Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

violetka1
22. apr 2009

ahojte matky!

biela
22. apr 2009

ahoj vio,
no ešte povedz, že zase si bola v žiline! a neozvala sa...
ako sa ti darí?

matac
22. apr 2009

Biela za take ceny kupis nove . 😖 ja som jej povedala ze next je v BA a vo vypredaji to kupim lacnejsie ako u nej tak kukala na mna ,ze je to ang.zn. velmi draha ,tak som sa zasmiala a sla som prec. ani na zhradu by som tam nekupila tie veci(handry) ☹

sasib
22. apr 2009

Dobry den mamicky mam k Vam prosbu nepoznate niekto autoskolu VIKI vo varine . dakujem

matac
22. apr 2009

wendeirra ahoj . ako sa mate?

violetka1
22. apr 2009

Ahoj Biela..
Hambim sa- priznam- boli sme v ZA 2tyzdne. Od Velkej Noci..ale bola som chora a este stale soplim, aj mala bola prechladnuta a takmer stale sme cosi robili na dome.

zajtra ideme zase..asi na 2-3tyzdne este.

biela
22. apr 2009

maatac, no presne ako hovoríš 😉 však lacnejšie ako tie jej handry sú aj veci v tescu a tie sú podľa mňa dosť kvalitné a hlavne sú nové, nie po piatich deťoch.

sasib, ja nepoznám 😕

matac
22. apr 2009

a aj to je ang. zn. 😀 😀 😀 to ma nenapadlo jej povedat 😝 tak sa majte krasne

Wend(M) ozvem sa v utorok papa 😉

violetka1
22. apr 2009

BIELA- odpisala som si..z IP.
Ale nerucim za seba..🙂))
No rada by som sa stretla, aby si si to neysvetlila zle, len vies ako to je..tu ma boli, tam ma picha..mala bola chorucka, svokru mi odviezli do nemocky, kym sme tam boli a aeste ju nemienia pustit, ale uz je jej lepsie nastastie.
Pokusim sa najst si volnu chvilku, aby ma manzo doviezol do mesta, kym tam budeme.

tesim sa.

wandeirra
23. apr 2009

cauko Matac,
vcera som isla autom okolo tvojho panelaku, si akurat fajcila na balkone, som na teba trubila,ale si asi nepocula
😉

marina.o.
23. apr 2009

ahoj biela,hanbim sa 😔 vcera som sem veru ani nenakukla.Mali sme navstevu a potom som bola rada,ze som rada 🙂
Vcera,okolo pol piatej,som bola v meste na namesti.Biela aj som Ta pozerala ale boli tam väcsinou len maminky s malymi babätkami v kocikoch.
Nebola si tam?

biela
23. apr 2009

ahoj marina, počkaj, rozmýšľam.... NEBOLA 🙂 predvčerom som bola... 😉

marina.o.
23. apr 2009

ale tu sme sa teraz stretli 😀
Vcera sme mali navstevu cele popoludnie,tak sme sli s kamaratkou oproti mazelovi,ked siel z prace.Chvilu sme si posedeli na namesti pri dzusiku 🙂

biela
23. apr 2009

už je tu nejaká slabá účasť, baby, kde ste všetki?
arianna, včera som myslím na bulvári videla tvojho manželíka s tomáškom, resp.podľa kočíka sa mi zdalo, nechcela som nakúkať do kočíka, aby som nevyzerala ako divná, ale myslím, že to boli oni, okolo 17-tej, nie? 🙂

marina.o.
23. apr 2009

biela,uz je vonku pekne,tak sa nikomu nechce asi vysedavat pri PC...

a_rianna
23. apr 2009

biela hej bol to on určite ja som sa potila v posilke a on kočikoval 🙂)

a_rianna
23. apr 2009

a kludne si mohla kuknuť on by sa ti určite prihovoril...
maly sa v kočiku dokadil a Tomas čakal na mna kym docvičim aby sme sli domov. 🙂)) 😕

a_rianna
23. apr 2009

marina, mgurnak ako vam cez den teraz spavaju drobci. ja som totalne zufi ten moj sarkan by nedbal nespať aj cely den
v poslednom čase spi jeden krat... to už musi byť ked pospi 2 x
sak ja ho davam dneska spať už od 12 stej a až teraz konečne zalomil,
on sa furt bude v tej postielke stverať hore a potom vykrikuje na mna
tak tam musim isť zložiť ho a ešte nie je ani položeny a už sa zasa skrabe hore
no na nervy
a to iste mame večer kym zaspi
dneska som to vzdala a už sme boli aj vonku aby zaswpal v kočiku a nič... až teraz po boji konečne zaspal.... 🙄

