Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

lenocka84
2. dec 2009

ahojte
ja len ci ma vezmete medzi seba, v tesnej blizkosti ZA budem od cca maja, do konca augusta
a nejaka spolukocikovatelka by sa aj zisla 😉 😉 😉

marina.o.
2. dec 2009

ahoj lenocka,vitaj medzi nami 😉

lenocka84
2. dec 2009

ahoj marina dakujem
si priamo zo ZA? alebo z blizkeho okolia?

marina.o.
2. dec 2009

leni,som priamo zo ZA.Ty tu budes preco len cez leto?ak to nie je tajomstvo.

lenocka84
2. dec 2009

ja budem od maja v knm, nakolko som sa rozhodla byt po porode pri mame, predsa ma len nejake tie skusenosti po 3 detoch
a potom ked skoncia horucavy v ba vratim sa za manzelom,aj tak to bude dlhe obdobie,co budem hore, od maja do konca augusta,
a nie je to tajomstvo 😉
co tvoje deturence? posluchaju?

marina.o.
2. dec 2009

aha 😉
moje deturence celkom posluchaju.Dnes mali trochu upistany den ale su zlatucke.

lenocka84
2. dec 2009

tak musia robit radost

marina.o.
2. dec 2009

robia nam radost.Adelka je lapajko a Miska bude asi tiez.Este stale nespinka 😒

marina.o.
3. dec 2009

ahoj baby,dnes je to tu tiez bieda...ale hlavne,ze je vonku pekne.My sme boli doobeda na prechadzke.

valria321
3. dec 2009

ahojte maminky môžem aj ja medzi vas 🙂))som priamo zo Žiliny🙂

zelmirka1
3. dec 2009

jasne pridaj sa, len v poslednej dobe je tu akosi menej prispevkov....
a ked stiha marina pri 2 detickach tak teda neviem akoto ze ine maminy nestihaju ??? inak pocasie je fajn, tiez sme boli vonku, aj ked poobede bolo dost chladno. Hlavne ze neprsi....sneh asi veru tak skoro nebude....

lenocka84
3. dec 2009

ahoj zelmirka
tak pri detickach sa necudujem ze sa neda stihat
myslim ze je to normalne

marina.o.
3. dec 2009

tak dalsia nastavajuca maminka,vitaj valria.
zeli,veru mas pravdu,ked stiham ja,tak nie je o com 😝

zelmirka1
4. dec 2009

ahojte
my sme dnes boli na Mikulasovi v Spektre na Vlcincoch..maly pozeral co sa to deje...tolko deticiek, prisiel Mikulas, rozdaval darceky a tancovali sme...bolo to mile. Som sa smiala ked sme si isli pre balicek tak maleho viac zaujal obrovsky reproduktor ako niaky dedo Mikulas 😀 😀 😀

fukylove
4. dec 2009

ahojte babulky 🙂

marina - byvame stale na Vlcincoch, kusok od nasho bytu 😉

medovnicky prve putovali do kosa 🙂))) kedze som domrvila cesto 🙂 ale ie druhe sa podarili 🙂)) a budem robit este z jednej davky 🙂))

inak mam pocit, ze odkedy som na PN, tak nic nestiham 🙂)))

inak sa mate ako???

marina.o.
4. dec 2009

ahoj fukylove,takze si stale na Vojtasaka?
Hlavne,ze sa druhe podarili.
To poznam,ako to je na PN-ke.Ja som tiez nic nestihala.Mam pocit,ze pri dvoch detoch mam viacej casu.

lenocka84
4. dec 2009

zeli tak to je super
tusim bude DJ ked ho viac reprak zaujal

fukylove ahoj,

marina.o.
4. dec 2009

Inak sa mame celkom fajn.Dnes sme boli na prechadzke.Teraz som trochu nahnevana.Zatepluju nam schodiste a vrtaju ako divy.Samozrejme museli zobudit Adelku...

zelmirka1
4. dec 2009

maleho ten Mikulas upne znicil, spi uz dve a pol hodiny....neuveritelne, uz ani neviem co robit 😀 😀 😀

marina.o.
4. dec 2009

zeli,nech si pospinka.
Ja som mala tiez minule problem,co robit,ked mi spali obidve dve hodiny...

lenocka84
4. dec 2009

baby a to nie je dobre ze tak dlho spinkaju?
aspon niesu deti mrzute ci nie?

marina.o.
4. dec 2009

lenocka,dve hodiny nie je vela.A väcsi drobci spinkaju len raz za den.
Nie su aj mrzuti ale aspon mame chvilu od nich pokoj 😎

valria321
4. dec 2009

maminky môžem sa opytať mala pernamentne kope ale dnes ma niako spodok pobolieval neviem čo sa deje už ma neboli možno len mala tak tlačila bruško ma bolelo ako ked som mavala menzes tak silno mali ste stym skusenosť niaku ??dakujem a dikes že ste ma medzi sebou prijali a marino.o. ma krasnu princezničku ja sa neviem dočkať tej svojej už🙂)

marina.o.
4. dec 2009

valria,dakujem 😉
ja som mala podobny problem ako ty.Miška kopkala stale.Este vecer pred porodom mi brusko naskakovalo jedna radost.Spodok brucha Ta moze boliet,lebo dietatko je nizko.

marina.o.
4. dec 2009

valria,v kolkom si tyzdni?

valria321
4. dec 2009

som 34+3 mala je už dole hlavičkou na poradnu idem až buduci tyžden vo štvrtok joj dlhooo a potom už budem chodiť každy tyžden na odposluch srdiečka ale fakt isto ked si bola v mojom tyždni ti to pomaly ubiehalo lebo mne sa to taaak pomaly vlečie hmmm☹(iba vecičky z komody vyťahujem na postielku pozeram xi 🙂)a ozaj som prvorodička môžem čosi aj o pôrode marina.O. popísať ma celom zaujima si bola sekciou či normal spontanny a hlavne či ťažky ale ??🙂))lebo ako sa to bliži celkom mame strach asi normalne hororove sny sa mi snivaju

marina.o.
4. dec 2009

valria,to sa Ti uz blizi.Ja som stihla posledny mesiac len dva tyzdne po sebe poradnu a rodila som.Mne cele tehotenstvo ubehlo rychlo,lebo mam Adelku.Ku koncu som chcela aby sa to radsej odialovalo.Aj ked som bola druhorodicka mala som strach.
Ja som mala pichnuty epidural pri oboch porodoch a rodila som spontanne.Pri prvom porode mi epidural nesadol ale bolesti som mala minimalne.Pri druhom to bolo lepsie s epiduralom,ale porod bol trosku horsi ako prvy.
Ale mozem to zhodnotit len pozitivne.

marina.o.
4. dec 2009

valria,z ktorej casti ZA si?

valria321
4. dec 2009

marina.o. byvam v centre mesta na hlinah 8 alebo na rondli niekde medzi tym🙂)rodila si presne na termin?????celkom sa bojim že to moc bolii🙂

valria321
4. dec 2009

marina.o.teraz si pozeram aj tvoj album ale ty maš fest chutne tie deti obe take bublinky pekne take žiarive očka🙂)juj tak ti zavidim ale v dobrom že maš obe pri sebe🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre