Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
19. apr 2009

Biela, aj mne sa to druhe velmo paci, len sa mi zda, ze bude nizke...a u nas je moc drahe, takze som ho nasla na ebayi, ale tam maju tiez len nove za 50EUR, to sa mi zda vela, potom este doprava...no, ale na nemeckom ebayi som nasla uz aj take jazdene /je to neznicitelne, ze vraj to prezije az pat deti/, takze by mi to nevadilo a vyvolavacie ceny su tak 5EUR...len musim najst nejakeho predavajuceho, co to zasle na SK....ale pockam, v polovici maja ideme do Nemecka a kupim ho rovno tam...uvidim

vera21
19. apr 2009

ja som chcela na tie mravce ist milo, nech sami pochopia, ze na kuchynskej linke nemaju ci hladat, ale ked sa neda, tak sa neda...zajtra striekam biolit!

ma.senka
19. apr 2009

vera - hej, su to svine, ja som tiez sypala ten kypriaci prasok a bola to sprostost... len ci tebe tu skoricu a vanilku pes nezlizal 😀 😀 overila si to?

mm k psychiatrovi posielam priebezne, ale neposlucha ma... vtedy obvykle nasa rodicovska debata skonci 😎 😀

biela
19. apr 2009

oliverkovi sa páčia mravčeky, nechaj ich! 😀 😀 😀
tie gate čo sme pozerali - nevyzerá to s nimi ružovo.

vera21
19. apr 2009

citam si tu diskusiu, co si sem hodila link

ma.senka
19. apr 2009

vera - ak nezaberie biolit skus cyper, ale psa nenechavaj rozvalovat na gauci, ale zavri ho do budy 😀

ma.senka
19. apr 2009

citas tu diskusiu s tym videom? dobra sila, co? mna trhlo pri tom...

biela
19. apr 2009

to video je riadny hnus. ja som čítala prvé 2 strany, už sa mi to nechce čítať.

ma.senka
19. apr 2009

ja som to tiez necitala cele. keby som toto videla na zivo ako ten otecko co to tocil, tak neviem... to babatko bolo ako handrova babika...

biela
19. apr 2009

však keď si ja spomeniem, že som oliverka chytala opatrne a pomaličky ako v spomalenom filme... a toto... 🙄

ma.senka
19. apr 2009

presne... a ako sa ma davat pozor na hlavicku a tak...a tam ta sestricka tym babatkom mykla nenormalne...

biela
19. apr 2009

však mne to ukazovali v nemocnici sestričky ako ho chytiť, držať, prebaľovať, kúpať, žiadne trhané pohyby a hentaká ženská a ešte k tomu aj sestrička ako surovo zaobchádza s novorodeniatkom...

ma.senka
19. apr 2009

kocky, valim do postele 🙂

bru noc 🙂

vera21
19. apr 2009

Baby, ja vzdy na tom you tube zabludim kade-tade a potom tam vselico najde, normalne mi srdce trhalo pri tomto videu :

https://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks

Masi, bud rada, ze len grcka a ja sa tesim, ze ma len mlati 🙂

biela
19. apr 2009

idem aj ja masenka, aj vera

DN

vera21
19. apr 2009

tak teda dobru 🙂

zelmirka1
20. apr 2009

ahojte
teda baby tak neskoro uz nestiham...vcera som zaspala skoro lebo vylet ma unavil viac ako maleho... 😀
pekny den vsetkym prajem.

marina.o.
20. apr 2009

pekny den 😉

mgurnak
20. apr 2009

ahojte...maly mi dens spal len 1/2 hod...som na to vobec neni zvyknuta... 😒 i to korculovanie absolvujem aj s malym v kociku...a mi dnes mame prve meniny.....hura.... 🙂 idem mu kupit nocnik 😝 ...marina, uvidime sa dnes? chcem ist do obchodu pre deti.....a ty mas tam 10 perc. zlavu... 😝

marina.o.
20. apr 2009

ahoj mgurnak 😉 len 5% 😝 ale aj to je nieco.
Zelame vsetko naj 🙂 My pojdeme von okolo jednej ako vzdy.Tak sa dufam uvidime,tesime sa.

mgurnak
20. apr 2009

ok...aj my sa tesime...aj 5 perc. je fajn..aspon nieco...kupili ste kocar?

marina.o.
20. apr 2009

kupili 😉

biela
20. apr 2009

ahojte,

tak baby, čoho som sa dnes stala svedkom... neprajem nikomu a idem to tu hneď napísať...

išli sme s kamoškou z parku a šli sme cez bulvár. ona nakúpila v tom stánku oproti knižnici nejaké ovocíčko a šli sme pomaličky smerom k dm. boli sme pri tom nábytku a zrazu som za nami počula buchot ako keď niekto padne na zem alebo tak, som sa otočila, či náhodou nepadla dcéra tej mojej kamošky. no videla som "chalana" takého s kapucňou ako uteká a drží v ruke kabelku no to už aj začala kričať taká stará teta čo jej tú kabelku ukradol. prebehol popri nás a utekal za tú budovu. ja som stála ako puk ale moja kamoška nestratila duchaprítomnosť a začala utekať z druhej strany budovy, od tej strany ako je nbs. čo sa stalo potom mi až ona povedala, ja som stála a strážila kočíky.
ako obehla budovu, videla toho kreténa ako spomalil a začal sa hrabať v tej taške. kamoška videla policajtov, ktorí stáli pri nbs a kričala na nich nech ho chytia, že ukradol kabelku a oni sa na ňu pozerali aj na neho, pokrčili plecami a neurobili NIČ. boli tam štyria, keby sa dvaja za nim rozbehli, mohli ho chytiť...
zlodej hnusný prašivý vybral z tašky peňaženku, kabelku odhodil a utekal a už ho nebolo.

ešte teraz mám z toho husiu kožu.
ja síce nenosím kabelku, no videla som maminy s kočíkom, čo nosia na pleci aj kabelku. sú takí ístý ľahký terč pre zlodejov, ako tí starí ľudia... lebo mamina by sa sotva za ním rozbehla a kočík nechala napospas ulici.
baby, dávajme si pozor, nejde len o tých pár korún - eur čo nosíme, ale aj o bezpečnosť nás a našich detí.
kedejakí feťáci a ostatná daromná banda sa túlajú po sídliskách a čo my zmôžeme. najlepšie chodiť s niekým, 2,3 kamošky spolu...
no vidíte, aj za bieleho dňa prepadnú na ulici, kde bolo asi 20 ľudí, nemusí to byť ani prázdna a tmavá ulica.

patkao
20. apr 2009

biela to je sila,takto za bieleho dna medzi ludmi..ako naco su nam potom policajti ked nezasiahnu ked treba..hrozne..

marina.o.
20. apr 2009

biela,to je hrozne...no nechapem tych policajtov.To je co za system.Asi by sa trebalo na nich stazovat alebo zavolat do markizy.Naco ich potom platime a ked nieco spravia,tak akoby sa nic nestalo.Minule Kalinak povedal,ze ti co sikanovali tych ciganov boli este z cias,ked robil ministra Palko...neviem co tym chcel povedat.
My s mgurnak sme raz zazili v bille ako okradli cigani taku tetu.Taky chalani ich dobehli,lebo sa rozutekali,kade sa vchadza a samozrejme dvere sa neotvorili.Vtedy hned zavolali policajtov ale ako to skoncilo netusim.

biela
20. apr 2009

marina, títo policajti tiež možno boli ešte "od palka" 😕 však keď je mr.kaliňák taký frajer, tak mal všetkých tých zlých povyhadzovať keď nastúpil do funkcie. toto vyhováranie je trápne.
ináč, aj takí mladí chalani sa za nim rozbehli, tí by mu hádam dali aj na papuľu keby ho chytili, aspoň že ešte dobrí ľudia nevymreli a bolo dosť ľudí čo sa zastavilo a chcelo pomôcť.

marina.o.
20. apr 2009

skoda,ze ho nechytili.Treba si stale davat pozor.

a_rianna
20. apr 2009

No brutus... teda fakt. Na čo tých polišov platime?
Dnes ked sme sedeli na terase vo voyage tam bola aj ta Marešova z jojky, keby som vedela skor tak by som jej povedala, nech nekavičkuje a nech ide natačať reportaž....

a_rianna
20. apr 2009

mgurnak Marcelkovi všetko najsamlepšie k meninam 🙂

biela
20. apr 2009

arianna, kto je marešová? 😨

no, my ideme do mesta, tak som zvedavá, čo sa dnes ešte stane.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre