Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
4. mar 2009

Ty by si chcela, aby po tyzdni cvicenia uz pomaly chodil aj, nie ? Ved daj mu cas 🙂 Uvidis, ze to maly zvladne rychlo...
Idem uz spat, dobru noc.

ma.senka
4. mar 2009

jasne, co ine mi ostava... pa, bru noc

vera21
4. mar 2009

Inak aj to, ze prespi od osmej do stvrtej je podla mna uplne fantasticke, lebo to moje dieta este poriadne neprespi 🙂

zelmirka1
4. mar 2009

no teda masenka, ty sa vyspis ? ja zavidim... 😉

inak kaviaren je super v dome odborov...ja tam cestovka...napisane je tam dovolenka pri kave a ja tam chodim
na kavicku ktoru robia uplne perfektnu, pekne sa tam da s kocikom, nefajci sa tam a je tam klidek.
Aj dnes som tam bola.

violetka1
5. mar 2009

caute, caute!!

tak ako ste sa vybuvali? Kika isla povinne do postele o 20.00 a ked sme ukoncili citatelsky kruzok, sme zhazli a gabala a este aj gabe...nastastie..stihla som sa aspon najest a hadam vstane do dobrej nalady.

a_rianna
5. mar 2009

ahojte, tak včera sme sa vratili domov... a normalne som nechapala.. na stole kytica ... vyupratovane, koberec vytepovany... hm asi sa manželik bez nas straaašne nudil 🙂)

dneska sme sa vybuvali celkom dobre až na to že sa drobo zobudil už o 6 stej..ale noc bola v pohode.

marina.o.
5. mar 2009

dobre ranko maminky 😀

zelmirka1
5. mar 2009

dobre rano 🙂

violetka1
5. mar 2009

a rianna a vies ze aj ja som vcera dostala kyticku tulipanov?? 🙂) tiez len tak..

a_rianna
5. mar 2009

no to mame ale len dobrych manželokov 🙂 hm tulipany su krasne...
a ako sa držite violetka ?

biela
5. mar 2009

ahojte všetky 🙂
veri, vy chodíte do labyrintu? páči sa vám tam? my by sme sa tam chceli dostať, no neviem, či nás zoberú na nový kurz, uvidíme, koľko sa prihlási mamičiek z predchádzajúceho kurzu.
dnes idem ku kaderníčke, hádam už budem vyzerať ako človek, teším sa.
včera sme boli v meste, kúpiť v žirafke jarné botky, aj sme v nich odišli, oliverko ich už nechcel dať dole. 🙂

violetka1
5. mar 2009

Diky, ide to..zatial som stihla mat len jemnu nadchu par dni a tie tehu tazkosti..Kristinka sa mi drzi, este chora nebola nastastie od zimy..hadam ze uz vydrzi.

Chcem ist aj ja do mesta dnes..Biela tiez sa ptrebujem ostrihat az hroza..ale kedy sa ja vyberiem..?
Zirafka ma super boticky

biela
5. mar 2009

violetka ja už to tiež potrebujem ako soľ, povedala som manželovi, nech si zoberie dovču a basta. ide jar a potrebujem trošku zhodiť - z vlasov aspoň 😀
no máš pravdu, má pekné botičky a pohodlné... drahšie ako inde, no ja do topánok investujem, radšej.
dnes má asi pršať, ideme von kým neprší, ako je na senci, violet?

marina.o.
5. mar 2009

biela,vonku to vyzera vselijako....dufam,ze prsat nebude

dzidzuska
5. mar 2009

caute kocky ako sa mate?sneh uz konecne zliezol az tak fajn... 🙂 my sme chori...malicky uz len kasle a sopliky ma no ja este 38teploty a sama s malym... ☹ uplne hotova som ☹

mgurnak
5. mar 2009

ahojte baby...nooo, to pocasie vyzera fakt na dazd.... ☹

dzidzuska
5. mar 2009

no ale aspon ze nemrzne a nie je sneh

marina.o.
5. mar 2009

dzidzuska,tak vam prajem skore uzdravenie.My sme chvalabohu zdravi.

mgurnak
5. mar 2009

no je fakt, az sa z kocikom krasne prechadza 😉

marina.o.
5. mar 2009

dufam,ze dnes pojdeme aspon na chvilu von,lebo adelka zuri uz teraz 😀

marina.o.
5. mar 2009

mgurnak,aj ked nie je sneh zasa je nieco ine na chodnikoch 😠

dzidzuska
5. mar 2009

marina dakujeme

mgurnak
5. mar 2009

nooo, to je fakt 😒 to pocasie dnes nie je bohvieco...a to potrebujem ist do obchodu...no uvidime 😒

mgurnak
5. mar 2009

no, my sme sa uz zobudili, tak sa musim ist venovat...

marina.o.
5. mar 2009

Ja tiez potrbujem do obchodu.Nam by trebalo aspon chlieb.

zelmirka1
5. mar 2009

marina plati to dnes ? kedy pojdes von ?

marina.o.
5. mar 2009

zelmirka plati.Pojdeme von.Adelka by mala jest oklo pol jednej a potom ideme von.Dufam,ze pocasie bude dobre.

zelmirka1
5. mar 2009

my budeme jest okolo 13.00, mohli by sme si dat niekde stretko okolo 14.30 a potom skocit na tu kavu ???
alebo inak ?

biela
5. mar 2009

dzidzuska, je mi ľúto, že ste chorí, ☹ prajeme Iljuškovi skoré uzdravenie. 😉
a čo máte, chrípku?
my sme boli vonku dve hodiny,je teplúčko, vietor začal fúkať, taký nepríjemní, ale dobre, že neprší, no určite dnes bude... je tam riadna tma. už sa teším, ako mi kaderníčka spraví vlasy a ja prídem domov ako zmoknuté kura. 😒

marina.o.
5. mar 2009

zelmirka,zatial to tak moze byt.Adelka mi teraz zaspala.Kava plati 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre