Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vivusika
9. sep 2012

Maminky, ponúkam opatrovanie v Žiline - Bytčici, v rodinnom dome s fúrou hračiek, na dvore pieskovisko, hojdačka, šmýklavka. Skúsenosti mám - mám svoje dve deťúrence a pred narodením malého som opatrovala dievčatko od 7 mesiacov do 1.5 roka a potom trojročného chlapčeka. Mám ukončený rekvalifikačný kurz opatrovateľstvo ošetrovateľstvo. Pokiaľ dieťa nemá špeciálnu diétu, tak so stravou nie je problém. Budem veľmi rada, ak sa ozvete, určite sa dohodneme 🙂

aksniteb
9. sep 2012

Ahoj neviete mi poradit dobre kadernictvo v ZA? Moja kadernicka odisla na MD a ja by som si potrebovala najst novú, dakujem.

pia22
18. sep 2012

Pozývam na Burzu oblečenia a potrieb pre deti v Kultúrnom dome Trnové, zajtra 19.9.2012 od 16.00 hod., poriada MC Žabka, podľa počtu prihlásených predajcov bude z čoho si vybrať🙂.

anjelik007
12. nov 2012

kočky čo chodíte k doktorke mrázovej,alebo kyškovej neviete mi povedať či má aj ten prístroj na zistenie zápalu z krvi? vdaka

olalka
12. nov 2012

@anjelik007 mrázová má

anjelik007
12. nov 2012

@olalka vďaka a čiste náhodou nevieš či berie ešte nové pacientky? akože zajtra sa jej chystám zavolať, ale len tak pre istotu 😉

olalka
12. nov 2012

pokiaľ viem, tak iba novorodencov, staršie deti už nie. a ešte ak k nej patríš podľa obvodu... ale neviem, radšej si to over. ja som u nej max. spokojná 🙂

mima01
12. nov 2012

@anjelik007 ahoj...ja ked som u nej naposledy bola, tak mi spominala, ze ma toho strasne vela a ze novych pacientov uz neberie, ze uz len podla obvodu. Ale tak neviem, vyskusaj, nic za to nedas.

jankaa15
29. nov 2012

Maminky ktoré si chcete privyrobit dnes je stretnutie v Auparku-Žilina o 15:00 a o 16:00 priamo s manažérkou z Bratislavy. Prídite si príjemne posedieť. Kľudne aj s kočíkami. Moje číslo 0944139173

vejula
1. dec 2012

@anjelik007 Tak Mrazová berie podla obvodu a ak maš už u nej jedno dieťatko, tak ti zoberie aj druhe. Ak maš staršie dieťa u inej lekarky druhe ti nezoberie.
A má toho strašne vela. Novorodencov mava aj do piatej poobede. Napriek tomu je velmi zlata, ja to nechapem, tolko pacientov a stale sa usmieva je mila. Ja som tiež spokojna. Minule ma smalou musela objednať až okolo pol piatej, čo mala plno a napriek tomu bola velmi mila

brita
14. dec 2012

Maminky, ktore chcete pomoct detickam a ich mama v krizovom centre podpory obetiam nasilia v rodinach Cakanka v Povazskej Bystrici, urobite dobry skutok. Ja som im tam poslala dve krabice veciciek pre maminu, ktorej sa narodilo teraz v decembri babo. Ak mate nieco aj vy a chcete darovat, isto pomozete,lebo nie kazdy ma take stastie, ze zije v usporiadanej rodine. Su seriozni a velmi vdacni. Tu kopirujem link, kde je ich vianocna vyzva a aj text odtial. Ide im hlavne o hracky a drobnosti. Dakujem.

http://www.podajdalej.sk/zilina-okolie/vianoce-...

Znovu prichádza ten magický čas Vianoc. Neopakovateľná atmosféra, ktorá postupne preniká do našich sŕdc a do našich domovov. Sme mamičky z Krízového centra v Považskej Bystrici, ktoré je teraz pre nás a naše deti dočasným domovom. Snažíme sa pre naše deti v rámci možností vytvoriť podmienky, aby obdobie Vianočných sviatkov bolo pre nich radostným s pocitom lásky bezpečia. Touto cestou by sme si dovolili poprosiť dobrých ľudí, ktorí by boli ochotní nám prispieť na prípravu sviatočnej vianočnej večere a na vianočné darčeky pre naše deti finančným alebo potravinovým darom, prípadne darčekmi pre deti vo veku od 1 roka do 13 rokov pre dievčatá aj chlapcov. Budeme Vám vďační za každú aj minimálnu pomoc v rámci Vašich možností. Kontaktná adresa: Krízové centrum podpory obetí násilia v rodinách Čakanka, SNP 4489/155, 017 07 Považská Bystrica, t.č. 0424361006. Vopred Vám všetkým zo srdca ďakujeme a prajeme Vám šťastné a požehnané Vianoce.

kviotecek
14. dec 2012

ahojte zilincanky chcela som sa opytat divadlo v ziline ma sedacky v sklone alebo rovne? kde sa najlepsie sedi? chcem tam objednat listky a nikde nemozem najst fotky ako to tam vyzera...dakujem al

kamka17
4. jan 2013

@kviotecek sedadlá sú v rovine, je tam aj balkón...na pódium vidíš podľa mňa zovšadiaľ rovnako... 😉

nadenkaaa
25. jan 2013

ahojte kocky chcela by som sa spytat ktore statne jasle v Za su lepsie?tie na okruznej ale tie na Puskinovej?Dakujem za kazdu info.surne to potrebujem vediet

vivusika
6. feb 2013

žienky, nechcete si prilepšiť rodinny rozpočet? Hľadám niekoho na zástup - upratovanie predajne, 2.5 hodiny denne. Najlepšie zo Soliniek...Viac v IP 😉

petah82
14. feb 2013

Ste zo Žiliny a okolia a chcete vidieť moderné látkové plienky naživo?
Práve pre Vás sme pripravili tieto prezentácie:
25.2.2013 od 15:30 - 17:30 hod.: Žilina
28.2.2013, 17:30 hod.: Žilina
6.3.2013 od 17:00 - 19:00 hod.: Lietavská Lúčka.

Viac info na:
http://www.ekoplienky.sk/prezentacie/

ma.senka
19. feb 2013

ahoj dievcata, prave som sa dozvedela, ze konci imunoalergologicka ambulancia, MUDr. Hrbanova. Do konca februara konci, odchadza prec (asi uplne mimo ZA, neviem), treba si prist pre kartu. Kde chodite k detskemu alergologovi? Neviem na nete nic najst, stale mi vyhadzuje dr. hrbanovu... ☹ inak skoda, je to sympaticka dr.... ☹
Prosim poradte, dakujem.

ma.senka
19. feb 2013

beriem spat predchadzajuci prispevok. pani dr. hrbanova len meni ambulanciu. bude v novej budove (nad lekarnou oproti zelovocu pri poliklinike)... takze zostavame u nej nadalej.... neviem ako sa maze prispevok, tak aspon takato oprava... 🙂

evkosca
19. feb 2013

zienky...kto by ste mali zaujem o cvicenie, tak bude od marca v Leviku kalanetika... http://www.mclevik.sk/
cena je 15e/8cviceni a vedia zabezpecit aj strazenie...

vejula
18. mar 2013

ahojte kočky, kukam, že to tu nieje priliš aktivne. Ale chcem vam len oznamiť, že ak by ste mali chuť si zatancovať s detičkami v šatkach alebo nosičoch či babyvakoch od buduceho týždna sa začina v materskom centre nezabudka (škola Jarna, hliny) babysalsa. Takže ak mate chuť sa trošku rozhybať a aj pre seba niečo urobiť a zaroven neodkladať dieťatko, dojdite, tešim sa na vas. Ak mate staršie dieťatko, ktoré nemate kde odložiť, môžte zobrať so sebou, môže sa tam zatial hrať s hračkami. TEšim sa na vas 🙂

zuzub
23. apr 2013

Maminy, nakoľko v Žiline je neúnosná situácia so škôlkami zaújma ma koľko nás je komu nevzali dieťa do škôlky napriek splneniu podmienok.tento rok bolo neprijatých viac ako 200 detí myslím, že by bolo potrebné niečo podniknúť, aby mesto riešilo túto neúnosnú situáciu. keď vedeli škôlky porušiť nech teraz otvoria nové.bol by z vašej strany záujem podpísať sa pod spoločnú žiadosť/sťažnosť? ďakujem.

anjelik007
24. apr 2013

@zuzub ahoj aj nam nevzali, podpíšem sťažnosť, len by som brala keby sa dalo aj znova prehodnotiť prihlášky, nakoľko pobrali aj deti s nepravdivými údajmi...

zelmirka1
13. máj 2013

@zuzub pokiaľ viem nezobrali vyše 300 detí, tento rok je mimoriadne veľa detí v predškolskom veku, budú sa otvárať nové triedy v základných školách, projekty už sú pripravené a do konca augusta budú hotové. Do IP ti môžem napísať kde, ja viem o troch triedach, ale plánujú sa aj ďalšie, ak sa to podarí finančne. Je to teraz taký populačný boom kedy si mamičky 70 ročníky nechali materstvo na neskôr a teraz rodia ostošesť 😀 😀, za pár rokov sa to zase zmení, lebo generácie 80-90 ročníky už nie sú také silné. Problémom je aj to, že prednostne by sa mali brať deti, ktorých maminky robia, lebo ak sú na materskej tak môžu mať dietko ešte chvíľu doma, ale maminky chcú práve naopak mať staršie dieťa v škôlke aby sa mohli venovať mladšiemu.

krtica11
14. máj 2013

@zelmirka1 ani nás nezobrali mohla by si mi napísať kde by sa mali otvarať tie triedy dakujem .

dominikaa
6. jún 2013

ahojte kocky Zilincanky 🙂 chcela by som vas poprosit poradte mi nejaku detsku pani doktorku v ZA s ktorou ste spokojne,stahujeme sa do ZA (vlcince)dakujem krasne

montinka
28. jún 2013

ahojte kocky. Nepredavate nahodou niektora detský bicykel "20"?

lilik15
2. júl 2013

Ahojte kocky zo Ziliny 🙂 chcem kupit kocik ABC Desing 3Tec ale iba sportovu verziu...ak predavate, alebo poznate niekoho kto predava dajte vediet dakujem 🙂

adelajda2012
3. júl 2013

@lilik15 skus sa skor opytat v skupine Zilina https://www.modrykonik.sk/skupina/39/ 🙂

majaza
27. aug 2013

ahojte, nema niekto zaujem o listky do KONGA?
sme chorí a nestihneme využit, platia teraz do štvrtku, mam 3ks...

evkosca
17. sep 2013

@ma.senka ahoj, prosim ta, viem, ze je to uz 4 roky stary prispevok, ale nenapisala by si mi prosim, kam ste isli do toho Martina....ku ktoremu neurologovi a ci bol v poriadku? dnes som volala ku Orvanovej do ambulancie a stretla som sa s rovnakym pristupom sestricky a aj doktorky...nechapem, ako je to mozne, ze sa takto spravaju...dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre