Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
5. mar 2010

fukylove,tak sa maly nakoniec prisal 😉
Moje baby mali obidve zltacku.S Adelkou ma sice pustili o den skor,lebo som tam uz nemohla vydrzat 😒 ale to bolo v auguste,tak som ju doma davala na slnko 😎
Tak nech Vam to rychlo ustupi a nech ste uz doma.

fukylove
6. mar 2010

marinka - prisal, ale len na ten lavy prsnik... na pravom mam fakt divnu bradavku - lebo je akoby nedovyvijana a je taka dost tvrda... doktor sa bal, ze mi cez nu nepojde mliecko... ide, ale maly z nej nevie cucat... tak z toho prsnika iba odsavam... a sem tam skusim, ci by sa mu nepodarilo... mozno ked bude trosku vacsi... 😉

dnes maleho uz "neslnia"... a ak sa nic nezmeni a nezhorsia sa mu vysledky, tak zajtra pojdeme domkov...
tak nam drzkaj palceky, lebo ja sa uz neviem dockat 🙂))))

v pondelok nas potom caka navsteva pediatricky - mi tak napadlo - mame v ZILPE pri Kauflande... myslite, ze by bolo velmi zle, keby sme to presli kocikom? ked ho poriadne obleciem a zababusim?
lebo ocko uz v pondelok nema dovolenku a u nas v aute sa neda deaktivovat airbag, iba v servise... a tak keby som isla autom, tak na maleho nebudem vidiet 😒 😒 😒

marina.o.
6. mar 2010

ahoj fukylove,ked ho neslnia,to ste mohli ist aj dnes domov 😖 ale oni si tomu rozumeju,radsej o den dlhsie.Ja si myslim,ze by si mohla ist kocikom,ked ho dobre zababusis.Mozno mu bude lepsie v kociku,ako keby si ho mala v tej zime prenasat vo vajicku.
Drzime palce.

vejula
6. mar 2010

ahojtre kočky... Som tu bola už veeelmi dávno a len pár krát tak asi ani nepioznáte 😅

fukylove gratulky k drobčekovi... Ak sa môžem spýtať kde si rodila????

fukylove
6. mar 2010

vejula - rodila som v Cadci a poviem ti - od porodu az po poporodnu starostlivost, problemy pri dojceni riesene so sestrickou - jednoducho vsetko - uplna parada.... okrem prijemneho prostredia, co je pridana hodnota je tu uzasny personal... ja osobne nemozem povedat jedno, jedine skarede slovo na ludi, co tu pracuju... je tu taka uzasna pohoda...

akurat na tety upratovacky sme si trosku zvykali... ale ked som sa im zacala prihovarat, tak to bolo super 🙂 a teraz sme uz aj kamosky 😉

marinka - my vysvetlovali, ze ked ho prestanu slnit, tak musim tu byt este jeden den kvoli tomu, ze pre istotu kontroluju este raz hodnoty bilirubinu (ci ako sa to vola 😉 )

marina.o.
6. mar 2010

vejula,a si Ta pamatam 😉
fukylove,je to bilirubin 🙂 teraz su nejake nove tabulky na bilirubin.Myslim,ze su prisnejsie ako ked som bola s Adelkou v nemocnici.
Uz sa tesim,ked sa stretneme s kocikmi.

fukylove
7. mar 2010

marinka - zase nist :( ostavame v nemocnici minimalne od zajtra... 😉

fukylove
7. mar 2010

a hlasim najnovsie zistenia - maleho zase "opaluju"... takze najskorsi mozny termin (ktoremu sama neverim) je utorok... ja len dufam, ze tu nebudeme dlhsie ako do dalsieho vikendu... som si dnes uz aj poplakala...