a to mi do polroka spaval ukažkovo

marina.o.
23. apr 2009

arianna,my sme iny pripad.Nasa Adelka spava rovnako odkedy sa narodila.Ked sme doma,spi max. 30 min.Teraz sa jej zadari aj hodinu...obcas...Ked sme vonku v kociku spi niekedy aj dve hodiny.Ona spi v podstate poriadne len v noci.Asi od troch mesiacov prespi celu noc ale cez den je to bieda...

gulicka
23. apr 2009

Ahojte Zilincanky,
v lete sa stahujeme do Vasho okresu 🙂 , tak sa chcem opytat, akych dr mi odporucate a to bud vo Varine alebo v ZA, ale skor niekde po ceste z Terchovskej doliny, cize nie na nejakom odlahlom sidlisku (zatial sa moc nevyznam, co kde presne lezi v ZA, ale myslim, ze Vlcince su po ceste, ked idete od Tepllicky a ani Hliny asi nie su daleko, no mozno sa mylim). Potrebujem detskeho pediatra a tiez praktickeho lekara pre mna a muza. Mozte aj do IP. Vdaka moc.

gulicka
23. apr 2009

Este cosi - najlepsie, ak mate osobnu skusenost, lebo v zozname ich je vela 😉 , pripadne aspon, koho mi vyslovene neodporucate.... teraz mame detsku pediatricku, nema ani dobru povest medzi lekarmi, mamicky na piesku mi tiez nic pozitivne nepovedali, ale to som predtym nezistovala, isla som k nej, lebo je tu hned za rohom, a vseko bolo ok, kym nas obchadzali zdravot. problemy...tak snad to bude v ZA lepsie, dufam..

biela
23. apr 2009

gulicka, aj ja som martinčanka pôvodne 😉

zelmirka1
23. apr 2009

ahojte
az teraz som sa sem dostala...dnes sme opat plavali, uz sme si celkom zvykli a asi pojdeme aj na dalsi kurz.
Inak ja tiez riesim problem so spankom lebo vstavame skoro a spime cez den viackrat a velmi kratko a vysledok je ze maly je unaveny a mrzuty. Dnes napr. spal 4x po 20 minut. Neviem ako ho naucit lepsie spinkat a hlavne priblizne v rovnakom case lebo mame fakt chaoticky rezim. Uz studujem knizku kazde dieta sa vie naucit spat kde radia ako to riesti len ci to zvladneme?

dadus
autor
23. apr 2009

sasib ja som k nim chodila pred 11 rokmi, ale do prevadzky v ziline, bola som velmi spokojna 😉 neviem ako to maju z prevadzkou vo varine...ale je to vlastne jedno....sak podnikaju spolu 🙂

marina.o.
23. apr 2009

ahoj zelmirka,pojdete na ten den otvorenych dveri do konkurencie? 😉

biela
23. apr 2009

ahojte,
marina, my sa tam ideme pozrieť 🙂
som sa rozhodla že nastal čas na plávanie!

vera21
23. apr 2009

ahojte, uz som aj ja tu konecne, na chvilku, dnes skypujem pre zmenu 🙂
Biela, a ty sa nestazuj, ze sem nik nechodi, sak nestiham, ked chces tie gate, nieee ? 😀

vera21
23. apr 2009

Gulicka, tu na MK ma asi vacsina z nas Dr. Mrazovu - pediatricku, je vyborna /teda aspon podla mna/ 🙂 Sidli v zdravotnom stredisku na Halkovej ulici - je to pri Starom trhovisku, v sirsom centre mesta, je tam obchod TPD, Policia....Vedla nej je este jedna pediatricka - Dr. Horanska.
Vseobecneho lekara poradit neviem, ja mam tu na dedine, takze pre teba moc od ruky 🙂

biela
23. apr 2009

serus vera!

biela
23. apr 2009

nič o tebe neviem, ani noviny o tebe nepíšu... jáááj, sorry, píšu, máš tam aj fotku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre