? moj gynekolog ma tam poslal ale neviem, ci tam mozem ist bez ohlasenie. kolko sa tam caka atd.
dakujem,
i.

lunnka
7. feb 2012

@inci ja by som si zavolala http://www.zzz.sk/?profil=4510

mimi
7. feb 2012

@inci ja by som mu najprv zavolala. Inac, je to jeden z mojich oblubenych lekarov, urcite budes spokojna 🙂

inci
8. feb 2012

dakujem dievcata, podarilo sa mi dovolat. som objednana na zajtra. pekny den vsetkym.

zuzlik_12
8. feb 2012

@maryem môžeš mi prosím napísať do pošty jej stránku ak má? ďakujem
@cesalka ďakujem a kuknem 🙂

maryem
9. feb 2012

@inci, a nie je to ta ordinacia na Halkovej?
http://www.prenatalzilina.sk/

maryem
9. feb 2012

@zuzlik_12, mas..
@inci, sorry, az etarz citam, ze si uz objednana. Dufam, ze vsetko dobre dopadlo! Inak nejako skoro, nie?? Ja som tam bola tusim v 11.tt..ci to este nie na ten screening..?

zuzlik_12
10. feb 2012

@maryem dik 🙂

vixi
14. feb 2012

@kinelap Ahoj, my chodime k Mudr. Martonovej na Zilpo, s detmi to vie, je velmi zlata 🙂

mimi
16. feb 2012

ahojte, nepoznate niekoho, kto robi pekne rodinne foto, alebo nejaky atelier? dakujem!

mimado
17. feb 2012

@vixi Tiez zhanam detskeho zubara . Vixi, plati sa nieco u nej? Ako to u nej prebieha? Mala je strasny bojko, ja mam uz teraz soky ako to zvladne. Pripadne viete mi niekto este nejakeho dobreho zubara v ZA odporucit? Mate niekto skusenost s Mudr. Ivanou Moravcikovou?

vixi
17. feb 2012

@mimado My sme nic neplatili, normalne sme ju prihlasili a objednali sa na preventivnu prehliadku. Dcerka tiez neotvorila najpr pusu, ale nejak sme ju spolocne presvedcili. Mala som ju na kolenach, ukazovala jej tam male zrkadielko, ukazala svetlo, co jej svieti dopusy a tak otvorila, pozrela ju a pochvalila, dala obrazok a bolo 🙂
Ked sa budes ty tvarit suverenne, tak to zvladne aj bojko 🙂

maminka142
6. mar 2012

Ahojte, neviete, kedy byva v ZA v nemocnici sono nožičiek, malych babätiek? Alebo nejaky kontakt? Ďakujem 🙂

monika74
6. mar 2012

@maminka142 nedali ti v pôrodnicu papier?býva zda sa mi dva razy do týždňa.raz je uplne pre tie najmenšie a potom je to druhé opakované.Tvoja doktorka by to mala vedieť skus jej zavolať.

maminka142
6. mar 2012

@monika74 to pre segru chcem, lebo už bude mať male skoro 4 tyždne... Jej doktorka dnes nebrala tel., a ona rodila v CA 🙂

monika74
6. mar 2012

@maminka142 a nebola na to prve sono?tam sa mi zda chodí okolo dvoch týždnov ak si ešte pamätám.Skús pozrieť na nete NsP žilina spojovatelky možno ti dajú priamo číslo na sono

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre