Cyklovozík alebo cyklosedačka? Máte skúsenosti?

mamutka
8. apr 2009

dievcata, mate niektora skusenosti s cyklovozikom? Zda sa nam to pre babo ovela pohodlnejsie a bezpecnejsie ako cyklosedacka, tak ma zaujima co na to vravite, ak ste skusili, ci ste kupili, ci poziciavate a hlavne ako to funguje na Slovensku, predsa cyklochodnikov nie je vela, takze ak treba krizovat nejaku krizovatku, nemate tam problem, je to predsa len dost dlhy zaprah, ked je to za bicyklom. Alebo nestalo sa vam, ze si to napr nejaky vodic nevsimne, predpoklada, ze mu ide oproti len bicykel, nic za nim a ohrozil vam dieta ked sam odbocuje? asi by sme chodil vsetci spolu radsej, manzel, vozik a za nimi ja...
hladala som takuto temu a nic, takze zakladam
dakujem za odpovede!

zvalka
17. aug 2010

@majkokova staci aj bez malej odfotit to vnutro.fakt som zvedava.

zvalka
17. aug 2010

@majkokova diky 😉 no uvidime, ako sa bude sedkat nasej potom bez vajicka...tuto sezonu uz vo vajicku dojazdime a od jari pojde bez vajicka. to bude mat asi 1,5 roka 🙂

majkokova
17. aug 2010

no to už bude v pohode, moja viki má v okt 2roky a jazdí sa jej super, v tom croozri, aj v jodri to bolo fajn pokiaľ nezaspala 😒

zvalka
17. aug 2010

@majkokova no my nemame croozer, tak preto som zvedava... a je croozer odpruzeny?

majkokova
17. aug 2010

@zvalka je odpružený, a čo máte? či ešte len ideš kúpiť?

zvalka
17. aug 2010

@majkokova fiha, odkedy robia croozery odpruzene? ci mate novy model? kolko vas vysiel?
my mame tomboy, je tu vyssie link niekde na neho

nikush
17. aug 2010

@majkokova tiez som nevedela, ze croozer je odpruzeny 😒

tilly
17. aug 2010

@majkokova a kde si objednavala croozer?

zuzana06
18. aug 2010

croozer sa da objednat aj tu http://www.cyklovoziky.sk/croozer-kid-1-informa... a dovoz je tam zdarma

tilly
18. aug 2010

ale nie su tam ceny...

zuzana06
18. aug 2010

@tilly ked si kliknes na hlavnu stranku a potom sipka dalej, tak su tam k jednotlivym vozikom aj ceny 😉

tilly
18. aug 2010

😀 hej dik 😀

majkokova
18. aug 2010

@zvalka myslím že je odpružený, je tichučký a teda hovorila som predajcovi že chcem odpružený 😝 hádam ma pochopil, je to nový model. Ten najnovší. Musím si to pozrieť 😝 a vyšiel 320€ spravil mi cenu zo 379€
ten tomboy je ako ten jogger? alebo lepší? lebo ja som mala ten jogger a to je len na vychádzky.

@tilly objednávala som ho v ružomberku cez pro sport, ináč perfektný odchod a ten majiteľ to je jedno zlatíčko, fakt, kúpili sme tam aj bike pre mňa a som max spokojná...

majkokova
18. aug 2010

@zvalka nikde som nenašla či je odpružený, ale neviem veru či je, musím si ho poriadne okukať ale tak ak není tak nevadí mi to až tak, pretože henten infantastic bol odpružený a cengal všade a na všetkom 😀
musím to kuknúť a napíšem

zvalka
18. aug 2010

@majkokova no ved praveze sa mi zda,ze croozery odpruzene nie su.preto sme kupili tento.a mate dvojmiestny? Ale tak croozery su urcite super! Nas je odpruzeny,ale tichucky,necvenga,mm ani nevie,ze ho ma.je hlinikovy. A jasne,ze je do hocijakeho terenu. Zvladol krasne aj luky,chodniky..

zvalka
18. aug 2010

@majkokova foto z cyklovyletu - kukni teren 😉

majkokova
18. aug 2010

@zvalka tak to už hej 😉 to je super. vidíš mi mi máme croozer a mm sa stále sťažuje a do kopca ide zo sedla a tak, ale ja si myslím že len vymýšľa a že si musí na to len zvyknúť 😀
ten infantastik ten stihol ťahať len dedo a hovoril že to je v pohode, len si musíš zvyknúť. A veru tiež sme išli všetky terény ( panelovky, kamienky, lúky, lesy, proste všetky možné) a pustil na rovnej ceste, asi sme ho riadne vyhegali na tých ostatných cestách 😨 ale tak to sme boli na dovči v čechách 😀 úžasne bolo 😀 , len to vozík nezvládol 😖 a pokazil celú dovolenku ☹ ale tak hádam o rok pôjdeme zas 😉

tilly
18. aug 2010

@majkokova to vam spravil super cenu... mne vie kamarat mm urobit cenu max. 10% z tych 379... a oni maju aj nejaky eshop alebo ste boli osobne?

zvalka
18. aug 2010

@majkokova a v cechach ste boli u rodiny ci penzion a cyklovylety? To muselo byt super. Mozno aj my nieco bud.rok vymyslime. 🙂 ja dufam,ze bude aj nadalej taky dobry a budeme spokojni. Ved stal tolko,co croozer.ale mame 2miestny.

majkokova
19. aug 2010

@tilly boli sme osobne, ale myslím že keby si si ich našla na nete tak nemá problém ti to poslať, ale teda nejdem hovoriť za neho. Je to fakt super človiečik a to sme ho videli druhý raz v živote, prvý sme u neho kúpili bike a celú výstroj a cenu nám spravil o minimálne 80-100€. a ten prístup ťa presvedčí o tom že ty si tam pánom situácie. Fakt odporúčam 😉

majkokova
19. aug 2010

@zvalka moja mamka je z čiech tak to tam perfektne pozná a teraz sa druhý raz vidala za čecha a teda on to pozná ešte lepšie. Boli sme v južných čechách v okrese Třeboň v dedinke Chlum u Třeboně a teda tam je krásne, vyberieš si trasu akú chceš, krátku dlhú, rovnú, kopcovitú, po ceste mimo cesty, fakt super a najlepšie bolo že cyklistou tam je viac ako pešiakou, takže sa tam aj autá ináč správajú ku cyklistom a teda ku vozíkom ani nehovorím. A najlepšie že všetko lacné, teda ceny ako u nás, ešte lepšie a kvalita super, a na každom rohu penzión Budúci rok chceme ísť tiež niekam prebikovať čechy, no uvidíme čo bude do vtedy. 🙂

majkokova
19. aug 2010

@zvalka ináč tamarku máte krásnu 😉 a ocka šikovného keď tahá vozíček takou štrekou 😉

zvalka
19. aug 2010

@tilly v ba obchod s bajkami a mozno maju aj voziky greenbike. Tam by ti mozno spravili cenu tiez. 😉 @majkokova no tak dovca tam musi byt super! Raz by som aj ja vyskusala,ak sa bude tamarke pacit aj o rok vo voziku 🙂 no ocino velmi rad chodi s vozikom, bez neho ho to uz ani nebavi. Musime si este cez vikend alebo zajtra nejaky vyletik zaplanovat. 🙂 a musime si aj fotky porobit zase nejake.

tilly
19. aug 2010

@zvalka greenbike poznam, majitel je susedov kamarat... teraz na vikend budeme mat pozicany ten dvojmiestny croozer, tak kto vie... mozno sa nam zapaci ten dvojmiestny a kupim ho od tej kocky z luznej...

majkokova
20. aug 2010

@tilly a za koľko ti ponúkajú ten dvojmiestny?

tilly
20. aug 2010

ten dvojmiestny ma v inzerate za 250, vraj by ho dala aj za 230...

tilly
21. aug 2010

tak mame pozicany teraz jednomiestny, je to genialna vec, supeeer...