Aké máte skúsenosti s plávaním bábätiek v Trnave?

tigri
6. aug 2007

Ahojte maminky! Ake mate skusenosti s plavanim babatiek v Trnave? Hygiena, instruktorky, vybavenie? Planujeme tam chodit, pretoze iba u nich je mozne absolovat vsetky plavania cez soboty. Moj manzel cez tyzden nemoze a velmi sa toho chce zucastnovat 🙂

laluchova
19. feb 2009

baby, dá sa tam ísť len na jednu hodinu ako skúšku???ak by sa malej nemáčilo, alebo tak...aká je ich web stránka???díky

trixi
19. feb 2009

ahoj laluchova, myslim, ze sa da ist na skusobnu hodinu. Pozri na www.klubkvapka.sk

digysa, aj v Trnave sa uz plave az od 6 mesiacov, kvoli teplote vody. My sme boli posledni co sme zacali plavat ked mali babatka 4 mesiace.

kisska
19. feb 2009

ahojte - digy vidim, ze trixi ti uz vsetko popisala 😉 Myslim, ze nova cena kurz je 85,-€ aby sa to lepsie pocitalo, neviem, ci len pre nove kurzy alebo aj pokracujuce, uvidime, dnes sa mame rozhodnut, ci ideme dalej (ideme). A dnes nas budu aj natacat, tak sa velmi tesime - do vody ide tatinko 😎
laluchova - myslim, ze sa mozes prist poziret na nejaku hodinu, ale ci vas pustia na skusku do vody to neviem, skusim sa dnes spytat.
Tiez plavame s Andrejkou, aj sme uz mali ve nahradky s inymi instruktorkami, ale nasa Andrejka je uuuuplne naj 😉 je na nej vidiet, ze lubi "svoje" deti.

mimik9911
19. feb 2009

baby, mozno blba otazka, ale ktora je ta Andrejka? 😅 my sme na uplne prvej hodine neboli, tak to predstavovanie sme vymeskali a ja vobec neviem s kym plavam 😅

kisska
19. feb 2009

sympaticka, brunetka s dlhymi vlasmi (myslim, ze kucerave), stredne vysoka - deticky si na zaciatku hodiny vzdy privita 😉

bubadlo27
19. feb 2009

baby diky za info 😉

trixi
20. feb 2009

kisska aj my plaveme s Andrejkou a tiez nasi chalani (v skupine su sami chlapci) ju zboznuju. Minule ked nas natacala, tak s detmi bola ta pani v okuliaroch a vsetci chlapci plakali, ked ich vzala do ruk.
My sme este na par nahradach plavali s Gabikou a ta je tiez super, a este s takou mladou kockou, na prvej nahrade mi moc nevyhovovala, ale ked sme sa s nou stretli na dalsej nahrade, tak ju tiez hodnotim kladne. Myslim, ze je to aj zvyk, na koho si zvykneme. Ale Andrejka je najlepsia 🙂 .

mimik, to si sa nespytala s kym plavate? Ja ked som sa stretla na nahradach koho som nepoznala, tak som sa vzdy spytala.

kisska
20. feb 2009

laluchova - kludne sa mozete prist pozriet, ale ako som pisala len z brehu. Asi kvoli tomu, ze hodiny na seba nadvazuju. A klamala som o cene - isli hore, teraz stoja 93,-€, ale stale sa to da 😉

trixi - Gabika je ta vysoka? Nas vcera natacala Stanka (vyzera byt nova, taka mlada babulka 😉 ). Som zvedava na vysledok, lebo Adam bol vecne k nej chrbtom 😒 . Tiez sme zacinali sami chlapi, ale uz sme dostali aj dve babulky, len do dalsieho kurzu nam asi zostane len jedna... ale mozno dalsiu dostaneme 😉

sissik
18. jún 2009

ahojte
plavanie babetiek je aj v mestskej plavarni na zatvore. je to klub plavacik. maju tam plagaty a konecne som sa rozhybala a pozistovala, co a ako.
je to 10 lekcii za 1300skk, v eur mi to rychlo nevedeli povedat. byva to v sobotu rano ako prva hodina, lebo vtedy je voda dobre precistena. do bazena mozu ist obaja rodicia, je to dokonca vitane.
vecer este zavolam priamo organizatorke kurzu (teraz som hovorila s jej maminou, ktora mi dala take vseobecnejsie info) ohladom prvej skusobnej hodiny, nakolko zuzka bude mat 5 mesiacov, ale v lete sa koli vypustaniu bazena neplava.

trixi
18. jún 2009

sissik, a nie je ta voda chlorova? Ked je to na mestskej plavarni.

sissik
18. jún 2009

je chlorova, ale keby to vadilo, tak tam tie kurzy podla mna neorganizuju a ludia by tam nechodili
vyskusame, uvidime.
v bazene su pol hodku, za ten cas ju snad ten chlor nezozerie 😉 aj voda z vodovodu je chlorovana

jastrab
8. jan 2010

Ahoj, vieme nieco o kurzoch plavania? su aktualne aj klub kvapka aj plavacik?

dosa
8. jan 2010

jastrab, co by si potrebovala vediet? kvapka urcite funguje, dokonca v septembri otvorili dalsi bazen, takze kapacita sa zvysila a je vacsia sanca sa tam dostat. ja chodim s dcerou uz treti rok a od buduceho tyzdna zaciname aj s juniorom 😉
plavacik nepoznam osobne

miskaliska
8. jan 2010

ahoj jastrab
Chodim s dcerou do Kvapky, stoji to 93 eur za 8 lekcii, plava sa 30 min, cele to trva asi 2 h od prichodu po odchod. Mrkni ich stranku www.klubkvapka.sk, tam je to rozpisane detailne.
Plavack - plava sa v plavarni Zatvor len v sobotu od 8 do 10 (tusim). Stoji to vraj cca 1300,- skk (neviem presnu sumu v eurach). Co ma na Plavaciku odradza je, ze sa plava v sobotu, lebo voda sa vymiena v nedelu doobeda, cize cely tyzden sa tam kupe hromada ludi vo vode cca 29 st. Potom po celom tyzdni v sobotu rano vodu detickam prihreju, co podla mna len pekne nahrava vsetkym moznym aj nemoznym stvoreniam vo vode.

miskaliska
8. jan 2010

sissik vyssie napisala o Plavaciku, ze "byva to v sobotu rano ako prva hodina, lebo vtedy je voda dobre precistena"... zajtra sa na to popytam, ked tam pojdem plavat, lebo si to neviem aj tak velmi dobre predstavit, resp. velmi neverim tej cistote. Este ma napadlo, ze na Zatvore mi chyba priestor na "odlozenie/prebalenie/obliekanie" deti, takze s nechodiacimi babatkami by som tam nesla.

jastrab
9. jan 2010

dakujem za info, skusim sa aj ja osobne opytat na ten Plavacik...my sme sice este malicke 😉 , ale po Velkej noci by sme uz rady zacali "plnohodnotnejsie" zit 😉 mate este nejake tipy na aktivity pre babatka v TT (okrem TT materskeho centra a plavania?) dakujem

miskaliska
9. jan 2010

k Plavaciku som sa dnes nedostala ☹
v TT su 2 MC a v oboch sa kona "hudobka" pre deti od 4 mesiacov, na Okruznej pondelky, na Lincianskej stredy - je to na cely skolsky rok.
ine tipy nemam, ani kamosky, ale ak sa niekto najde, kto ma, sem s nimi 🙂

trik
3. feb 2010

detsky klub PLAVACIK je pre babatka od 6 mesiacov. Vedie ho instruktorka z CZ. Plavanie je kazdu sobotu na plavarni od 8-11 hod, jedna "lekcia" trva 30 minut, cely kurz trva 10 tyzdnov, stoji 43€
blizsie info na www.plavanideti.com

mareli
14. feb 2011

ahojte,
chcem sa spytat, ci tu nie su nahodou dalsie maminy s detmi cca 3roky, ktore by mali zaujem o kurz plavanie pre zaciatocnikov v kvapke. kurz sa ma otvorit od 1.marca. my sme uz zapisani na zozname cakatelov na tento kurz, bolo mi povedane, ze ak sa nazbiera potrebny pocet deticiek cca 5, tak kurz otvoria.

lenka987
27. feb 2011

Ahojte,
uplynulo už dosť času od kedy ste písali o Plaváčkovi. Tak sa chcem spýtať, či máte nejaké nové skúsenosti. Zaujíma ma predovšetkým reakcia detí na chlórovú vodu, či sa kladie väčší dôraz na hygienu, keď idú plávať bábence, aké sú inštruktorky... Niekde som čítala starší príspevok, o tom, že dieťa malo po plávaní s Plaváčikom zdravotné ťažkosti (hnačky, horúčka), tak ma zaujíma, či má niekto podobnú skúsenosť alebo to bola len náhoda.

ciernaperla
2. mar 2011

prajem pekny dnik chcem sa spytat od kolko mesiačikov tam chodia plavat ratolesti a ci neviete aky kurz je najblizsi...

berus222
2. mar 2011

@ciernaperla najlepsie je si tam zavolat kedy otvaraju kurz. v kvapke su velmi ochotne a mile zienky. tam sa chodi od 5 mesiacov (zda sa mi).ale s nami chodila jedna baba so 4mesacnym dievcatkom.

ciernaperla
3. mar 2011

@berus222 tak to som rada krpcek bude mat teraz 5mes. tak to tak nejak vychadza

michaela.m
7. mar 2011

my ideme dnes prvy krat plavat do kvapky tak som zvedava jak to dopadne, myslim ze sa tam chodi od ukonceneho 4.mesiaca a dieta musi drzat same hlavicku.

alcaf
8. mar 2011

Ahojte aj my by sme radi zacali chodit plavat, krpcek ma 4 a pol mesiaca ale priznam sa ze sa toho este trochu obavam. michaela.m tak daj prosim ta vediet ako to dopadlo 🙂

ciernaperla
20. mar 2011

@alcaf myslim, ze to neni ziadny problem...my sme sa prihlasili uz na kurz a ten zacina v maji tak ak tam zavolate ci najskor tak v maji mozte chodit s nami plavat

alcaf
22. mar 2011

@ciernaperla Dobre zavolam tam hadam este bude miesto🙂

sladkasue
12. máj 2011

ahojte maminy🙂 konkretne nemame zaujem o plavanie, ale...

potrebolala by som radau, odporucanie... chystame sa v lete k vode, ale aj do bazenov...
ake plavky, resp. plienky pouzivate, kt. su NAJ? s ktorymi mate dobre a s kt. mate zle skusenosti?

diky 😎

sladkasue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamazuzu
11. nov 2011

ahojte baby, ktore chodia so svojimid drobcami plavat do kvapky. zaujimalo by ma, ci sa u niektoreho babatka po kupani nevyskytli kozne problemy. my sme totiz hned po prvej hodine chytili nieco a kamaratkin malinky tiez. podla mna to bola reakcia na chlor. nestalo sa to ziadnej z vas? alebo nepoculi ste nieco take? dakujem za odpovede. budem rada, ak sa niektora z vas ozve. lebo totizto patram, ci to skutocne mohlo byt z toho bazenika.