Aké máte skúsenosti s plávaním bábätiek v Trnave?

tigri
6. aug 2007

Ahojte maminky! Ake mate skusenosti s plavanim babatiek v Trnave? Hygiena, instruktorky, vybavenie? Planujeme tam chodit, pretoze iba u nich je mozne absolovat vsetky plavania cez soboty. Moj manzel cez tyzden nemoze a velmi sa toho chce zucastnovat 🙂

meryska
12. jan 2012

ahoj maminy, ako prebieha uplne prva prva lekcia v klube kvapka? a co zvladaju deticky po prvom kurze?

klaudika1402
31. jan 2012

Ahojte baby prosim vas vraj je este jedna plavaren na kopanke (teda okrem zatvoru a kvapky).Viete o nej??Nechcem byt viazana na ziadny kurz, proste ked dostaneme chut si ist zaplavat tak ideme a nie kedy nam prikazu..Dakujem

jarka133742
6. jún 2012

Ahokte baby, chcem sa spytat,ci niekto pozna ine plavanie deti v Trnave okrem kvapky a ci by sa dalo aj teraz chodit cez letne prazdniny v mesiacoch jun-jul-august?
Nedokazem na nete ani nikde inde nic najst okrem kvapky za 95€, ale znama mi vravela, ze existuje v Trnave jedna pani, ktora to cvici alebo cvicievala za mensiu sumu.
Ak niekto nahodou nico viete, velmi ma potesi kazda nova informacia, reakcia...vopred dakujem
Inak mam 2r dcérku, s ktorou chcem zacat chodit na kurz, skusenosti s vodou uz mame, s kupalisk a zahradnych bazenov.

levma
29. máj 2013

my sme kurz v Kvapke prave zrusili (radsej som obetovala storno poplatok)...na strankach sa prezentuju hygienickymi zasadami, ktore vsak nedodrziavaju. bola som svedkom ako sami rodicom hovorili nech pridu obleceni v plavkach uz z domu, ze potom nemusia stracat cas prezliekanim pred plavanim. a ti rodicia to tak aj robia. vsimla som si to vo viacerych kurzoch ak nie vo vsetkych. dokonca to hovorili rodicom najmensich babatiek. ako potom mozem verit ze dodrziavaju ostatne hygienicke zasady, ktorymi sa prezentuju? pre mna jednodnacne Kvapka nie!