Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
30. aug 2010

este ranc v Oskerde pri Ziline smerom na Kysucke Nove Mesto, nie je toho tam vela ale celkom sa dalo, malemu sa pacilo.

suzik77
30. aug 2010

ahojte zeny, prosim vas, rada by som sa opytala, ci ma niektora z vas pediatricku na poliklinike na vlcincoch? ja chodim totiz k dr. daubnerovej do arealu nemocnice. som spokojna, avsak to mam hodne od ruky, ked chcem napr. len recept, alebo len malu prevazit alebo hociaku drobnost... no a do ZP to mam z domu ovela blizsie. ak mate niektora skusenosti, budte take dobre a hodte mi IP, ktoru lekarku poznate a este jedna vec, ze kolko moze mat dana lekarka rokov?
dakujem vam velmi pekne, pekny vecer prajem! 🙂

blanco
31. aug 2010

@suzik77 Ahoj no pediatričky na vlčincoch máju asi všetky od 55 viac. Ja mam Lengyelovu Tatianu ale neviem či by som Ti ju mala odporučiť vždy sa tam čaká strašne dlho oproti iným doktorkám, a počula som od viacerých báb že niesu snou spokojní

suzik77
31. aug 2010

@blanco dik za odpoved!

zienky, a ine tipy?

fukylove
31. aug 2010

@suzik77 - my chodime k Janosovej, tiez je to stara pani, ja som zatial spokojna... 🙂 a hlavne - nikdy u nej necakame dlho... na poradnu som cakala iba raz asi 15min, lebo sme sa naraz stretli viacere maminky...

suzik77
31. aug 2010

@fukylove hm to je manzelka primara janosa, ze?

streserka
31. aug 2010

@matja pri kostole na Solinkach su ovecky. Cez prazdniny tu neboli, ale na jar mekotali statocne, dufam, ze ich sem daju aj na jesen.

streserka
31. aug 2010

Je tu niekto zo Soliniek na kocikovanie?

blanco
1. sep 2010

@suzik77 Ano je to jeho manželka.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
streserka
1. sep 2010

@rivatha to by bolo super, ja byvam na Limbovej pri detskom ihrisku

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
streserka
1. sep 2010

@rivatha cerstvo nastahovana, dokonca z ineho mesta, zilinu stale moc dobre nepoznam a nemam tu este znamych na prehodenie par slov...

fukylove
2. sep 2010

@streserka, @rivatha - dajte vediet, ked budete planovat party, rada sa pridam 😀

streserka
2. sep 2010

@fukylove to bude super @rivatha pisala, ze na buduci tyzden mozeme spolu von vybehnut, lebo tento tyzden sa s malym vyhra jej mamina kedze ma dofču.

fukylove
2. sep 2010

@streserka - a planujes robit tu obj? som ti pisala u nas v teme, ze by sa pridala este aj kamoska 🙂 takze postovne na tretiny 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
streserka
2. sep 2010

@rivatha @fukylove podlozku pre babo, kedy budes robit objednavku? chcela som ti odpisat, ale nasla som viacero podloziek (a potom mala zarevala a mala som tu spoluziaka), a neviem sa rozhodnut ktoru chcem, ta tvoja je najhrubsia, ale vyzera, ze sa sklada iba na velike casti, tie ostatne su tensie. My dost cestujeme a to chodieva s nami cestovna postielka, kocik, kopec veci, preto chcem aby podlozka bola co najmensia. Nebola si pozriet na Vlcincoch? ci tam nemaju tie podlozky do kociara a aj toto? len pre zaujimavost, v kindercentre to asi nemaju, ale skocim kuk, len riad musim po navsteve poumyvat...

streserka
2. sep 2010

@rivatha tato podlozka je najtensia http://www.maderna.sk/katalog/product/5687/, tato zase najhrubsia, tuto ma @fukylove http://www.maderna.sk/katalog/product/5688/ a tato ma len 4mm http://www.maderna.sk/katalog/product/5684/ tak babule poradte mi ktoru...

fukylove
2. sep 2010

@streserka - ja som tu tenku nechcela kvoli tomu, ze my mame prisernu kosu v byte - na jar a jesen ked uz alebo este nekuria... a navyse marcovky hovorili, ze tie tenke su velmi tenke... tak neviem... ta, co mam ja ma 1cm na vysku a je to tak akurat... 😉

v pre deti nemaju - sa na mna pozerali ako na debila, tieto emitex vecicky tam asi neberu.. min. rok som tam zbytocne zhanala emitex fusak pre neter... vsak nevadi... len keby si chcela objednavat, tak mi daj vediet 🙂 by sme sa pridali k tebe a ani ty by si potom nemala zbytocne vysoke postovne 😉

Juli, ja chcem toto:

http://www.maderna.sk/katalog/product/7772/

jednu uz mam, tu som teraz pichla do golfaca, tak este do sportiaka 🙂

marina.o.
2. sep 2010

@fukylove baby,to by som sa asi aj ja pridala 😉 Ta podlozka sa mi celkom paci.

fukylove
2. sep 2010

@marina.o. - ti ju mozem dat aj "obchytat" 🙂 niekedy na prechadzke... dnes neplanujete ist von?

marina.o.
2. sep 2010

@fukylove to by som si aj s radostou obchytala.Tata ide z prace,tak by sme hadam aj sli.Pri panelaku nam akurat asfaltuju chodnik...dufam,ze sa nejako dostaneme von.VY idete von?

fukylove
2. sep 2010

@marina.o. - asi pojdeme, uvidim ako sa bude Sebik zase spravat... zoberiem golfky, tam mam tu podlozku 😉

marina.o.
2. sep 2010

@fukylove ak pojdeme,tak Ti cinknem 😉 Dnes sme boli na poradni.Miska vazi 10080g 😝

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
streserka
2. sep 2010

@fukylove bola som v tom kindercentre, tam emitex podlozky maju, pytala sa ma aku farbu xem 😀 stali okolo 12,95, ale tu podlozku na lezenie nemaju, ze este to od nich nikto nepytal. My tu tiez mame kosu v byte, a podlahove kurenie mame v miestnostiach kde to vobec nepotrebujeme.... 😀 co mi je teraz na dve veci... bude sa objednavat cez teba? lebo ja niesom zaregistrovana a peniazky ti dam osobne alebo poslem na ucet? este idem vybrat ktoru to xeme...

fukylove
2. sep 2010

@streserka - jasne - mozem to objednat, hod mi do IP co presne chces... a co vsetko - idem objedavat nakoniec este aj @marina.o. - Majke 🙂 takze na postovne budeme 4 🙂

@rivatha - ja mam jednu uz doma, ale kedze mame aj golfac aj sportovy a moja lenivost kvitne a nechce sa mi to stale prehadzovat, tak kupim druhu 🙂

ja si idem v pondelok na desiatu na gastro pre vysledky - uz teraz mi je z toho zle 😀 hehehe... a aj s malym... takze ja isto az od utorka mozem 🙂 a samozrejme zavisi aj od toho, ake bude pocko 🙂

streserka
2. sep 2010

@fukylove ja zatial mozem kazdy den, len k doktorke si pojdem rybaciu mast predpisat pre malu. @rivatha - koho mas doktorku? My chodievame von kazdy den, dnes sme boli v lesoparku na jedno kolecko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre