Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

katkaza
1. apr 2009

no to sa nedalo nepočuť tento gól 🙂

katkaza
1. apr 2009

marina 😀 si ma pobavila....

marina.o.
1. apr 2009

a cim🙂)
mne tu manzel hovori ako si tu mozem tak kludne pisat.Tak som mu povedala,ze aj my tu zijeme futbalom.

biela
1. apr 2009

keby len merčiak, ale aj môj manžel 😀

biela
1. apr 2009

zase sa budú tľapkať po pleciach akí sú dobrí 😎

vera21
1. apr 2009

uz som tu zas

biela
1. apr 2009

čo si si bola pospať? 😉

vera21
1. apr 2009

a to preco ja mam chlapa doma, ktoreho vobec futbal nebavi ??? nie je nejaky divny ?

biela
1. apr 2009

podľa mňa je jediný normálny. 😀

marina.o.
1. apr 2009

to je asi prvoaprílový žart.To som povedala,ked to zacalo🙂

katkaza
1. apr 2009

no to je pravda...nechce sa mi pozerať futbal,tak si tu o ňom píšem 🙂 môj je nervózny,lebo to ešte nie je vyhraté...
tak kočky idem spať,lebo v noci fungujem ako podávateľka cumlíka 😒 tak bru

marina.o.
1. apr 2009

vera aj podla mna je normalny.

vera21
1. apr 2009

nie, sak pracujem.... Ten moj pracuje vo vedlajsej izbicke...esteze mame kazdy svoju, aj svoj pc, le o potom y jeden z nas trpel...A zas mi nepise to B !

biela
1. apr 2009

no ja sa teším keď oliverko vyrastie a bude chcieť tiež pozerať športové programy. 😒

vera21
1. apr 2009

on ma zas ine uchylky 😠

marina.o.
1. apr 2009

marcel sa zasa teší 😀

katkaza
1. apr 2009

no super.celé slovensko je šťastné. 🙂 čavko už fakt

biela
1. apr 2009

už to skončilo. môj tu divže netancuje. 🙂 to je milé ako ho to baví. 😀
vera, podľa mňa počítač, ktorý má klávesnicu na ktorej nejde B ani N sa ani nedá nazvať počítačom... 😀
a čo pracuješ? neblázni.

biela
1. apr 2009

čafko katka.

marina.o.
1. apr 2009

katka pa

biela
1. apr 2009

idem aj ja.
dobrú noc baby. 😉

biela
1. apr 2009

ináč, mala by som mať niekde v pivnici nejakú klávesnicu... ty si myslím spomínala, že potrebuješ ale nejakú špeci

vera21
1. apr 2009

no a co mam robit ?...inak "N" vkladam stale cez klavesu ctrl+V 😉 no a to B si domyslite....
mam tu v tomto vsetky moje dolezite veci, vsetko z prace, fotky, no mna sa nechce stahovat niekam inam...pojdem sa stazovat vedla, ze ako mi ho preinstaloval....ide sice lepsie, ale pisat nemozem... no a teraz uz mi pise aj n, a ked buchnem poriadne, tak aj b....svinucha jedna

marina.o.
1. apr 2009

aj ja idem,majte sa pekne

vera21
1. apr 2009

aj ja mam externu, taku co pichnes do USB, ale to je na figu, ked mas notebook, potom mam obrazovku daleko...potrebujem vymenit klavesnicu origos tuto...
a gumaky nemam ! a idem este pracovat 🙂
Katka dobru noc....
No a ta nasa Masa, nocna prispievatelka nam kde zmizla ? Muz prisiel a zatrhol jej kona, alebo maly sa v noci budi KONECNE ???? 😝

vera21
1. apr 2009

a ozaj, dnes v La irinte pre mna dost fuska, viac narocne ako predtym, le o zacinaju ziarlit tie nase devy a je to s nimi uz dost tazke 🙂

vera21
1. apr 2009

jasne, ze ked pridem, tak kecam sama...
Marina DN 🙂

vera21
1. apr 2009

aha, tak az teraz som si vsimla, ze aj Biela dala dobru noc...takze Vam opat vsetkym prajem pekne, dufam, ze slnecne dobre ranko 😉

marina.o.
2. apr 2009

dobré ránko 😉
zelmirka,drzime palce.Dnes bude Miško malý plavčíček 🙂
Ja volám Adelku plavčíček 😀

zelmirka1
2. apr 2009

dobre ranko
dakujem marina...uz teraz sa bojim ze zase budeme stat bokom a misko bude plakat.... ☹
to by som nemala lebo on to hned vyciti ze mamina nie je v pohode.
vyzera pekny den tak dufam ze sa po plavani prejdem a nebudem musiet utekat domov s kriciacim kocikom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre