Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
5. feb 2009

ariana to je super, tu na Boriku sa byva velmi dobre urcite budes spokojna...kuknem dnes ktory je to dom ale
priblizne viem kde, to je od nas 5 minut 🙂 parada
to poznam s tym zariadovanim, my ked sme pred par rokmi /hi hi ze par... radsej to neratam kolko som vydata/
zariadovali tak som sa strasne tesila ked sme to mali nove lebo to bolo zrazu uplne ine a teraz ked sme cakali maleho zase bol dovod na prerabky dalsich casti domu...aj ked je pravda ze prerabame pomalicky postupne
lebo je fakt ze rodinny dom zhltne tolko peniazkov ze som chvilami v soku. Ale aspon sa mam stale na no tesit
keby sme to mali vsetko hned tak by som nemohla snivat napr. o novej terase, novej kupelni a tak

my ideme dnes na poradnu tak som zvedava ako sa bude maly doktorke pacit...

😕

zelmirka1
5. feb 2009

ariana vsimla som si ze prispela do temy mamicky chlapcov....normalne sme na to podobne...
ja som od zaciatku chcela dievcatko s tym ze budem zapletat copiky a paradit...ale pritom som tusila od prvej
chvile ze budem mat chlapceka co sa aj splnilo...a som stastna ako blska ze ho mam...je krasny zlatucky
a muz je z neho uplne hotovy...som strasne vdacna ze je zdravy, ze ho mame...nastastie som mala dobre tehotenstvo a tesila sa na babetko tak je maly celkom dobrucky

biela
5. feb 2009

ahojte baby,
prosím vás potrebovala by som poradiť dobrého zubára v Žiline. 😉
ja mám zubára 100 km odtiaľto, "trošku" je to od ruky a hlavne je to na pol dňa a ťažko sa mi zháňa niekoho ku malému.
môže byť aj súkromný, aj drahý, to je jedno, hlavne nech je dobrý, a milý a láskavý, samozrejme aj žena to môže byť 🙂
vopred ďakujem, môžte mi napísať aj do ip.

marina.o.
5. feb 2009

zelmirka,ako bolo na poradni? priberate?
My ideme 16.2.,uz som zvedava kolko vazi.Budu nas aj ockovat.

zelmirka1
5. feb 2009

ahoj marina,
vazime 6700 g, vraj na dojcene dieta priberame krasne...aj nas ockovali a za dva tyzdne ideme na pneumokoky...
to je des same pichanie...inak vraj mozme skusat prikrmy ak bude maly chciet...aj ked ja este chcem chvilu pockat
lebo zatial sa zda ze mu staci moje mliecko lebo si nepyta velmi casto papat. Inak sme v poriadku tak som rada.
Odvcera sa maly otaca na jednu stranu na brusko takze uz ho musim viac sledovat kde je...

ahoj katkaza
krasne nove fotecky...Karolinka je zlatucka aj s maminou....

mgurnak
5. feb 2009

zelmirka....tak to vazite krasne...ste skoro o 2 mes mladsi a hadam vasite aj viac ako my 🙂

a_rianna
5. feb 2009

mgurnak a vy kolko važite??? my sme mali v 4 mesiacoch 6500 gramov som sa divala schvalne do knižky... a teraz už mame pooodstatne viac 🙂)

katkaza
5. feb 2009

Ahoj...si si všimla zelmirka 🙂 Ty si moja najväčšia lichotníčka 🙂 My sme boli dnes u dr.,malá je chorá...strašne kašle,až ju dusí.Dala nám nejaké kvapky... ☹ chúďatko moje.Asi ju muž nakazil...on bol chorý ☹

zelmirka1
5. feb 2009

fakt mgurnak ? ja neviem kolko by mal vazit ale asi to zavisi aj od porodnej vahy, my sme mali
3350 g. No hlavne ze sme zdravi, myslim ze je jedno kolko vazime hlavne aby boli dietky spokojne lebo to priberanie moze byt raz vela, potom malo, strieda sa to.

do akej knizky ariana...ty si vedies knizku ?

a_rianna
6. feb 2009

zelmirka kupila som malemu dennik pra babatko taku krasnu modru knižku su tam disney postavičky... a ked bude mať 18 nasť tak do dostane ako jeden z darčekov 🙂))

mgurnak
6. feb 2009

bre ranko...no my sme boli pri narodeni velky...3950g...to by sme teraz mali vazit uz cez 8kg.......ale my mame mozno 7kg..neviem, v pondelok idem do poradne tak uvidime....my sme taky maly papkaci, aj ked sa mi to niekedy nezda....ale doki vravela, ze je to v norme 😒

marina.o.
6. feb 2009

dobre ranko,mgurnak ako skoro 🙂
Vcera Vam Robko napalil DVD.Urobil tam aj zopar fotiek.Ak sa Ti bude chciet,prid si ho zobrat.
Celkom dobre to vyzera.

zelmirka1
6. feb 2009

dobre ranko vsetkym
tak dnes ma maly dostal normalne mi zaspal len tak pri hrani na deke o 9.30 hod....a teraz som zvedava ako
vydrzime kym pojdeme von...pekne mi narusil rezim lebo doteraz spal len raz doobeda pol hodinku a potom v kociku ale uz je hore a do prechadzky je este daleko...

marina.o.
6. feb 2009

my mame opacny problem...nie a nie zaspat ☹

vixi
6. feb 2009

Ahojte mamičky,
Je tu niekto z Hájika alebo Závodia na kočíkovanie? Pokecala by som už, nejak tu vídavam zachmúrené tváre... A s mužom to nie je ono 😀
Biela, ja chodím k Mudr. Martonovej v Žilpo a je veľmi milá, tu je telefón: 041 5627 047.
Páá

zelmirka1
6. feb 2009

to s tym spanim je tazke marina...niekedy sa neda a neda...vzdy ked uz si myslim ze ho viem odhadnut kedy chce spinkat mi ukaze ze neviem....aspon ze v noci spinkame celkom dobre aj ked ja uz tak tuzim prespat celu noc ze az...

marina.o.
6. feb 2009

uz mi sice zaspala ale trvalo to asi 20 minut.Musim ist s nou poobede von.Ani sa mi nechce,mam zehlenie a upratovanie,ale inak to asi nepôjde.

zelmirka1
6. feb 2009

ja si neviem predstavit zeby som nesla von...to by bol maly strasne nervozny lebo len v kocku spi dlhsie...
aj teraz mi tu mrnci lebo uz je dve hodiny hore a ja sa chystam akurat varit obed...

etka
6. feb 2009

katka za, chudiatko Karolinka, ale neboj, malinka bude skoro zdrava, tie prve dni chorobky su vzdy najhorsie, ale potom uz bude dobre 🙂
Dnes cez obed bolo aj slniecko, tak sme sa vyvozili, bolo fajne tak sa rychlo uzdravte, az mozeme dat stretko 😉
som vcera objednala nosic pre malu, snad sa jej tam bude pacit a aj ja budem mat aspon ruky volne a viac toho urobim 🙄 hm, mozno si to iba myslim... 😀
pekny vikendik vsetkym!!! 😉

biela
6. feb 2009

vixi pozri IP

asitka
7. feb 2009

ahojte....prosím Vás...neviete mi pomôcť??? nepoznáte nejakú opatrovateľku k malému dieťaťu??? tú čo som mala, mi len smskou zo dňa na deň oznámila, že už nepríde vôbec.....aj to cez druhú osobu....no proste som v neriešiteľnej situácii....mama mi ešte robí....svokra nemá záujem...a takto narýchlo neviem zohnať nikoho...ešte k tomu, keď nie som rodená žilinčanka...a nepoznám tak ľudí tu....prosím...ak ktorá si o niekom viete....poprosím IP...budem Vám vďačná....dakujem..... 😕

holcicka12
7. feb 2009

Ahojte maminky a detičky.
Hladáte niaku opatrovateľu alebo mladé dievča na kočíkovanie?
Veľmi rada Vám povozím vaše detičky mám 15 rokov strašne milujem detičky.
Viem prebaliť,nakŕmiť dať spať ak máte záujem píšte do IP
Teším sa Simona 😉 😵

biela
7. feb 2009

ahoj holcicka,
gratulujem ti k tvojej práci, máš krásne fotky v albume. to krásne dievčatko Mišku by ste si chceli adoptovať?
držím tvojim rodičom palčeky aby sa to podarilo, každé dieťatko potrebuje milujúcu rodinu.

holcicka12
7. feb 2009

Ešte ma napadlo,že viem aj obliecť vyzliecť všetko možné a idem na pedagogickú ak ma vezmu 😀 😀

holcicka12
7. feb 2009

Dobrý deň biela ďakujem pekne no chceli len už sme tam dlhšie neboli tak nevieme...ale rodičia si jú vraj asi vezmú ASI 😠

asitka
7. feb 2009

fakt nikto neviete o opatrovateľke??? ☹

mgurnak
7. feb 2009

aj by som ti rada poradila, ale nikoho nepoznam.. ☹ skus cez nejake materske centrum, mozno ti nejako poradia....

biela
7. feb 2009

asitka, skús si napísať do voľnej diskusie, tam chodí viac ľudí, príp. daj inzerát do bazáru. držím ti palce. ja tu tiež nepoznám moc ľudí, bývam tu len rok.

asitka
7. feb 2009

biela...do voľnej diskusie som napísala....vytvorila novú tému, že urgentne potrebujem opatrovateľku....aj vysvetlila problém...do pár minút mi ju admini zmazali....tak ma to trochu mrzí....lebo nehľadám pol roka vopred...ale fakt potrebujem riešiť situáciu zo dňa na deň....trochu som z toho bola sklamaná, lebo niektoré nezmyselné témy nechajú....a mňa zmazali raz dva...do bazáru som už inzerát dala..... ☹

normálne som zúfalá...lebo tiež nie je bohviečo nechať malú hocikomu....porazí ma raz..... 🙄

asitka
8. feb 2009

ja ani neviem, že sú tu nejaké materské centrá...pravdu povediac.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre