Cyklovozík alebo cyklosedačka? Máte skúsenosti?

mamutka
8. apr 2009

dievcata, mate niektora skusenosti s cyklovozikom? Zda sa nam to pre babo ovela pohodlnejsie a bezpecnejsie ako cyklosedacka, tak ma zaujima co na to vravite, ak ste skusili, ci ste kupili, ci poziciavate a hlavne ako to funguje na Slovensku, predsa cyklochodnikov nie je vela, takze ak treba krizovat nejaku krizovatku, nemate tam problem, je to predsa len dost dlhy zaprah, ked je to za bicyklom. Alebo nestalo sa vam, ze si to napr nejaky vodic nevsimne, predpoklada, ze mu ide oproti len bicykel, nic za nim a ohrozil vam dieta ked sam odbocuje? asi by sme chodil vsetci spolu radsej, manzel, vozik a za nimi ja...
hladala som takuto temu a nic, takze zakladam
dakujem za odpovede!

tilly
21. jan 2011

my mame croozer a cesky do toho siju taky vankusik, ale my mame aj taketo http://www.drobcekovia.sk/detailobr.php?pict=1&... http://www.drobcekovia.sk/?str=detail&id=1074&s... , len uz to budem asi predavat, maly uz na to bude velky... on vzdy zaspi v croozri
@ma.cka

majkokova
12. mar 2011

ahojte
za chvíľu nám začína sezóna, sa teším 😉

tilly
12. mar 2011

my uz vyrazame na bicykle.. a zajtra ideme asi skusit viedenske cyklocesty... len dost fuka 😠

maxus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zvalka
26. mar 2011

@tilly ahoj tilly, co to predavas? mas taku opierku na hlavicku do vozika? za kolko? nasa tami ma ale 16 mesiacov, to asi uz velmi nevyuzijeme, co?

tilly
26. mar 2011

@zvalka uz som to predala, dala som si usit v cechach do croozru taku podlozku a je to vyyyborna vec, maly mi vzdy v croozri zaspi a pekne sa vyhaja, ma si kde hlavicku polozit... adam ma tiez 16 mesiacov... to, co som predala bolo original chariot a malo to drzat hlavicku, bola to dobra vec, len toto je lepsie...

zvalka
26. mar 2011

@tilly fiha, a das foto toho? a kolko to stalo v cechach? dakujem 😉 alebo nejaky link na to.

tilly
26. mar 2011

@zvalka ja foto nemam, ale odtialto to mam, vyslo to komplet s postovnym 31€
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41282026&tab=6

a takto tam vzdy zaspi http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=3548... tak si polozi hlavicku ako dievcatko na fotke a spi

zvalka
26. mar 2011

@tilly to je original od croozer? alebo to niekto vyraba? dalo by sa to aj do ineho vozika? my nemame croozer, diky.

zvalka
26. mar 2011

@tilly a prosim Ta, nemas na tu osobku mejl? ja nie som zaregistrovana na ceskom mmb, a pisala som otazku,ale asi mi to nepreslo...

tilly
27. mar 2011

@zvalka ona to priamo vyraba... a ja tiez nie som registrovana a v pohode som s nou komunikovala, odvolaj sa na mna, ona zas az tak casto so slovenkami nekomunikuje, kupovala som to asi pred mesiacom... pozriem v mailoch, ci na nu nemam mail, ale ja vacsinou po ukonceni obchodiku maily mazem, tak neviem, ci to este budem mat...
akoze len postovne tam bolo 215 Ck, kebyze nie je take drahe postovne, tak by to nebolo tak drahe...

zvalka
27. mar 2011

@tilly velmi by si mi pomohla. ja som tam jej pisala, ale asi to neprislo..neviem. ten mejl by super pomohol, dakujem. a myslis, ze by to mohlo pasovat aj do ineho vozika? ci to bude len pre croozer? alebo by to vedela usit pre nas, keby mala nejake detaily??? dakujem.

zvalka
27. mar 2011

@tilly uz sa mi asi podarilo jej odoslat tu spravu.

tilly
27. mar 2011

@zvalka jaaaj, to neviem, ci to pojde aj do ineho... ona ma croozer, tak tam to ma vyskusane asi

tilly
3. apr 2011

baby, neviete nieco o odpruzeni na coozer?

zvalka
4. apr 2011

@tilly a co presne? ja som raz niekde zahliadla, ze nejaky pan z Ciech na to robi pruzenie... 😕 croozer nie je odpruzeny, ze? je to citit?

tilly
4. apr 2011

@zvalka dve firmy v cechach to robia, je to lahko odmontovatelne, netreba tam nic vrtat... croozer je dost tvrdy... len stoji to cca. 2tis. ceskych, cize je to dost drahe...

zvalka
4. apr 2011

@tilly uhm,to je dost, my sme prave preto croozer nekupovali, lebo nebol odpruzeny 😒 inak by sme asi ten zobrali.
a vadi to vasmu dietatku? chcete to dokupit, ci?