potom som si ale vstupila do svedomia - lebo sa nechcem stresovat a prist o mliecko... 😒

lienka1076__2
7. mar 2010

Ahojky. Jééj fukylove gratulujem 😉 , malý je naozaj krásne bábo. Ako ti závidím, už aj ja by som to chcela mať konečne za sebou. ☹ . Je to krásny pocit, keď už máš maličkého pri sebe a nie v brušku, že?
Už aj ja scééééééééééééém. 😉

marina.o.
7. mar 2010

fukylove,musis to tam este vydrzat,co ine Ti ostava.Nech je len drobcek v poriadku.Drzte sa 😉

fukylove
7. mar 2010

lienka - je to uzasny pocit... len teraz si ho moc neuzijem, kedze sa stale opaluje... no chapete, iba pride na svet a zachcelo sa mu dovolenky 😀 😀 😀

marinka - no veru nemam na vyber... dnes som sefa spracovala, aby mi zajtra poslal nieco na robotu 🙂 dufam, ze nezabudne, lebo inak budem velmi zla 😀 dnes tu bol aspon cely den manzelik... no zajtra uz ide do prace a pride az vecer.... tak sa musim zamestnant trosku 😉

marina.o.
7. mar 2010

fukylove,ty si ale...ved oddychuj a nevymyslaj s robotou.Maleho Ti beru ziarit?Ked mali moje potvorky zltacku,tak som ich mala pri sebe a ziarili sa.

fukylove
8. mar 2010

marinka - ano - oni maju na novorodeneckom zvlast miestnost na oziarovanie a tak som ho cely den mala iba tak na krmenie...

ci sa bude "opalovat" aj dnes zavisi od vysledkov... ja as uz len tajne budem modlit, aby mu to cim skor dostalo z telicka... lebo sa uz fakt neviem dockat domov...

s robotou som povodne ani vymyslat nechcela... no ja sa fakt uz citim uplne zbytocna a naplnena prisernou energiou... tak dnes aspon budem robit nejake dokumenty a tak... uz som chcela ist aj za primarom, ci tu nemaju nieco za robotu pre mna... lebo mne uz lezie na nervy to lezanie v posteli....

vcera som povodne po manzelovi chcela, aby mi doniesol ciste veci, nakoniec som to zrusila a vsetko som si rucne oprala 😀 😀 😀 mne asi fakt sibe 😉

marina.o.
8. mar 2010

fukylove,radsej si este oddychni.Ked budes doma,tak potom si neoddychnes.Aj ked verim,ze mas uz spitala dost 🙂

zelmirka1
8. mar 2010

😀 😀 😀 fukylove....v nemocnici to boli posledne noci kedy som sa vyspala a oddychla si, neboj energiu este budes mat kam dat...si ma pobavila.
Dnes mame MDŽ to som zvedava ci moj muz take nieco registruje ale z principu nie... 😎 pekny den vsetkym

marina.o.
8. mar 2010

...aj som zabudla...zeny zelam Nam vsetko naj 🙂

fukylove
8. mar 2010

aj ja Vam - nam zelam krasne MDZ 🙂)))

moj Mirko mi chcel dnes doniest kvetinky, no som ho zrusila... do porodnice sa nenosia.... 😉

bol nas tiez pozriet moj sefik dnes - tak sa udrbavam... vedel, ze tu mam maminku, tak jej doniesol kyticu tulipanov a mne dve krabice tamponov do podprsenky 😀 😀 😀 vraj miesto kytice... 😀 😀 😀 lebo som mu spominala, ze potrebujem nejake.... 😀 😀 😀

marina.o.
8. mar 2010

fukylove,ten tvoj sef je aky prakticky muz 😀

vejula
8. mar 2010

fukylove, ja tiež chcem isť do CA tak si ma len potvrdila v mojom rozhodnutí 😵

tak tvojmu drobcovi sa hned zachcelo dovolenky 😀 riadny pohodák od narodenia... A držím pršteky nech je to čoskoror dobre a nech vás dlho nedržia v nemocke.

fukylove
8. mar 2010

vejulka - skutocne odporucam a dufam, ze aj ty budes mat len taketo dobre skusenosti ako ja 😉 😉 😉

marinka - no je... alebo skor si mysliim - je to tym, ze ma dobre pozna... kedysi sme spolu zili rok 🙂)))) a vie, ze ja som dost prakticka... a do porodnice sa predsa kvetiny nenosia 😀 😀 😀

marina.o.
8. mar 2010

fukylove,tak to je potom ine kafeee 😉 a este Ti je aj sef 😝

fukylove
9. mar 2010

marinka - o tom ti niekedy pri kocikovani porozpravam, sa budes zabavat... ale fakt je ten, ze nas vztah az na romanticky zaciatok bol skor o praci od zaciatku 😉 😉 😉 a teraz mame uzasny priatelsky vztah, dokonca ho povazujem za brata, na Facebooku ho mam aj ako braska 😀 😀 😀

marina.o.
9. mar 2010

fukylove,rada si o tom poklebetim.Potom Ti aj ja nieco porozpravam o mojich bratoch 😀 😀 😀

katherine27
9. mar 2010

Fuky jééj, gratulujem 🙂 ..som normálne v šoku..ale hlavne, ste v poriadku 😉 ..ja som sa dnes vrátila z nemocky v ZA, bola som tam od soboty večera, sa mi nezdali pohyby, ale všetko OK, monitoring aj prietoky, pár dní ma pozorovali, ležala som na 1.poschodí, má to tam na starosti Babjak, ten ma aj prijímal..nemôžem sa na nič sťažovať..ale to s tebou, to je sila..ja mám termín podľa MS 9.4., ale podľa sona vždy o týždeň skôr, no a ja si myslím že to príde ešte skôr, neviem, mám taký ciťák..už mám bolesti krížov, vaječníkov a pod..takže si myslím, že sú to asi tí poslíčkovia..a v nedeľu v nemocke som mala slabý hnedý výtok..takže sa tak cítim, ako keby to tak za týždeň, max dva malo prísť..ale nemám to s čím porovnať, som prvorodička..len môj vlastné pocity..dnes som 36tt + 5 a keby malý prišiel v 38 tak by som sa ani nehnevala..ja mám vybaveného Babjaka, ale v období môjho termínu má aj dovču a všeličo možné, takže uvidíme..možno nakoniec tiež skončím v CA..tak sa držkajte..idem buvať, konečne vlastná postieľka..pa pa

fukylove
10. mar 2010

babulky - uz sme doma 🙂 od vcera....

vcera sme prisli okolo jednej do ZA, malinky je pokojny, krasne papka... a vobec zatial neplace, tak mam dost casu na svoje veci... vcera som upratovala ako sialena 😀

dnes uz relaxujeme... iba som si navarila obedik a upiekla kolacik... pride vecer svokra... vdaka bohu - zajtra uz pojde domov 😀

Marinka - ak nebude cez vikend mrznut a bude okolo 0 alebo viac, planujem prechadzku s drobcekom... ale len taku kratsiu.. na polhodku...

dnes sme boli prvykrat u pediatricky, bola z maleho uplne hotova.... lebo ani raz nezamrncal,nezaplakal.... akurat som mala strach, ze ju okadi alebo ocika 🙂 ale ze to je bezne 😀 lebo mna dnes uz stihol rano okakat a teraz na ob 😉 ed ocikat... ide mu

marina.o.
10. mar 2010

Tak vitajte doma 🙂
Ty stihas dievca.Ked sme prisli domov s Adelkou,tak vtedy som nevedela,co mam robit.Stale revala,tak som ju mala na rukach a okolo neporiadok 😒
Cez vikend sa hadam aj stretneme.Asi budeme mat navstevu,ale este to nie je na 100%.

zelmirka1
10. mar 2010

ahoj fukylove, tak vitaj doma
moj Misko bol tiez prve 4 mesiace strasne dobre babo, jediny problem sme mali s kojenim ale inak stale spinkal, vobec neplakal a aj ked som bola vystresovana v podstate som stihala vsetko. A potom sa nieco zmenilo neviem preco a spaval horsie aj poplakal a postupom casu som musela upustit zo svojej preciznosti a ked upratujem zvolim si to najnutnejsie a hotovo, varim rychlovky a ked spi ako teraz tak si radsej oddychnem.
Majte sa krasne....

marina.o.
10. mar 2010

zeli,nestras 😢 Miska mala 4 mesiace,dufam,ze sa nezhorsi...

zelmirka1
10. mar 2010

ale neboj marina, ved ty si poradis, uz mas skusenosti s Adelkou. 😉

marina.o.
10. mar 2010

zeli,ja som rada,ze mame uz rezim a to je super.Poobede pekne naraz spia a dufam,ze im to tak aj ostane.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre