Dievčenský ružový bicykel. Kde sa dá zohnať?

julia225
26. feb 2008

zaujima ma kde kupi dievcensky ruzovy bicykel s takymi trblietavymi strapcami na volante po oboch stranach...videli steho niekde na SK pripadne v viedni?chceeeeeeeeeeeeeeem pre malu....
12stka vek na 2-3roky.dakujem 🙂

mirka414
26. feb 2008

juli nemas nahodou foto??

julia225
autor
26. feb 2008

http://www.amazon.com/Disney-Princess-12-Girls-...
napriklad taketo daco...na tento styl... 😉

mirka414
26. feb 2008

tak ten je paradny ten sa bude pacit 😵 😵 ale fakt neviem,neporadim u nas vo svajci som videla krasne ruzove my kupime asi nejaky taky..ale to je este daleko...momentalne riesime korytnacku na piesok. 😀

julia225
autor
26. feb 2008

no to my sme minuly rok, takze mame... 😉
tento rok chceme zacat bicyklovat,ona by uz aj korcule chcela,ale sa mi zda priskoro 😖 no a este chceme kocik hlboky pre annabell ale o tom v inej teme 😅 😝

luciask
26. feb 2008

Julia a trojkolka ju uz nebavi? mne sa ten 12 inchovy zda este dost vysoky na dvojrocnu.

julia225
autor
26. feb 2008

nechce na nej byt, je taka len tescacka umela a myslim, ze na bicykli by sa jej lahsie pedalovalo... 😒
musim ist do sportaku skusit,aky by jej bol asi vysoky 😉 dik za upozornrnie

luciask
26. feb 2008

No najlepsie je vzdy vyskusat a potom uvidis, inak nie je vo Viedni Disney store, tam by tie bicykle mohli mat.

mamacat
26. feb 2008

tie strapce a ruzovy princeznickovy zvoncek sa daju namontovat aj zvlast!

luciask
26. feb 2008

inak to je napad urob jej take strapce na trojkolku a ako sa bude tesit. Ale je pravda, ze ak ma taku kde su pedale na prednom koliesku tak to ide tazsie, moja to tak ma ale v lete na tom vedela.

tilly
27. feb 2008

julia v dráčiku taký majú 😉
alebo na mmb to predávajú ako barbie
alebo v ružinove, v novostavbe rucen také dostanú na budúci týždeň 😉

julia225
autor
27. feb 2008

jeeeeeeeeeeej baby dakujem ...ste zlatucke... 🙂

aponchie
27. feb 2008

no me se nezda 2letemu diteti brzo kolo mala ma taky 12tku olpran a chtela ho trikolku ani nemela 🙂 ale je pravda holky ze ty plastove kola jezdi lepe a snadneji nez ty celokovove mala musi makat jak blazen aby ujela a to ji jeste taham za provazek.koupila sem ho v cyklo shopu

alami
2. mar 2008

julia, ak si ešte nekúpila, dnes som také bicykle videla v našom Dráčiku - v Ružomberku - rôzne veľkosti, cena okolo2100 - 2600Sk 😉

binki
3. mar 2008

a v kolika letech jste prckovi kupovaly kolo nebo trojkolku?

julia225
autor
3. mar 2008

dakuejm.... trojkolku sme mali od 20mesiacov,ale je to maximalna sprostost...radcej som mala investovat do este jedneho odrazadla ako trojkolka.... 😠
alami... preco ty nechodis do fora medzi rk mamky??? 😲 beda 😀
v stredu o desiatej cvicime v maxifit tak prid s lukaskom....
no a dakujem za tu infosku... 😉

alami
3. mar 2008

julia - chodíte cvičiť aj s deťmi? Ani neviem kde to je? ☹

vzduchovka12
23. mar 2009

moje kolo je najhorsie na svete lebo je cervene

anita79
30. máj 2012

ahojte-neviete kde by som kupila doplnky na dievcensky bicyklik- strapce- kosik- sedacku pre babiku 🙂)