Čo si myslíte o vození 6 mesačného na boboch?

staxa
24. nov 2008

ahojte mamicky, co si myslite o vozeni 6 mesacneho babatka na boboch. nasla som aj boby pre deti od 1 roku, ale nie som si ista ci tam mozem dat maleho. nemate s tym niekto skusenost? a ak ano s akymi bobami a kde by som ich mohla zohnat?

dakujem
s.

sirinka
24. nov 2008

ja si este pamatam, ze sme moje male sstry vozili na klasickych sankach, co mali taku opierku...mama dala do nich najprv deku a potom este fusak a tak babo...
aj my sme klarke take kupili, len minuly rok nebolo kade tahat 😠

staxa
autor
24. nov 2008

ahoj sirinka, tie sane si pamatam aj ja, ale ked chces ist na hory, nabalis kocik, cestovnu postialku, vybavu pre nas tak tie sane by sa uz nezmestili ale boby su mensie 🙂)

sirinka
24. nov 2008

staxa zalezi ake mas auto 😀 mozno stresny box...ja s bobami nemam skusenosti, takze som poradila co som vedela

kisska
24. nov 2008

boby by som urcite hladala s opierkou, ale neviem, ci take niekde maju... Inak ked ides niekam, kde poziciavaju lyze, mohli by tam poziciavat aj sanky 😉

staxa
autor
24. nov 2008

ahojte,
neviem ci sa to moze ale mam na mysli tieto boby, je tam aj opierka :-

http://www.mimishop.sk/urytire/detail.php?zbozi...

sirinka
24. nov 2008

staxa tie vyzeraju dobre...tak vaskusaj a potom nam daj vediet 😀

kili
24. nov 2008

staxa, myslím, že to nie je vhodné pre 6m, to ešte nesedí a vonku hneď zaspí, takže by to pre neho nebolo moc pohodlné, ale fakt teda neviem. nechceš iné riešenie ako napr. nosiť malého na sebe? niečo ako ergo, manduca...

kisska
24. nov 2008

staxa vyzeraju fantasticky, tiez si myslim,ze pre 6m asi nie su este vhodne, ale nasmu drobcovi by sa urcite pacili... no a nasmu tatinovi, tie ovladatelne boby 4x4 😀 😀 😀 keby sa do nich zmestil...

staxa
autor
25. nov 2008

ahoj kili,
endo a manducu nepoznam, mrknem sa nato ale nosenie na sebe, asi by som sa bala ze prechladne 🙂)
inak dakujem baby za vase nazory asi este to prediskutujem s Dr.

staxa
autor
27. nov 2008

ahojte,
tak som tie boby a sedenie jakubka prediskutovala s ortopedom a povedal ze po 6 mesiaci ho kludne mozem na 1-2 hod. povozit.
trak sa tesim 😀

aponchie
28. nov 2008

hehe to vypada srandovne a je to i pekelne drahe,ale klidne bych do toho sla 😀

jezevec
29. nov 2008
maximimi
6. dec 2008

ahoj staxa,ja tie boby mam objednala som ich synovi a paci sa mu v nich,mame ale v modrej farbe

trixi
6. dec 2008

ahoj staxa, vdaka za typ na boby. Objednavam ich pre maleho. Ideme v januari do Alp a byvame v takom strmom kopci, vedla zjazdovky, takze kocik neprichadza do uvahy, ale tie boby su super. My jazdime na hory total nabaleny, plny kufor, 2 stresne boxy, a sanky by sme uz museli tahat za sebou 😀 .

janina77
7. dec 2008

maximimi, mas k nim aj ten original fusak? alebo sa tam da dat hocijaky?

staxa
autor
8. dec 2008

ahojte, boby mi uz prisla tak sa vytesujem. ja som si objednala cervene, lebo len tie mali. na inu farbu by som musela dlhsie cakat a my ich potrebujeme uz pred silvestrom.maleho som tam posadila a sa vytesoval 😀
existuje k tym bobom aj fusak ale na Slovensku sa nepredava. na ceskych weboch som ho videla. my sme to riesili kupou meneckeho termofusaku v detskej predajni a vyzera perfektne az na tie otvori v zadu ( kvoly umiestneniu do kociara ) ale dam mu do fusaka deku aby mu to neprefukalo.

jezevec tie boby su tiez fajn ale tie ktore som si kupila je mozne tlacit zo zadu a babo mas pred sebou a vo vacsej kontrole.
maximimi ja som chcela povodne cierne lebo su univerzalne a prezili by aj druhe babo ale mali iba cervene tak som ich zobrala.

trixi odporucam, tie boby maji nosnost do 36 kg a to sedatko sa da dat dole ked je dieta vacsie takze ich mozes pouzivat dlhsie a nie len pre batola, to je ich vyhoda.

andy80
8. dec 2008

Já mám klasické dřevěné saně a k nim ohrádku. Dám tam fusak a jedem. Saně jsou dobré v tom, že se mi tam vejdou obě děti. Malá opřená vzadu a Jiřík bude sedět vepředu.

kijonkova.k
8. dec 2008

U nás budou saně letos pod stromečkem,malá dostane 🙂 Jestli bude sníh,vyzkoušíme hned 🙂

janulle22
8. dec 2008

ahoj holky muzu se zeptat...?jak ryxchle rostou detem nohy...?mame 17mes syna a zimni mame 22 ale jsou mu velky...mam moznost koupit adidasky ale nevim jaky bude mit cislo na jare...poradite..?

watergeenie
4. dec 2010

Ahojte, nemate niekto dobry tip na boby pre 2,5 rocneho certika? Chceli sme tieto http://www.najlacnejsisport.sk/boby-baby-sleigh... ale bojim sa, ze by mu boli uz male, hlavne tie pasy a "fundovany" predajca sa k tomu nevie vyjadrit.
Dakujem 🙂

lucenek
4. dec 2010

@watergeenie tyhle máme dcera má 2r a 4m a vleze se v poho i pásy maj dostatečnou regulaci

watergeenie
4. dec 2010

@lucenek Perfektne, diiiiiiky, to som potrebovala vediet, idem ich objednat 🙂

bera28
4. dec 2010

@watergeenie, já jsem zrovna letos před zimou tyto boby prodala. Mám dvojčata 2roky a 8 měsíců, jsou hooodně drobní (11 kg) a do bobů se teda vůbec už nevlezli. Resp. vlezli, ale boby jsou nestabilní, protože jsou hodně úzké. Já bych je teda, být tebou, nepořizovala. Chtěla jsem ti sem přiložit fotku z loňska i v porovnání s normálníma bobama a nějak to dneska nefunguje 😠 😠

watergeenie
4. dec 2010

@bera28 Diky velmi pekne, my sme ich chceli kvoli tym pasom, aby bol v bezpeci, ale on je dost velky, takze ked su take, ako vravis, tak asi by bol problem. Nakoniec to zmenime na ine, ktore mu vydrzia aj niekolko rokov.

Este raz dakujem dievcata za rady 🙂

bera28
4. dec 2010

@watergeenie, tak teď už se mi podařilo fotku přiložit. Je z ledna letošního roku, to bylo dětem rok a 3/4.

watergeenie
5. dec 2010

@bera28 Tak to by nam bolo ozaj malicke, na tom by sa mohol maximalne tak snowboardovat 🙂
diky velmi pekne za rady, pomohlo mi to 🙂