Je tanečná škola pre 2,5 ročné deti v Bratislave?

jaaty
3. sep 2009

Ahojte, mám dcérku, ktorá miluje hudbu a tanec -ako mnoho ďalľích detí a chceli by som s ňou chodiť na nejaké "tanečky" alebo podobné aktivity. Proste niečo, kde sa rozhýbe, zatancuje vyblázni či vykričí. Energie má dosť, len ju treba usmerniť 🙂 Potrebuje behať, skásať, všade liezť.... Neviete o ničom takom. ďakujem

ondula
5. nov 2011

@gelee Mne pred par dnami od nich prisiel mail. Tento utorok, 8.11. maju demo hodinu zumba kids zdarma. Treba sa len mailom zahlasit. My uz sme 🙂)

wilikiki
12. feb 2012

Rada by som obnovila tuto diskusiu - existuje Yamaha alebo nieco podobne v bratislave? Nevravte mi, ze v celej Bratislave nic! ☹ Mam deti 6 mesiacov a 22 mesiacov a chceli by sme zacat nieco tanecne. Dakujem!

renab
13. feb 2012

@wilikiki pusti im doma hudbu a robte hocijaké pohybové aktivity. to, čo robia s takýmito deťmi na "tanečných" zvládneš aj doma a zadarmo. 😉

wilikiki
14. feb 2012

@renab dakujem......tak vies ako, nejde mi len o ten tanec, to robime aj doma, tancujeme, spievame, hrame sa pohybove hry, ale ja chcem aj aby sa zacal zaradovat do kolektivu, lebo je trochu plachy...vlastne dost ☹

wilikiki
14. feb 2012

oo a uz som nasla v Samorine v klube Baba robia Yamahu, ideme tam pozriet zajtra 😝

lucik194
19. feb 2012

vyskusaj racik.sk je tam doobeda minifolklorik pre deti od 1,5-3 roky resp. vyskusaj cvicenie pre deti babyfit.sk

stacinka
24. júl 2012

A neviete aj o niecom pre 2rocne deti? Na nete som zatial nasla len brusne tance pre deti od 2rokov, ale mna by ovela viac zaujimali kurzy, kde sa skor zabava ako tancuju brusne tance... to si myslim, ze je skor pre velke mamy a nie deti🙂 to presporokovo je dobre? mate s tym skusenosti?

presporkovo
10. sep 2012

Mame toho kopec pre deticky 🙂 aj tanecnu.. od 1,5 do 3 rokov MInifolklor a od 3 do 6 rokov Veselé tanculky. Pre tych najmensích (6 až 36 mesiacov) mame Cvicenie na fitloptach. www.presporkovo.sk

pillinka
8. nov 2012

@zuka11 prosim ta kde na drienovej to je? je k tomu nejaky web? dakujem

zuka11
9. nov 2012

Hudobná škola YAMAHA
OZ Umenie pre všetkých
kancelária hudobnej školy: HS YAMAHA, Základná škola P. Marcelyho
Drieňová ulica 16
821 03 Bratislava
0911 11 12 30

zuka11
9. nov 2012

@pillinka Hudobná škola YAMAHA
OZ Umenie pre všetkých
kancelária hudobnej školy: HS YAMAHA, Základná škola P. Marcelyho
Drieňová ulica 16
821 03 Bratislava
0911 11 12 30

zuka11
9. nov 2012

Teraz chodíme do Cik- Cak centra v Petržalke. Je to v Pondelok o 10.00 hod. Vstupné jednorázové teraz tuším po novom 1,50€, čo je úplne super, ak ochoriete, tak nič nestratíte 🙂))).

pillinka
9. nov 2012

@zuka11 dakujem 🙂

riverparkdanceschool
5. dec 2012

Milé mamičky, Riverpark Dance School je ako jediná tanečná škola na Slovensku, ktorá sa venuje tancu deťom od 2 rokov, kde Vaše detičky bez pomoci maminy,alebo tatka môžu tancovať s profesionálnou lektorkou a ostatnými detičkami samé. Na prvých dvoch hodinách možno budú potrebovať Vašu pomoc, ale z našej skúsenosti vieme, že si veľmi rýchlo zvyknú na tento spôsob výučby. Napomáha to k zlepšeniu motoriky u dieťatka, osvojeniu si tempa a rytmu ale napomáha aj k zlepšeniu komunkácie, samostatnosti a socializácie. Tešíme sa na Vás v Riverpark Dance School v Bratislave!

jasminka
5. júl 2013

kocky nasla som h&t dance group..len je to v krasnanoch..pre nas trochu od ruky..myslim, ze to je bez pomoci maminiek len s lektorkou a cvici sa gymnastika aj tanec

itwasajoke
5. júl 2013

@jaaty petrzalka M.A.Hip-hop unit ale netusim od kolko rokov maju deti...vrelo odporucam!sutazne sa venuju,chodia na sutaze ms europy,sveta ,slovenska a pod...

itwasajoke
5. júl 2013

@jaaty a su v petrzalke myslim

pralinkaaa
2. sep 2013

je nejaka tanečna v ružinove? pre takmer 4r dcerku? chceli sme dať do salvea.sk a teraz pozeram že končia... ☹

zumbatomic
6. sep 2013

Ahojte 🙂 pozrite nas profil su to kurzy pre deti a nasa trenerka je kvalifikovana a ma vlastnu tanecnu skupinu takze sa vyskusajte pozriet nato 🙂 trenerka hlada aj do tanecnej skupiny ale naskor musia absolvovat nejake tanecne zaklady a tu ich budu mat

barbishkamiracle
6. sep 2013

Pozyvame na pondelky vsetky tanecnicky a tanecnikov 🙂

poussin
11. sep 2013

@zumbatomic bola som sa pozriet na vasu stranku, ale ziadne kurzy pre deti som tam nenasla.

gelee
30. sep 2013

v petržalke opäť skvelé tancovanie s detičkami, štartuje sa 7.10. o 16,15hod v joy zone, viac info na ich stránke.
je to zumba kids - tancovanie hravou formou, motivačné darčeky pre detičky a možnosť pohrať sa ešte po hodine v detskom kútiku. Treba len vyskúšať 🙂

janka109
13. nov 2013

@avanti ahoj Avanti, nemohla by si mi poslat kontakt na FTVS treningy ak sa ot este kona? dakujem jana

ameanda
19. dec 2013

ahojte, trochu ozivim temu
nejake cvicenie/tancovanie pre deti od 3 rokov najlepsie v Ruzinove, ktore mate odskusane a teda odporucate?

maminka0066
18. jan 2014

jaaty pocula si uz o balet lines fajnorova?? Chod na Gorazdovu 20 je to tanecne konzervatormoja dcera tam chodi a sme spoojnyim sa spytaj na balet lines fajnorova

janocka1
7. feb 2014

ahoj @avanti
moze mi, prosim, do ip spravy dat viac info o tom cviceni pre deti na fakulte uk?
vdaka

riverparkdanceschool
15. apr 2014

Mamičky dovoľte, aby sme vám dali do pozornosti, že dňa 27.4. budeme mať v Riverpark Dance School Deň otvorených dverí pri príležitosti osláv Medzinárodného dňa tanca, kedy si budete môcť úplne ZDARMA vyskúšať hodinu Tanec detí s Disco jarkou alebo akúkoľvek inú hodinu v rámci špeciálneho rozvrhu v tento deň! Sledujte nás a príďte aj Vy 27.4. k nám do Riverpark Dance School! Viac informácií na našej internetovej stránke. Tešíme sa na Vás ;)

bibap
24. apr 2014

@riverparkdanceschool super! moja 3,5rocna prave dnes spravila scenu, ze chce chodit tancovat. Ake su moznosti u vas pre taketo male dievcatka a aky je casovy rozvrh, kedy kurzy su? poslite mi prosim aj viac informacii o tom dni otvorenych dveri, kedy a kam a co to vlastne bude. Dakujem!