Máte skúsenosti s Cherek rukávnikmi?

kvikina087
6. júl 2019

Ake mate skusenosti? 3rocnemu synovi zelene ci cervene? Pripadne mate s niecim lepsie skusenosti?
Je to celkom draha vec, tak vaham.
Dakujem

romana1410
6. júl 2019

My mame od 7mich mesiacov cherek zelené teraz má rok a už v nich sama vie plávať za nás top ;) a to či zelené alebo červene nie je o veku ale o skúsenostiach v plávaní 🙂

gabulienka623
6. júl 2019

Ja som tiež dlhšie zvažovala kúpu, nakoľko sú drahšie a tiež bola dilema či zelené či červené, nakoľko som ich kupovala pre takmer 4rocnu. Nakoniec som zobrala červené, dcere sa v nich páči, su super bezpečné. Teraz chcem kupovať aj mladsej, ta má 2r10m, ale asi pôjdem tiež hneď do červených,a ako písala pani vyššie, nejde ani tak o vek, ale o skúsenosti v plavani. Tie zelené sú väčšie a myslím že staršie deti by to už mohlo trochu obmedzovat

yvana74
7. júl 2019

@kvikina087
Ahoj. Mam cervene dva pary. Nase deti ich uz nepouzivaju. Jedny su takmer nove. Druhe pouzivane. Ak mate zaujem, mozem vam jedny posunut. Piste spravu v pripade zaujmu. Ivana

anika17
21. júl 2019

@yvana74 zdravím,máte ešte rukávniky?

yvana74
21. júl 2019

@anika17 zdravim, oboje posli hned ako som. To tu napisala.

seffka
6. aug 2019

Predá ešte niekto rukaviky? Tie červené prosím?

snoopy20
24. aug 2019

@romana1410 nemáte na predaj zelené rukavniky cherek?

lubka1709
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aviska
22. jún 2023

@lubka1709 vysvetlit co? Ze si sa zamilovala. Vsak pises ze si ich mala moznost vyskusat. A je jedno kde ich kupis ci rybicka alebo inde. Vyrobca je vzdy ten isty.

vroni
23. jún 2023

@lubka1709, nerozumiem reči tvojho kmeňa.
Rukavky sú presne také, ze sa v nich dieťa zatopiť nedokáže. Moje deti odplávali v červených všetko asi do štyroch rokov a potom už plávali bez. A nie, nepredávam, ani srnky netušia, kam som ich strčila

lubka1709
23. jún 2023

@aviska nemusíte hneď útočiť keď máte zlý deň ja som sa slušne pýtala či nemá niekto takú skúsenosť že dieťa to ťahá k dnu áno boli nafukane.A to že bolo napísané zamilovala malo byť zakúpené

vroni
23. jún 2023

@lubka1709, dieťa to ťahať ku dnu nemôže. Tie rukavku su plnené penou, ktorá pláva aj keby neboli nafukane. Na nafukane rukavky musí dospelý človek vynaložiť silu, aby ich potopil a i tak sa budú ťahať hore. To nie je názor, to je fyzika. Jediná "sanca" je, ze dieťa lezi na bruchu a padá mu hlava do vody. Ale práve preto musí byť vždy pri plávaní aj dospelý, aby dieťa nezostalo v tejto polohe.

lubka1709
23. jún 2023

@vroni stalo sa to nám na plaveckom krúžku bol pri tom plavčík

vroni
23. jún 2023

@lubka1709, vyskúsala by som ich vo vode ešte raz, pod vlastným dozorom. Neviem si ten pohyb predstaviť. To je ako keby si tvrdila, ze ta ťahá ku dnu nafukovacka (nie ze z nej spadnes. Lezis na nej a ona ta ťahá ku dnu. Proste fyzikálne dosť nevysvetliteľny jav)

lubka1709
23. jún 2023

@vroni už sú zaslané na reklamaciu

aviska
23. jún 2023

@lubka1709 bud ste moc vztahovacna alebo neviem. Nik neutoci. Ak si napisala zamilovala miesto zakupila bohuzial nikto nevie citat tvoje myslienky. Ak to dieta taha ku dnu tak ich treba reklamovat. Lebo ked je niekde vzduch plus napln ktora nadnasa tak to jedine zeby vaha dietata bola vacsia a tie rukavniky taholo ku dnu to dieta nie rukavniky.