Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mirkaza
15. sep 2010
marina.o.
15. sep 2010

@streserka nie je to to iste 😉 ale maju tie iste priestory.

zelmirka1
15. sep 2010

tu relaciu na STV som videla, zaujimave to bolo, takych pripadov je viac co poznam a netykaju sa len cukrovky ale aj horsich ochoreni. Obcas sledujem stranku www.rizikaockovania.sk a tam je toho dost ako to niekoho zaujima.

fukylove
15. sep 2010

@streserka - je to v rovnakom prostredi, ale dve rozne firmy 😉

@marina.o. - ja stale neviem naucit Sebika, aby poriadne v nedelu doobeda spinkal, podarilo sa to iba pri prvom plavani... inak je nevyspaty... a tak robi trosku cirkus, s tatikom viac... ako pise zelka - najlepsie sa mi osvedcilo, ze ak zacne plackat, ideme na kraj bazena a tam sa za chvilocku upokoji 🙂

fukylove
15. sep 2010

@marina.o. - ze jak sa ti pacila moja svokra???? 😀 apropo - Sebik sa dnes zase ukazal... iba ho zobrala na ruky, ked prisli a taky rev spustil... asi ma rovnaky nazor na nu ako ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marina.o.
16. sep 2010

@fukylove co Ti ja viem.Ved nic nehovorila,len sa usmievala 🙂

fukylove
16. sep 2010

@marina.o. - hehe 🙂 to vies, ona sa maskuje 😀 vsak som aj bola v soku, ze nepovedala ani slovo... asi sa ta bala 😀 😀 😀

marina.o.
16. sep 2010

@fukylove ze by ? 😉 mozno nemala slov,ak si ju uz Ty vycerpala 😀 ako dlho vlastne boli u Vas?aj na noc?

suzik77
16. sep 2010

caute baby, ako sa mate?
@marina.o. ani ta nestretavam vonku, chodis malo ty, ci ja? 😀

marina.o.
16. sep 2010

@suzik77 neviem 😉 my chodime skoro kazdy den von,ale az poobede s tatom.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suzik77
16. sep 2010

@marina.o. tak to bude tym 😉 ja ak, tak okolo obeda a tiez potom podvecer. 🙂

zelmirka1
16. sep 2010

@rivatha neboj ziadna socialka s tym nic nema, mam to vyskusane 😀 a vela ludi uz o tom tusi a zaujima sa, chce to cas lebo doteraz boli vsetci zvyknuti ideme sa ockovat, ani nevieme presne proti comu ale treba to tak ideme, vsak vsetci to robia. Pritom ide o zdravie nasich deti tak je zvlastne ze niekoho to nezaujima. Ale ja poznam dost ludi ktori sa zaujimaju a chcu vediet viac. 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zelmirka1
16. sep 2010

ano mam to vyskusane, ak chces vediet viac IP, lekarka nema pravdu jej povinnostou je to ohlasit na Reg. urad verejneho zdravotnictva, socialka s tym nic nema, oni radi strasia.

nataliasarron
17. sep 2010

ahojte kocky 😉 pomaly sa tu zacinam udomacnovat na konikovi 😉 verim ze tu najdem same prijemne maminy a 😉 tehulky 😉

suzik77
17. sep 2010

@nataliasarron ahoj, vitaj 😉

nataliasarron
17. sep 2010

😵

fukylove
17. sep 2010

@nataliasarron ahoj 🙂 vitaj medzi nami 🙂 a odkial presne si? 🙂

nataliasarron
17. sep 2010

@fukylove zo Soliniek 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suzik77
17. sep 2010

@marina.o. ahoj, chcem sa len opytat, pamatas sa, co sme sa vcera bavili o zubkoch? tie horucky a tak? a neskoncili sa horucky tym, ze nasledovali studene ruky a nohy? lebo jej sice nic zatial nevyliezlo, ale dasno ma poriadne tvrde teda, no vcera takmer 38,5 a dnes od rana okolo 36. tak ja som z toho jelen, ze co to moze byt... 😒 😒

fukylove
17. sep 2010

@nataliasarron jeeeej - ty si marcovka 2011 🙂 ja som tohtorocna 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fukylove
17. sep 2010

@rivatha no veru - to mas pravdu 😀

nataliasarron
17. sep 2010

heheee 😀 tak to sa uz teraz tesim na nejaku spolocnu prechadzku 😉 termin je sice este daleko, ale ked kukam ako rychlo plynie ten cas tak sa ani nezbadam a bude to tu 😉 este len nedavno sme zistili ze cakame malinke a uz som vo stvrtom mesiaci 😉 parada 😵 😵 krasny vecer kocky 😵

marina.o.
17. sep 2010

@suzik77 studene koncatiny nemala.To by som si pamatala.Este manapadlo,ze som potierala dasna Dentinoxom,ale neviem ci to ucinkuje 😉
Ved uvidis a mozno zajtra budu nove zubky 😀

suzik77
17. sep 2010

@marina.o. ved hej, uvidim mozno 😀 i ked dnes mam aj ja ruky ako kocky ladu a to som sustavne v pohybe, ale byt je vychladnuty, darmo sa vonku trosku oteplilo, ten panel je studeny, mozno preto je taka studena aj certica moja 😀 ale hlavne, ze uz nema tie teploty, dalo nam to zabrat, a hlavne jej, biedacikovi 😒

streserka
21. sep 2010

@nataliasarron vitaj aj ja som tohtorocna marcovka ako @fukylove a tiez zo Soliniek. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre