Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

8808
19. máj 2011

@solinkarka dnes nemas svoj den pozeram, si akasi nervozna 😝 tema je nato aby sa k nej vyjadrovalo, ci v dobrom ci v zlom.. mne osobne sa nestalo aby v cakarni sedel chlap a nepustil ma.. ale na poste ma tento tyzden jeden 50tnik na drzovku akoze predbehol!! dve deti som mala, a on nic.. tak som mu povedala ci mu nie je hlupe predbehnut matku s dvoma detickami.. a on? ze si ma nevsimol !! 🙄 vselico sa deje.. a Lucy, bola si tam celu dobu keed bol problem so sedenim, alebo si isla aj k doktorovi.. lebo aj ked by clovek daj ruku do ohna za svoju polovicku, nikto z nas tam nebol.. takze nemozes ani ty, ani ta mamicka povedat kde je vlastne pravda.. tak sa kvoli tomu nehadajte.. 😖
@mima01 Meno pre synceka sme s dvoma TT vybrali kvoli dcerke, lebo ona ma TT vo svojom mene, ze reku aby sa nehadali, aj kvoli takejto banalite 😀 a potom to doslo ze aha.. TTTT sme vsetci vsadde (: ale vies ako mam narodene deti?? malu som chcela julovu aby bola racica ako ja,mama, tato..proste veela vela poznam jul-rak (: no a vysiel jul, ale je uz lev, ale to staci.. je presne o dva tyzdne neskor narodky nez ja (: no a synceka som planovala zasa na mm narodky, som pocitala kedy pocat aby som rodila okolo mm narodenim a vyslo mi v maji, a pocali sme, podarilo sa termin osm mala 12-14.2 a mm ma 16.2 (: tak by mi to bolo pekne vyslo, lenze maly sa tak tesil, ze 31.1 sa mi narodil (: a 1.2 mam meniny (: a tak isto temer dva tyzdne rozdiel narodky syncek a muzik 😀 a ked som rodila synceka, vravim si o 17tej, ze by som aj do 22.00 mohla porodit aby maly nebol horsi od malej ta sa narodila presne 22.00 a porodila som ho 21.20 😀 sranda riadna 😎
@lilik15 lili, ved sa nehadajte kvoli banalitam (: jasne, vyjadrit si nazor je potrebne, ale prilievat olej do ohna 😨

wieruss
19. máj 2011

@mima01 chces, aby som bola agresivna ? mozem byt, staci si to zazelat , aj bycik vytiahnem kvoli tebe 😀 😀 a jasne, ze pojdeme na drinka ... pojdeme zapit skrining 😀

lilik15
19. máj 2011

@8808 ale ved ja som sa z nikym nehadala ja som iba povedala svoj nazor 😅

8808
19. máj 2011

@lilik15 lebo som kukala ako sa s Luckou handruujete o slovicka tak som si myslela.. ale to je jedno.. ja som mala svoj den vcera, a Lucka asi dnes 😝

8808
19. máj 2011

@lilik15 uz som sa ta pytala kde byvas?

solinkarka
19. máj 2011

@8808 ja mam nahodou dnes skvely den a nedam si ho nikym pokazit

8808
19. máj 2011

@solinkarka Ja sudim podla toho ze mame den kedy sa s niekym pohadame,,.. ved aj ja som mala vcera fajn den, kym som si burlivo nazor s jednou mladou maminkou nevymenila.. a teraz si tu nazor burlovo menis ty, i ked stale lepsie a jemnejsie nez a s tou jednou 😀

mima01
19. máj 2011

@wieruss vrrrrrrrrrrrr 😉 😝 Kedyyy, kedyyyy?
@8808 aaa, takze planovane TT. Ale je to mile 😉 A tie zhody su super, sa vam podarilo paradne. Moj manzel je tak narodeny s bratom, on je 7.10 a jeho bracho 10.7...a nam sa zadarilo zase rovnako ja, moj otec a moja babina, v rovnaky den sme narodeni. Mamine sa smiali, lebo mala termin 6.6 nech este dva dni podrzi, a podrzala 😀 My by sme maleho vodnarika chceli, dufam, ze sa podari, este na to mame par dni...a ked nie, tak nech je to co chce, len nie skorpion 😅 A k tej "debate" co tu vznikla...no urob si sama nazor, baby sa len vyjadrili, dopadlo to tak ako dopadlo, lebo niekto neznesie kritiku a ked nie je nieco podla neho, tak je ohen na streche. Len pozor, ak si v priateloch, aby si tam o chvilku este stale bola, ked si s nami pises 😀 To len tak na odlahcenie 😀

lilik15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solinkarka
19. máj 2011

@8808 no tak sama som si ich nemenila takze tak...nejaka hadka mi nepokazi predsa den 😉

lilik15
19. máj 2011

@8808 a byvam v dedine pri ziline sneznica

solinkarka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
8808
19. máj 2011

@lilik15 sneznicaaaaaaaaaaaaaaaa ?L?????????? ja byvam v KNM.. a s jendou mladou mamikou som bola odtial na izbe, ma 4 deticky, 2:2 dievca chlapec, niekde hore pri ihrisku byvaju, nepoznas ich nááádhodouuuuu???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lilik15
19. máj 2011

@solinkarka naco reagujes na to co tu pisem??myslela som ze tym ze si si ma vymazala s priatelou ma zacnes ignorovat aspon tak si si to priala ty od bab co si si vymazala tak sa tym riad nerob druhemu to co nechces aby druhy robil tebe Lucia!

lilik15
19. máj 2011

@8808 neviem moja ja tu nebyvam dlho ja som sa sem nastahovala po svadbe

8808
19. máj 2011

@lilik15 a to keby bolo?? ak mozem vediet? 😎

solinkarka
19. máj 2011

@lilik15 neboj ja si s vami nemam co povedat takze tak...mozte v klude kecat ja idem do temy,kde su ozajste kamosky a nie sama falos a pretvarky! zbohom

lilik15
19. máj 2011

@8808 pred necelim rokom

lilik15
19. máj 2011

@solinkarka a ze kto koho uraza...

wieruss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
8808
19. máj 2011

@lilik15 jaj tak to ano.. ja tu byvam asi 6 rookov, a aj tak nepoznam vsetkych susedov po mene 😀 a kde si predtym byvala? a si tam spokojna?

solinkarka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilik15
19. máj 2011

@wieruss uz kasli na to...ja neviem clovek povie svoj nazor a hned je zly..falosny..pretvarovacy a tak ja si skor myslim ze niekto si berie moc k srdcu nazory co tu odzneli

lilik15
19. máj 2011

@8808 byvala som priamo v za na sidlisku , chyba mi to chcela by som sa vratit do mesta

8808
19. máj 2011

a na ktorom, ja som byvala na solinkach (: odtial poznam aj solinkarku 😀
@lilik15

wieruss
19. máj 2011

@lilik15 ved ako mne je to uplne volne 😀 sa smejem na kazdom prispevku 😀 vsetci su tu zli, falosni, pretvaruju sa ... len jedno ciste srdce tu bolo a aj to zial, uz odchadza 😀 skoro mi vysla slza 😀 😀 Pocuj inak, buduci tyzden dame zas spich, ci povies ? 😉

lilik15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima01
19. máj 2011

@8808 ja som tiez byvala na solinkach...dlhych 21 rokov...ale uz by som sa tam nevratila. A kde si tam byvala, mozno mame aj spolocnych znamych 😉 Ja som bola na jasenovej

lilik15
19. máj 2011

@8808 ja na vlcincoch

mima01
19. máj 2011

@wieruss @lilik15 lasky, kaslite na to...ved to nema cenu, to je ako pokazeny verklik stale dokola. Jej to nevysvetlite, ono to nie ze nevie pochopit, ale nechce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre