Kde v Bratislave by som našla detský bazén?

nsoci
16. nov 2009

Ahojte,

rada by som chodila s malym (9 mesiacov) len ta santit do vody vhodnej pre takychto drobcov niekde v Blave... Nechcem platit tazke eura za kurzy plavania, jeden sme absolvovali a teraz by som v zime rada obcas niekam zbehla len tak sa vyblbnut. Viete o niecom?

Dakujem...

nsoci
autor
16. nov 2009

Nikto nic? ☹

natalii6
17. nov 2009

ahoj...na Zahradnickej je jedno zariadenie kde sa da chodit aj s detickami ja osobne som tam nebola ale pocula som o tom

nsoci
autor
19. nov 2009

myslis snop? skusim zavolat dik moc

natalii6
19. nov 2009

ano snop ale ja osobne by som tam dieta nedala 😒 odporucila by som ti Mobik na Pasienkoch aj ja tam chcem dat maleho

nsoci
autor
20. nov 2009

no ale tam sa len na kurz da, nie? ja prave hladam len bazen kam by som mohal obcas maleho ist unavit 😀

natalii6
20. nov 2009

ano da sa a jeden vstup stoji 15 eur

egyptanka
22. nov 2009

nsoci, teraz mi napadlo ze v Iuvente je plavecky bazen ... ale nikdy som tam nebola tak neviem hlbku a ci by im nerobilo problemy prist s dietatom ... vstupne volakedy bolo cca 60-70 Sk a boli tam len cez pracovne dni do nejakej tretej poobede. Ak si niekto rezervoval bazen tak bol nepristupny.

bondy1
2. dec 2009

V Slovnafte je bazén, a hore na Klenovej majú tiež reahbilitačný bazén so vsupom pre verejnosť, ale veru netuším, či vhodné pre detičky. To skôr táJ juventa.

natalii6
2. dec 2009

v slovnafte je bazen ale len pre zamestnancov

masha
2. dec 2009

Vrelo odporucam, ak to ma niekto blizko, bazen v Stupave. Chodime tam so synom uz rok a cez den sa nam malo kedy stalo, aby okrem nas v bazene niekto bol. Perfektne: tepla voda aj ked nie velky bazen a ihned aj vyryvka, ktora nemusi vyryt, ak sa Vam to nebude pacit, pretoze okrem Vas tam nikto nebude ( tam je ta voda este ovela teplejsia). Je to v prijemnom prostredi. Fakt parada!

cuki
3. dec 2009

V BA sa da ist napr.. do Hotela Baronka v Raci, je tam celkom fajn tepla voda, malo ludi, relativne cisto, vstup okolo 4-5 EUR. Alebo potom my chodime radi do Pezinka, za kruhacom pri Tescu, prva mozna odbocka vlavo do sidliska a potom rovno az ku takej akoze skole ci co. Je to tam ciste, za dobru cenu 2 alebo 2,5 pre osobu a je tam aj maly detsky bazen. Teplota velkeho bazena okolo 28-29, co je urci lepsie ako napr. na Pasienkoch 25-26. Este neovereny ale chystam sa skusit je bazen v novom fitku na Einsteinovej v Petrzke, doobeda je tam asi mrtvo, tak to stoji za skusanie, ceny podobne ako v Baronke. Inac si myslim, ze hotelove bazeny v BA su viacere pristupne pre verejnost, len si treba pozistovat. Tiez treba mat vacsinou bud taku tu plavecku plienku alebo plienkove plavky, bez toho sa velmi neda. Obyc plavky nestacia.
Babule, neboli ste niekedy skusat napr. bazen v Danube alebo Holiday Inn, tusim su tiez pristupne.
V snope sa da len na kurz a to je jednorazovo strasna palka, ale mne sa tam pacilo, chodila som cvicit s tehulami.
Asi tak v nasej Ba, skvela obcianska vybavenost :(

lindda
4. dec 2009

cafko a v tej raci je aj detsky bazen maly ma zlomenu nohu a chceme ist do bazena ale chodime do senca alebo madarska len to je vzdy vyse 1000sk a je to velmi vela dakujem ua odpoved packo 😉

bezaz
4. dec 2009

cuki tak si ma nakriatla na tu ensteinku, ale tam su jake ceny 😲 ze s nejakou ich kartou 7,50 vstup a bez karty 15eur 😝

katy1979
4. dec 2009

bezaz relax niekedy fungoval bez klubovej karty teraz pre neclenov je jednorazovy vstup 15 evri a mozes tam byt cely den ci v posilke na aerobicu alebo v bazene ale pri malých detoch sa to neda. takze za navstevu bazena je to dost

tilly
15. dec 2009

a hotel nivy? je to pri bajkalskej na líščich nivách, vraj je to tam zrekonštruované

nsoci
autor
7. jan 2010

http://www.whotel.sk/wellness-studio/
aha co som nasla, poznate to niekto?

tin007
7. jan 2010

nsoci nevyzera to zle, mozno nahovorim manzela aby sme tam skocili na prieskum a trochu s malym posantili vo vode

samika
7. jan 2010

baby, to plávanie v Stupave je v tom hotely Park?

luciaj
8. jan 2010

kde v BA sa vybrat na popoludnie zaplavat si s dietatkom a oddychnut s manzelom? aquatermal v senci je dooost drahy :/ tak hladam alternativu.

zuzana1971
8. jan 2010

no v BA je to ubohe s bazenmi...a ze 15 euro vstup? 😲 vo Wien som chodila za 2 eura na 2 hodiny...a pri ich platoch...

rainee
24. jan 2010

fuha to su palky 😝 my by sme tiez chceli zacat chodit plavat ale mala ma dost suchu pokozku tak sa bojim kvoli chloru, tak aby bol ten bazen vhodny aj pre deticky.

gabika20
25. jan 2010

Ahoj. Chcela by som sa spýtať či máte niektorá skúsenosti s plávaním detičiek v ŠNOP na Záhradníckej ulici. Ako sa vám to páčilo? Chcem začať s malinkou chodiť plávať za nejaký mesiac lebo je ešte maličká. A najviac by mi vyhovovalo plávanie cez víkend a aby tam mohol ísť s nami aj manžel, aspoň stáť pri bazéne a pozerať sa, príp. fotiť.

lenicka8
2. feb 2010

my sme chodily s malým asi od 4 mesiacov do strediska ALVA, daj si www.alva.sk a boli sme veľmi spokojný. absolvovali sme tam asi 5 kurzov. Personál je super a aj učitelia. Teraz ma malý 1,5 roka ale už ho prestalo baviť. Musíme nájsť iný v§čší bazén

martinalip
9. mar 2010

my zvykneme chodit so starsou dcerkou do toho hotela Nivy.Je to tamfajn , tepla voda, Ninke sa tam velmi paci 😵

luciaj
10. mar 2010

my sme boli uz niekolkokrat v hoteli W v devinskej. bolo super a julke sa tam vyhrala, dokonca aj v infrasaunicke si posedela 🙂

lovula
10. mar 2010

Ahojte maminky,

no ja chodím s malým od jeho 3 mesiacov do bazéna na Jankolovej ul. 6. Je to bazén len pre detičky, takže rodičia stoja pri bazéne.
Vyzerá to asi takto : je to v podstate výrivka pre dve osoby, vnútri sú naraz najviac tri detičky. Mamičky stoja okolo bazéna a hrajú sa s ratolesťami. Jedno má vždy rehabilitačná sestrička, ktorá mu pustí bublinky, masíruje ho a ta, ... Ďalšie dve detičky sú v kolesách pre bábätká.
Celé to trvá 20 min. a platíte 3 eurá.
Mne sa na tom páčilo, že ja som nemusela ísť do vody a tým pádom je tam menej stresu ohľadom obliekania.
Jáj a treba si doniesť len osušku pre dieťatko, vlhčené utierky na utretie riťky a čistú plienku po kúpaní ( ináč sú tam detičky nahé - bez plienky)

metlonka
10. mar 2010

ahol lovula...ako sa to tam vola? da sa to vyhladat na nete? Celkom by sa mi to pacilo.

lovula
11. mar 2010

metlonka, volá sa to Reocentrum, ale na nete nemajú zatiaľ stránku.
Dám si do fotiek zábery s bazéníka, tak si ich pozri u mňa.

lovula
11. mar 2010

metlonka,

fotky som dala do albumu Adamko 4 - 6 mesiacov, a zobralo mi to len dve, tak aspoň aby si akú takú predstavu o tom získala.