Cyklovozík alebo cyklosedačka? Máte skúsenosti?

mamutka
8. apr 2009

dievcata, mate niektora skusenosti s cyklovozikom? Zda sa nam to pre babo ovela pohodlnejsie a bezpecnejsie ako cyklosedacka, tak ma zaujima co na to vravite, ak ste skusili, ci ste kupili, ci poziciavate a hlavne ako to funguje na Slovensku, predsa cyklochodnikov nie je vela, takze ak treba krizovat nejaku krizovatku, nemate tam problem, je to predsa len dost dlhy zaprah, ked je to za bicyklom. Alebo nestalo sa vam, ze si to napr nejaky vodic nevsimne, predpoklada, ze mu ide oproti len bicykel, nic za nim a ohrozil vam dieta ked sam odbocuje? asi by sme chodil vsetci spolu radsej, manzel, vozik a za nimi ja...
hladala som takuto temu a nic, takze zakladam
dakujem za odpovede!

deenisssa
29. apr 2016

@sozi ahoj,dik za nazor.Vozime sa uz Chinooku. Som spokojna,no je to len par dni.Uvidime casom 🙂

sozi
30. apr 2016

meja, deenisssa... dievcata, toto nie je az take podstatne... Proste kazdy si to uzivame po svojom a dolezite je, ze travis cas so svojimi detmi a ze robis pri tom aj nieco pre seba 🙂 Asi si uz stokrat videla svoje dietko spat v takej polohe, ze ked by si si seba tak predstavila, asi by si si nevedela predstavit, ze sa po zobudeni este poskladas do povodneho stavu. Deti su proste gumaci. Keby mojim chlapcom vo voziku nebolo pohodlne a nespali by v nom radi, netesili by sa do neho tak velmi, ako sa do neho tesia. A to ze raz do tyzdna 2 hodiny nespi v idealnej polohe, no joj... svet sa nezruti. Toto neriesme, krasne je to, ze takto travite den so svojimi rodinami, vonku, na vzduchu. A to je vzdy lepsie, ako dieta v idealnej polohe v kociku v Auparku 🙂 Moj prispevok nebol proti niecomu, len na rozlisenie tychto dvoch velmi kvalitnych vozikov. Jeden je proste "mestskejsi" a druhy "sportovejsi".

chloe21
18. jún 2016

Ahojte, urcite to tu uz bolo riesene no neviem sa k tomu dopatrat. Zmestia sa do cyklovozika Croozer kid 2 dve deti ak jedno bude v miminkovniku? Neviem ake velke miesto zaberie miminkovnik preto ak ma niekto skusenost budem vdacna 🙂 dakujem

jashka28
19. jún 2016

zmestia sa v pohode dve...je dost siroky...

chloe21
19. jún 2016

@jashka28 dakujem 🙂

misacinka1
15. jan 2018
nika_17
8. mar 2018

Dievcata,nepredavate niekto chariot chinook 2??

palculienka123
25. jún 2018

Ahojte, nema nahodou niektora na predaj chariot chinook 1?

damoska
10. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

len nie všetkym detom sa tam pači. Potom musite vymysliet inu alternativu. SKuste pozriet sem, určite niečo najdete https://www.kaktusbike.sk/detske-sedacky-cyklovoziky/

12romi34
17. júl 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

moje aktivne deti by v tom nesedeli ani sekundu. Preto musia byt na bicykli, alebo odražadle, inak to nejde 🙂

mareri
30. nov 2020

a už vyrastli a teraz cih možeš na ihrisko s kamaratmi pustit aj same