Cyklovozík alebo cyklosedačka? Máte skúsenosti?

mamutka
8. apr 2009

dievcata, mate niektora skusenosti s cyklovozikom? Zda sa nam to pre babo ovela pohodlnejsie a bezpecnejsie ako cyklosedacka, tak ma zaujima co na to vravite, ak ste skusili, ci ste kupili, ci poziciavate a hlavne ako to funguje na Slovensku, predsa cyklochodnikov nie je vela, takze ak treba krizovat nejaku krizovatku, nemate tam problem, je to predsa len dost dlhy zaprah, ked je to za bicyklom. Alebo nestalo sa vam, ze si to napr nejaky vodic nevsimne, predpoklada, ze mu ide oproti len bicykel, nic za nim a ohrozil vam dieta ked sam odbocuje? asi by sme chodil vsetci spolu radsej, manzel, vozik a za nimi ja...
hladala som takuto temu a nic, takze zakladam
dakujem za odpovede!

ivanapetrasova
3. mar 2014

@silvatko ahoj, no miminkovnik mame, ale nechcem ho este predat, lebo by sme coskoro chceli mat aj druhe babo a tiez ho chceme vozit. Takze by sme potom museli kupovat dalsi a to si radsej este odlozim tento 🙂 ale urcite to odporucam kupit, babatko je ako v koliske 🙂

olianko
5. mar 2014

Ahojky ...ak by ste nahodou niekto mali zaujem o croozer pre dve deti tak mam na predaj .Prosim piste mi do IP.Dakujem a pekny den

silvatko
6. mar 2014

@ivanapetrasova rozhodne chcem miminkovnik a nie pouzit autosedacku. Len realne pouzitie je na par mesiacov, tak som chcela aj pouzitu. Pre syna sme mali len tu vlozku pre strasie deti.
Odkedy ste vozili babo?
BTW ak by ste niektk mali na predaj, dajte mi vediet.

ivanapetrasova
8. mar 2014

@silvatko my sme vozili od 12 tyzdnov. Aj skor by sme zacali ale porodila som vo februari a bol kopec snehu tak sme vozik kupili az na jar v maji. Takze az od vtedy sme maleho vozili. V miminkovniku sme ho mali cca do 8 mesiaca. Do jesene, kym nebol velmi naobliekany. Takze celkom dlho. Dobre sa mu v tom sedelo.

tilly
9. mar 2014

@silvatko @bebel predavala ten miminkovnik, neviem, ci ho este ma...

tilly
10. mar 2014

predavam velke koleso (jogging kit) na jednotkoveho chariota, keby ste mali niekto zaujem 😉

pallacinka
10. mar 2014

@tilly Ahoj, napises prosim cenu a stav? Predpokladam, ze pasuje na cougar. Dakujem!

nika83k
10. mar 2014

Ahojte zienky ,prosim Vas je este vhodna cyklosedacka pre 4.5 rocne dieta,vazi 17.5 kg.Zadovazili sme si s manzelom baiky,synator ma tiez .,len dcera je mimo cyklistiky.Radi by sme sli ako cela rodina kamsi ,len by sme potrebovali vediet nazor skusenych ci je este vhodna sedacka pre taku slecnu.Pisu vsade ,ze do 22 kg,len mam trosku obavy ci to nepraske 🙂 dakujem za kazdy nazor a aj radu,ako sa zamerat na kupu cyklosedacky..Vdaka Nika.

tilly
10. mar 2014

@pallacinka malo by aj na jednotkovy cougar... 90e a pouzili sme to par krat...

tilly
10. mar 2014
pallacinka
11. mar 2014

@tilly Dakujem za info aj fotky. Tu sa predava novy od 92 Eur tak sa nam to velmi neoplati, je to aj jednoduchsie si ho tu objednat ako riesit dovoz zo Slovenska. Ale dakujem aj tak!

tilly
11. mar 2014

@pallacinka jaaaj, tu od 120... 😠 zas tu mame vsetko drahsie...

peto75
11. mar 2014

@nika83k náš malý má 17kg a to má len 2a3/4roka. A sedačku som tiež kúpil, teda ešte je na sklade v obchode, a tiež píšu že do 22kg. To musí uniesť, na to majú sedačky testy. Dobre upevniť, pred každou cestou skontrolovať a dotiahnuť úchyt (kľúč mať so sebou na výletoch, pre istotu).

nika83k
12. mar 2014

@peto75 Vdaka,sedacku uz mame rezervovanu..... 😎

pallacinka
12. mar 2014

@tilly To je vzdy tak, tu je oficialna cena v obchode tiez taka ale na nete sa da zohnat lacnejsie. Pouzivane zato vobec, nechapem.

quaxi
12. mar 2014

@silvatko my mame miminkovnik do croozera 2010, po jednom dietati. Ak chces, napis mi IP.

tilly
12. mar 2014

@pallacinka ja som pozerala aj nase internetove obchody, vsade od 120€

klincek
12. mar 2014

ahoj cyklorodicia, ak je tu niekto, kto uvazuje nad vozikom, potrebujem sa jedneho zbavit🙂. skor pre nenarocnych alebo nerozhodn(uty)ch, ktori nechcu vela investovat.
https://www.modrykonik.sk/market/detske-sportov...

silvatko
13. mar 2014

@quaxi Diky moc. Dala som uz medzi tym inzerat na bazos a za den sa mi ozvali viaceri, tak sme uz kupili.

evelynba
21. mar 2014

kocky, kde viem najlacnejsie zohnat croozer kid 1 momentalne? zatial mi vychadza najlepsie tato moznost http://www.velofiala.cz/p/15026/croozer-2012-ki...
cize 309e + doprava na SVK je 16euro. Viete niekto o lacnejsej moznosti? Dakujem moc.

evelynba
21. mar 2014

@quaxi ahoj, nemohla by si to s tou latkou na cvoky odfotit prosim? Super si to vytunila :D

evelynba
22. mar 2014

super, tak ten link, co som vcera davala je uz sold out- to nie je mozne aku mam smolu
uz pred tyzdnom som vahala, ked mali vypredaj na inom ceskom webe za 255 euro!!!!!!
drbne ma.

evelynba
22. mar 2014

jaj, tak uz to zas funguje, mon die, nechapem, uz mi to ukazovalo, ze ten link nefici. :D Tak som uz objednala, teraz uz len zohnat miminkovnik. Nepredavate niekto? Mala ma uz 6 mesiacov, novy nechcem kupovat. dakujem,

tilly
22. mar 2014

@evelynba teraz bude v prahe vystava probike, zvykla tam vystavovat aj firma dveplusdve.cz, oni su dovozci croozru a chariotu (thule) pre cr a sr a mavali zlavy... my sme vtedy mali 20% na chariot... ale radsej si tam dopredu zavolaj a opytaj sa, ci budu mat akciu a ci ti to predaju aj rovno na vystavisku, lebo my ked sme prisli, tak vystavene modely boli vsetky rozpredane a pre ten nas zlavneny sme si museli prist o dva tyzdne do prahy... nevadilo nam to, lebo sme isli este pre ine veci, ale tak aby si sa neprehnala do prahy zbytocne...

evelynba
22. mar 2014

@tilly dakujem, na tom ich vebe mali vypredaj za 255e..... ale uz sa minuli, uz som si s nimi aj pisala. Tak som to objednala na velofiala.cz za 309 a hotovo. :D Uz neriesim, ale dakujem. Chariot kupim neskor, ak budem mat dve detvaky. :D

luculienka1
4. apr 2014

Caute baby, my jazdime s cykloprivesom weehoo i-go, nieje to velmi zname, ale je to super hlavne pre vacsie deti a na dlhsie vylety. Maly moze slapat do pedalov a cely je z toho paf ako ideme. http://neseddoma.sk/weehoo-i-go.html tu to maju za 350 EUR.

mianpa
4. apr 2014

Ahojte, mam dilemu Croozer alebo Qeridoo , budem povdacna za kazdu radu, slo by o vozik pre 1 dieta. Dakujem

mianpa
4. apr 2014

Viete poradit ci ma este nejaky ze sa da chrbatik dat troska do lahu okdem Chinoku? Dakujem

tilly
5. apr 2014

@luculienka1 ja som to raz videla v akcii, je to super pre vacsie deti...

tilly
5. apr 2014

@mianpa je jeden holandsky vozik, kde sa polohuje chrbatik... ale ani za svet si nepomeniem na nazov... videla som ho na ebay, ma v nazve tusim kid... alebo van? fakt si nespomeniem...