Cyklovozík alebo cyklosedačka? Máte skúsenosti?

mamutka
8. apr 2009

dievcata, mate niektora skusenosti s cyklovozikom? Zda sa nam to pre babo ovela pohodlnejsie a bezpecnejsie ako cyklosedacka, tak ma zaujima co na to vravite, ak ste skusili, ci ste kupili, ci poziciavate a hlavne ako to funguje na Slovensku, predsa cyklochodnikov nie je vela, takze ak treba krizovat nejaku krizovatku, nemate tam problem, je to predsa len dost dlhy zaprah, ked je to za bicyklom. Alebo nestalo sa vam, ze si to napr nejaky vodic nevsimne, predpoklada, ze mu ide oproti len bicykel, nic za nim a ohrozil vam dieta ked sam odbocuje? asi by sme chodil vsetci spolu radsej, manzel, vozik a za nimi ja...
hladala som takuto temu a nic, takze zakladam
dakujem za odpovede!

keju
9. apr 2011

@tilly no ano, tie pohlady poznam...ja som maleho nosila v satke ked bol maly, tak sme si tiez chvilu pripadali ako mimozemstania...ale co som prekvapena, ze velakrat aj mlade kocky, co clovek caka, ze by mohli byt scitane a vedia co to je a na co to sluzi...tak presne tak aj s croozerom...no a ti zvysni su ako my dvaja, co si povedia: wau, tak ti uz ficia, paradicka...a ticho obivuju 🙂 som nakukala aj ja naposledy na vas, lebo som studovala ten vankus, co tam tvoj maly ma, tusim modry...a teraz som si aj precitala tu a kuk fotky...my teraz mame pozicany croozer kiddy van, a tam je len akoby lavicka...tak ak kupime, poriesim aj toto...dam vediet, ako dopadla jazda prva, dufam, ze sa splacom nevratime o 10 minut 😀 nas maly, sa ani s kocikom nekamarati, ale je to lepsie ako byvalo..

tilly
10. apr 2011

@sisinka76 a nebude ho to otravovat? 😅 nerada by som niekoho cudzieho otravovala... ja by som to zaplatila cez net a nechala pripravit, nech s tym ma co najmenej roboty...

@keju daj vediet ako ste dopadli.... no, tie pohlady su take, ze ked pocujem mladych rodicov, tak ti, ze super, take chcem, starsi, ze to co je???, a pubisi sa na tom rehocu 😀
my sme tiez aj satkovali aj manducovali, ale nie do mesta, byvame v mliecne...

sisinka76
11. apr 2011

@tilly ahojky. tak som mu vcera volala, ale obe deti mali teplotu a tak ostal s nimi doma, nakolko mamina caka tretie a dve chore deti v 7.mesiaci zvladnut 😒 tak ostal Jozko s nimi doma a do Prahy pojde az o tyzden ☹

tilly
11. apr 2011

@sisinka76 v pohode 😉 uz sme sa dohodli s p. fialom, ze mi to posle na dobierku... sice sa to predrazi, ale co uz... objednavam aj tyc trail gator... samko uslape vsetko sam?

sisinka76
11. apr 2011

@tilly ale kdeze, Samko maximalne 30 minut a potom nevladze. takze, ked viem, ze to bude dlhsi vylet, ide k muzovi do sedacky a Risko je vo voziku, ked ideme len tak na hradzu na chvilu, tak ide na svojom biku 😉 a ta tyc je dobra? ja som ju este nevidela nazivo, len z obrazkov

zvalka
11. apr 2011

ahojte, no u nas su vacsinou pozitivne nazory na nas vozik. 😵 ale kazdy sa obzera. to fakt. v nasej dedine sme jedini, ani v okoli nevidiet voziky velmi. este ten vankusik idem objdenat 😵 a bude to uz dokonale 😀 🙂 @tilly dakujem za tip !

tilly
11. apr 2011

@sisinka76 vraj je lepsie to koleso, co sa pripina na velky bike, len my chceme, aby domco sam bicykloval, tuto tyc sme okukali jednej rodinke na tejto nasej hradzi, sme ich zastavili a oni, ze to pouzivaju uz pri druhom a ze sa im to osvedcilo...

@zvalka a vie ti to usit aj do vasho vozika? super, tak nech to sluzi, nam to sluzi perfektne, to je uplne ine, ako to bolo predtym...

keju
11. apr 2011

ahojte zienky, @tilly , prva jazda za nami, ani nemukol, taka som stastna 😀 boli sme na hradzi, cisty cas, co tam sedel cca hodinku, na prvy krat si myslim ze v pohode...blabotal si tam a tak pekne sa na mna usmieval a mi maval, ze som skoro padla z biku, vyjavena, ze moj maly n e p l a c e a ani sa neboji ani nic....som sa aj s muzom vymenila, som chcela skusit ako to ide, nieje to az take tazke, ale zase po hradzi to aj samo ide, ked dobre fuka 😀 a to ze fukalo statocne...takze kupujeme, uz sme sa rozhodli... 🙂 este chceme ist str a stv opat s tymto pozicanyn, urobit skusku spravnosti 🙂 a ideme do toho...

tilly
11. apr 2011

@keju supeeeeer, parada... to preto, lebo ta vidi, ma to dynamiku, vidi aj krajinku... aj adam mi najlepsie vydrzi vo voziku... 😉 tak hodime niekedy bikovacku do hamuliakova (maju tam uzasne nove ihrisko, fakt krasne, moderne) spolu 😉

keju
11. apr 2011

@tilly vazne? a kde tam? tak ked uz budeme mat svoj kupeny, potesime sa spolocnosti.. budeme dabl ufo 😀 😀 😀

tilly
11. apr 2011

@keju ked prejdes v hamuliakove na staru hradzu, tak tam je to vidiet... je to vraj namestie

zvalka
12. apr 2011

@tilly no poslala som jej nas vozik a povedala, ze sije aj do tychto 🙂 tak sa tesim. 🙂
@keju tak blahozelam k uspechu s cyklovozikom a syncekom 😉 🙂

tilly
12. apr 2011

@zvalka jeej, super, je to vyborna vec

mrkvicke
15. apr 2011

Ahojte dievcata,
neviete kde sa da pozicat cyklovozik? Zvazujeme, ze si ho kupime ale neviem, ako sa bude nasmu malemu v nom pacit. Takze radsej by som to asi vyskusala s pozicanym.
Dakujem.

mrkvicke
15. apr 2011

@tilly dikes.. Manzel medzitym nasiel a dohodol croozer v jednom cykloobchode. Tak vezmeme odtial. Uz sa tesime na zajtrajsi vyletik.. Dufam, ze sa malemu bude pacit.. Drzte palce!!

tilly
15. apr 2011

@mrkvicke ano aj sportservis v biskupiciach poziciava... super, drzim palce, aby sa vam pacilo 😉

mrkvicke
15. apr 2011

@tilly to ano, tam najblizsi volny termin az 30. aprila.. ☹ Ale nasiel este jeden obchod - bajkula.. 😅

tilly
15. apr 2011

@mrkvicke ahaaa, no, hlavne, ze ho mate... 😉 som zvedava na prve dojmy, potom daj vediet, ako vylet dopadol...

@keju a vy nemate tento vikend pozicany cyklovozik? ze by sme sa stretli na hradzi zajtra 😉

keju
15. apr 2011

@tilly sme ho uz vratili 😢 skoda, ale buduci tyzden niekedy pred sviatkami, ak nebudete vy nic mat.... uz bude doma aj nas...mal by prist po/ut...este som sa chcela opytat, ci ta pani co si objednavala ten vankusik pre adamka, si jej posielala rozmery alebo foto, alebo staci jej povedat ze aky typ cyklovozika mame? budem jej dnes pisat... ozaj buduci tyzden hlasia letne pocasie kocky, paraaaaada 🙂
@mrkvicke urcite to dobre dopadne....daj vediet ako bolo a co drobec na to...my ked sme ho putali, strcili sme mu rozok do rucky 😀 zabralo...

tilly
15. apr 2011

@keju aky ste objednali? ja som jej len vtedy napisala, ze mam croozer rocnik 2009 a farbu aku chcem a ona mi to poslala... my urcite aj cez tyzden budeme niekde na hradzi, cakam to odpruzenie, tak ho budeme testovat...
ozaj, nevies nieco o tom, ze nam tu beha rotavirus? je to tu teraz rozsirene? lebo chlapcek od nas zo skolky je v nemocke, tak teraz neviem, ci je to ojedinely pripad, alebo ci sa to siri po celom samorine...

mrkvicke
15. apr 2011

@keju no nas ma este len 4,5 mesiaca, takze rozok este nie. 🙂
o.k. dam vam vediet..

tilly
15. apr 2011

@mrkvicke jaaaj, tak to tam bude v autosedacke asi, ze? tak tam mu navesias hracky a aj tak ti to cele prespi...

keju
15. apr 2011

@tilly http://www.cykloshop.sk/kategoria/cyklovoziky/c... myslim, ze to je presne ako tvoj...len teda rocnik zrejme novsi...ok tak by sme sa potom dohodli na stretku..
pocuj akurat som dnes s mamou hovorila o rotaviruse, ze klop klop...a teraz mi pises...sila...nepocula som nic, od ziadnych mamiciek zatial...len o 1 pripade zatial vies? vy ste zaockovani?...my sme zvazovali, ale nakoniec sme nedali maleho...

keju
15. apr 2011

@mrkvicke 😀 😀 😀

tilly
15. apr 2011

@keju praveze zaockovani nie sme... a teda lutujem, ze som to nedala... no dufam, ze to bude len tento jeden pripad... porazilo by ma... na vn mame ist bikovat do rakuska, strasne sa tam tesime, keby to padlo, tak by ma fakt vystrelo...
ano, mame ten isty vozik, len v 2010 presiel viacerymi upravami 😉 tej kocke do tych ciech staci len napisat, ze mas croozer 2010 a ona ti to usije a posle, stalo ma to 31€ aj s postou a prevodom

keju
15. apr 2011

@tilly ale snad nie...a starsi chodi dalej do skolky? to z jeho triedy je ten chlapcek? a kam ti chodi, do ktorej?

tilly
16. apr 2011

@keju hej, z jeho triedy a je to aj nas sused... chudiatko male je v nemocke, ani rodic s nim nemoze byt... 😠 ☹ je mi ho strasne luto... aj ked je to samostatny chlapcek, to moj domco by tri dni v nemocke sam neprezil 😀
chodime do skolky na veternu

keju
23. apr 2011

@tilly ahoj, tak cru nam dorazil vo stvrtok az..teda vcera sme podnikli prvu jazdu, boli sme kuk to ihrisko v Hamuliakove...pekne....chcela by som sa ale poradit s tebou, maly mi vnutri nesedi, ale skoro lezi...vankusik nam zatial este nedorazil...tebe tak adamko pekne sedi? fizuje ho ten vamkus v sede? som si vsimla, ze su tam zozadu este tie popruhy take nastavitelne, ale takmer vobec sa tym jeho poloha nezmenila...mu to je nepohodlne a navyse ked je taky zosmyknuty, tak ani poriadne nevidi...aj nam poplakaval...
mohli by sme si dat stretko potom po sviatkoch.. 🙂 ozvi sa ako bolo v rakusku...

slniecko30
24. apr 2011

ahojte, super vec CYKLOVOZIK, moje dve bambulky si vychutnávajú ako ich mama zhadzuje kilá...na bicykel super, ešte odskúšam korčulovanie...ľudia okolo nadšene chválili...