Je tanečná škola pre 2,5 ročné deti v Bratislave?

jaaty
3. sep 2009

Ahojte, mám dcérku, ktorá miluje hudbu a tanec -ako mnoho ďalľích detí a chceli by som s ňou chodiť na nejaké "tanečky" alebo podobné aktivity. Proste niečo, kde sa rozhýbe, zatancuje vyblázni či vykričí. Energie má dosť, len ju treba usmerniť 🙂 Potrebuje behať, skásať, všade liezť.... Neviete o ničom takom. ďakujem

livia76
4. sep 2009

Jaaty-v BA je tanečná škola Yamaha alebo niečo podobné-skús najsť na GOOGLE

petaba
4. sep 2009

a v ktorej casti BA hladas?

jaaty
autor
4. sep 2009

Som mobilná, takmi je to jedno i keď Petržalka je najlepšia.

katy1979
4. sep 2009

yamaha nie je tanecna skola ale hudobna. my sme chodli na robika a chodili sme cvicit tu v petrzalke. ale tanecna by bodla aj nam lebo my tancujeme radi a na vsetko. este aj na cviceni si z neho robili srandu ze prisiel instruktor lebo akonahle baba pustila muziku tak sebi tancoval, detto ked sa mali hrat na vlacik a ist tak on stal a tancoval.
ak nieco taketo tanecneho najdete tak by sme sa pridali aj my.

livia76
4. sep 2009

😉

jaaty
autor
4. sep 2009

Cvičiť sme boli a ešte pôjdeme aj my, ale tanečnú školu som našla až od 4 rokov 😠
Petaba vieš o niečm?

hanka274
4. sep 2009

aj my by sme sa pridali na tanecnu...BA II, najlepsie Ruzinov...dakujem 😵
jaaty, inac, ja som si zhanala na jar pre Hanku a bol dost problem u 3r...ze ked prizmuria oko...inac od 4r, preto chcem este skusit teraz, no vy ked mate tolko co mate...hmmm, tazko najdes, ale tak snad predsa len nieco...

petaba
4. sep 2009

no taketo "tanecne" su max v materskych centrach... inak je vsetko od tych 4 rokov... ako pises 😠

tilly
5. sep 2009

v zoracentre začína niečo také 20.9. 😉
ale nie je to tanečná, je to niečo ako pohybová výchova

tigri
25. sep 2009

studio miracle robi hip-hop aj latinu pre deticky od 3r., podla mna by zobrali aj 2,5 rocnu, ak je sikovna 😉

miraclestudio
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miraclestudio
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danka_ba
17. okt 2010

Ahojte, viete o nejakej tanecnej pre 3 rocne deti v Petrzalke? chcela by som nieco ine ako tancovanie na detske pesnicky ... tam chodime uz 4x po sebe...

maatuulka
22. okt 2010

aj nas by potesila daka tanecna.. niekde v meste .. mi sme sice v Raci ale mam pocit, ze tu daco take nieje.. max cvicenie s detmi..

samika
27. okt 2010

ahojte, v MC Prešporkovo je minifolklor pre detičky od 1,5 do 3 rokov a potom aj staršie. ja sa tam tiež chystám s malým. začali už v septembri, ale pristúpiť sa dá aj teraz. aspoň to píšu. na stránke prešporkova si nájdete bližšie info.

barbisha
28. okt 2010

http://detskekurzy.webnode.sk/tanecna-pre-deticky/
tu je na vyber s rodicmi i bez 🙂

k.a.t.k.a.
1. nov 2010
sifar
10. nov 2010

Ahojte,
v MC Hojdana je vcelku vela kurzov pre deticky. Je tam cvicenie, vytvarna, anglictina... Vsetko je to super hravou formou, prisposobene poziadavkam vekovych skupin. Mne sa najviac paci ta anglina. Okrem toho, ze ja aj dcerka sa toho vela naucime, je to aj cas straveny prijemnym jasenim, nechybaju pohybove aktivity...je to tam fakt super. Ak chce niekto viac info, tak www.hojdana.sk

bibuschka
18. nov 2010

od buduceho stvrtka zacina tanec deti od 2,5 roka v Riverpark dance school, pozri na ich webe 😉

avanti
19. nov 2010

Ahojte,
na Fakulte teles. vych. a sportu UK od oktobra otvorili pohyb. pripravku pre 3-4 rocne deti (predtym tam mali len pre 4-6 rocne). Je mozne sa kedykolvek pripojit, je nas tam zatial pomenej a tak by sme aspon 3-4 dalsie deticky s rodicmi uvitali. Vedie to priamo docentka katedry gymnastiky a jej 2 asistentky. Plati sa 10 EUR na mesiac a dieta sprevadza aj rodic. Na blizsie otazky rada odpoviem cez IP.

hrc
7. máj 2011

Ahoj,
mohla by si mi napisat blizsie info,ako ste spkojny a ci sa da pripojit aj teraz?dakujem

avanti
18. okt 2011

Ahojte,

opat pridavam moznost pohybovej pripravky pre deti od 3 rokov v BA.
Prednedavnom otvorili kurzy v http://www.fitnfun.eu/. (Stare mesto - Radlinskeho). Je tam este malo deti, da sa pripojit, ci prijst pozriet na ukazkovu hodinu. Cvici sa utorky alebo stvrtky, v oba dni su este 2 casove terminy. Navyse maminy si mozu zacvicit hned o miestnost vedla a dieta nechat cvicit s trenerom.

ondula
23. okt 2011

ahojte, u nas v petrzalke na Fedinke otvorili areobic studio pre zeny, Bola som tam cvicit, zatial co mi postrazili malu. Vsimla som si, ze od novembra planuju otvorit Zumba kids. usim od 3 rokov veku dietata. Takze my sa hlasime urcite na latino rytmy 🙂

ondula
24. okt 2011

@danka_ba ahoj, ahoj...v petrzalke nedavno otvorili na Fedinovej ul. take aerobic centrum, bola som tam cvicit a maju aj detsku zumbu, ale viac info najdes na webe. centrum sa vola JOY ZONE.

gelee
28. okt 2011

caute baby, pisete tu o aerobic centre na fedinke, ja som tam bola cvicit a bolo super, zatial je detska zumba v priprave lebo som sa informovala, chcem prihlasit maleho a v novembri zacinaju. Bude aj uvodna skusobna hodina, aby sme nemuseli zbytocne platit ked to deti nebude bavit. takze my sa chystame tancovat s malym na zumbe 🙂))
inak ak chcete chodit cvicit vy mamicky, tak maju aj detsky kutik, ja som tam nechala obidve deti a nebol problem, postarali, tí vacsi pozerali rozpravky a mensi sa hrali ...

habibi78
28. okt 2011

@avanti prosim ta, posles mi blizsie info do IP? presne tam som chcela dceru prihlasit, dakujeeeem 😉
myslim teraz fakultu TV a sportu UK...

danka_ba
31. okt 2011

@ondula skusim pozriet 🙂

zuka11
3. nov 2011

Ahojte dievčatá,
dnes som volala na tanečnú, na ktorú som chodila aj s mojou staršou dcérkou, ktorá má teraz už osom rokov. Boli sme maximálne spokojný. V tom čase to bolo v Petržalke, žiaľ dnes je to len na Drieňovej. Detičky tam chodia od 18 mesiacov, ale pravdepodobne nie je problém zobrať dieťatko aj skôr. Je tam rôzne zaradenie, pre detičky od 18 mesiacov je to tuším Prvé krôčky s hudbou. Tanečná škola sa volá Yamaha Hudobná škola. Tel.kontakt ak by ste sa chceli na niečo popýtať: 0911 11 12 30. Na nete toho nájdete viac. Je tam aj cenník. Tuším 100 eur na pól roka, ale pre istotu si to tam skontrolujte. V stredu sa tam chystám pozrieť na ukážkovú hodinu. Možno že sa tam uvidíme 🙂))))) Zuzana

samika
3. nov 2011

@avanti ahoj, napíše mi prosím bližšie info?ďakujem maťa

avanti
4. nov 2011

@samika ahoj, mas na mysli FTVS alebo Fit&Fun? Pretoze na FTVS uz medzicasom zrusili pohybovku pre mensie deti, ostala len pre vekovu kategoriu 5-7 rokov.