tilly
4. apr 2011

@zvalka maly sa tvari, ze mu to nevadi, len mne to vadi, ked vidim ako vozik na kazdej nerovnosti nadskakuje 😀

zvalka
4. apr 2011

@tilly ahaaaa 😉 no neviem si to nejako predstavit, ako vozik nadskakuje 😅 😕 nas pekne ide. to pruzenie spravi dost vela. mm si velmi pochvaluje. a idem ten vankus objdenat aj ja. dnes mu tam 3krat skoro zaspala, ju musel budit 😀

sisinka76
9. apr 2011

@tilly ahoj 😉 my sme na nas croozer 737 kupili odpruzenie http://www.quickshop.cz/velofiala/viewitem.php?...

keju
9. apr 2011

ahojte maminky, chcela by som sa poradit...nas syn ma 14 mesiacov, a tuto sezonu uz chceme jazdit na bikoch aj s nim...minule leto jazdil len mm, ja som abstinovala 😀 maly je ale dost narocne dieta, aj na autosedacku si dlho dlho zvykal a stalo nas to vela placu...chcela by som sa opytat na vase postrehy, ako sa vam deticky chovali, ked ste ich do cyklovozikov dali prvy a potom aj dalsi krat...lebo nasmu malemu, ked sa niekde nepaci,az uplne panicke hysaky chyta...tak neviem, ak to vypali zle, ci skusat opat a vlastne nechat ho opat si zvyknut aj ked bude plakat...mate niekto skusenosti? aktualne sme si pozicali cyklovozik, kt. mame odparkovany v obyvacke 😀 otvoreny, a vnutri sedia maleho oblubene hracky...chcem aby sa osmelil, zatial na neho ani nepozrie a ked som ho tam chcela polozit ze ako ideme k zvieratkam, tak total panika...poradte, ak mate skusenosti...budem vdacna za akekolvek postrehy 🙂

keju
9. apr 2011

@tilly 🙂 akurat kukam, ze sme z jedneho mesta...a evidujem posledne dni aj modry croozer po meste, tak to mozno ty s rodinkou 😀 maly si zvykol v pohode?

tilly
9. apr 2011

@sisinka76 jeeej, no ja objednavam presne od neho teraz.... on vyvinul nieco nove, len stoji to 3000 czk + asi 300 bude posta... 😝 si spokojna? funguje to dobre? mne sa na p. Fialovi strasne paci, ze on je zapaleny pre vec... uplny fanatik 😀

@keju ano, to sme my, mame modry croozer a sme s nim stale niekde... hlavne teda na zmrzku k jusufovi chodime takmer denne 😀 nas adam je strasne zive dieta, v kociku mi moc neobsedi (chodievam s takym ciernym gessleinom), ale v croozri sedi od zaciatku ako peciatka 😀 po dlhsom case sice vymysla aj tam, ale to som bola velmi prekvapena, ze s tym nemal problem... my sme mali croozer tiez najprv pozicany, az potom sme ho kupili, predsalen je to dost velka investicia...

keju
9. apr 2011

jej ano, aj na zmrzke som vas videla 😀 my s muzom obaja jak taky radar na cyklovoziky, len hlavy natacame jak paraboly 😀 my s tym pozicanym chceme co najskor skusit ist von, ale fuka jak sialene, tak dufam, ze to cim skor prestane...a tato sezona je vasa prva, ci ste uz aj minuly rok jazdili? vies lebo premyslam, ci z tohto pohladu si nezvykne rychlesie mladsie dieta...

keju
9. apr 2011

@tilly predchadzajuci prispevok patri tebe 🙂

tilly
9. apr 2011

@keju my sme ho kupili koncom septembra... a teda lutujem, ze sme ho nemali uz pri prvom, velmi...
inak sa citim ako exot, ked prechadzame s croozrom po samorine... vsetci sa otacaju... 😀
neviem, ci je to o zvykani si na vozik, skor celkovo o panike dietata... s tymto neporadim... nas starsi si tiez velmi tazko zvykal na novu autosedacku, ked mal cca. 8 mesiacov, strasne stale plakal, ale ja som ho nechala a zvykol si... len to je ine, z autosedacky ho vybrat nemozes... lenze zas z vozika ma super vyhlad, ja som mu tam navesala hracky a ked sa uz moc nudi, tak ho vyberieme a nechame niekde vybehat.... inak sa nam dost casto stava, ze tam zaspi...
a s kocikom maly problem nemal? skoda, ze je take otrasne pocko... ja by som ho skusila tam vonku posadit, rozbehnut sa a nech sa pozera von... fakt neviem

sisinka76
9. apr 2011

@tilly ano, my sme maximalne spokojni. hlavne som to kupila kvoli Terchovej, tam nechodime len po rovnej ceste a to bol Risko pekne vytraseny, teraz je to uz ok 😉 ale keby sme bikeovali len niekde na hradzi a rovnej ceste, asi by som to ani nekupovala. Inak, ako Ti to nahli? kamos ide buduci tyzden do Prahy, robi tam, ak chces, opytam sa, ci by to nedoniesol, aj mne to uz tak doniesol, lebo to postovne je fakt vela 😒

tilly
9. apr 2011

@sisinka76 jezis, si zlata... ale, ja to potrebujem mat najneskor 19.4. tu...

sisinka76
9. apr 2011

@tilly hmmm, tak to je taky hranicny termin. lebo on chodi na tyzdnovky, takze dojde v piatok 15. a ak by to mal, tak potom cez vikend by som ti to vedela dat ja, keby ste isli do BA. ak chces, opytam sa ho.