Kde v Bratislave by som našla detský bazén?

nsoci
16. nov 2009

Ahojte,

rada by som chodila s malym (9 mesiacov) len ta santit do vody vhodnej pre takychto drobcov niekde v Blave... Nechcem platit tazke eura za kurzy plavania, jeden sme absolvovali a teraz by som v zime rada obcas niekam zbehla len tak sa vyblbnut. Viete o niecom?

Dakujem...

metlonka
11. mar 2010

diky za fotky, asi viem akou formou to prebieha. celkom sa mi to paci. A da sa tam ist napriklad len jednorazovo? musime sa tam asi dopredu objednat vsak? a ta rehalibitacna sestra je tam pri kazdom kupani? aj ked nechodime na ziadne rehalibitacie? Inak synceka mas podareneho, strasne zlatunky 😉

lovula
11. mar 2010

ďakujem za pochvalu 🙂
nemusíš sa tam objednávať. Len prídeš, sadneš si do čakárne a hocikto keď vijde, tak len zahlásiš, že vy idete do bazénika. Tá rehabilitačná, všetci jej hovoríme teta Eva, je tam pri kúpaní stále. Teta Eva ti ukáže, že kde sa s bábätkom môžeš zložiť a potom sa už len člapkáte 🙂
Zabudla som, že je to otvorené od 8:00 do 13:30.
Chodím tam z malým dva krát do týždňa, kedy ma napadne, tak ak budeš mať čas a chuť, viem ťa počkať vonku a dnu pôjdeme spolu. Viem aké je to, keď ideš niekde prvý krát.
Zajtra tam idem okolo 9:30 🙂

mychaella
23. mar 2010

Ahojte, tiez by som sa malim chcela chodit niekam kupat ale skor tak prilezitostne tak som sa ani nehlasila na kurz.

lovula- paci sa mi to o com pises, ako to funguje s tym cakanim? vzdy ked niekto vijde tak ides dnu? nie je v cakarni vela mamiciek alebo sa tam treba nejako objednavat? dik za info 🙂
pozrela som aj fotky...a synacika mas zlatuckeho 😉

pipera
5. apr 2010

ahojte, ja som so starsimy chodila do alvy,ale ked uz boli vysoke ceny, zacala som s nimi chodit do hotela baronka v raci. robievali aj tam kurzy,ale potom ich prestali robit. do bazenu sa tam dalo v case obeda chodit s dietatom za zvyhodnenu cenu. krasny a cisty bazenik. s najmensou sme boli n azahradnickej a bola som spokojna. minuly rok sa dalo chodit v case obeda aj individulane /treba si zavolat na vratnicu a overit ci sa este da individualne chodit/ zda sa mi ze to stalo 4,5 na polhodinu

ajka12345
30. apr 2010

ahojte, boli ste niekto v tom hoteli nivy s babatkom? je to tam ok? chcem ist niekam do bazena so svojim takmer 8-mesacnym drobcom, ale trosku sa bojim tych verejnych. mame za sebou 2 kurzy, ale s peniazkami uz musime ratat na nieco ine. no nechcem, aby na vodu zabudol.

kathynka
5. okt 2010

uz sem dlho nikto nenapisal, ale aj tak by som sa chcela opytat, ci niekto nevie, ci teda hotel nivy prip. bazen na pasienkoch (nemyslim mobik, len priamo pasienky) je vhodny pre kupanie sa s 1-rocnym dietatom...dakujem

chromozom
25. okt 2010

Kati, Nivy su pre deti idealne, ale byva tam vela ludi, plus je to drahe. Na Pasienkoch je pre babatko strasne studena voda, mne je tam dobra kosa, ked neplavem, a to chodim do rychlych plavcov 🙂
Inak je skvely novy 25m bazen aj na Mokrohajskej v tej skole pre postihnute deti, v ramci toho je tam aj maly bazenik pre deticky, je to pristupne aj pre verejnost vo vymedzenych casoch.

kathynka
27. okt 2010

@chromozom dik moc 🙂 uz sme stihli vyskusat nivy a pacilo sa nam tam velmi, boli sme doobeda a okrem nas bolo v tom bazene s teplou vodou asi 4 deti s maminami, takze sa to celkom dalo...akurat je pravda, ze tie ceny su vysoke, kedze je to hotelovy wellness...a najdem niekde o tom bazene na mokrohajskej info aj na nete? ty si tam uz bola?

chromozom
29. nov 2010

@kathynka ja tam chodievam organizovane ako kurz, ale opisem si otvaracie hodiny, potom ti poslem 🙂

janush
19. jan 2012

chcela by som so synovcom 3 roky niekde do bazenika na hodinku, neviete o niecom vhodnom?

wwwphotokidssk
20. jan 2012

@janush ahoj, napr. hotel nivy, tam sa da ist.

pimpulienka
26. feb 2012

No ano hotel Nivy je dobry, boli sme tam, malinkej sa veľmu páčilo, ale zaplatili sme 7,50 eur na hodinku (+ 25 minut prezliekanie) čo nie je málo..a bolo to tam poobede narvané

sloniiicek
28. feb 2012

caute kocky. my sme tiez boli nedavno v hoteli nivy sa kupat. bolo celkom fajn. ale jedine co ma dost prekvapilo, ze za 9 mesacne babatko sa muselo platit vstupne!!! tak som napisala mail, ze ci sa im to nezda divne. ze vsade v aqauparkoch sa bezne za take male deti neplati a kuknite, co mi odpisali: Dobrý deń,

pokladníčka postupovala správne, podĺa nášho cenníka. Platí sa za každú osobu, deti do výšky ( bez ohľadu na vek ) 120 cm platia 2,5 € za 85 minút. Cenník je pri recepcii - takže ste si uvedenú skutočnosť mohli hneď overiť.Nevidíme dôvod, pre ktorý by mali mať deti, podľa Vás do 2 -3 rokov alebo do výšky 100 cm, vstup zdarma.Využívajú služby v takom istom rozsahu ako ktorýkoľvek návštevník. My sa neriadime zvyklostiami ani cenami iných aquaparkov,pokiaľ poskytujú vstup
nejakým kategóriam osôb zdarma, je to ich vec.
Len tak pre porovnanie - skúste dať podobnú otázku napr. OD Tesco ( prečo za potraviny pre deti do 2-3 rokov alebo do výšky 100 cm musíte platiť ) .

Nech sa na mna nehnevaju. ale dotycny pan zrejme nevie, co je to slusne spravanie!!! a som z tohto pristupu dost sklamana.

sisaha
28. feb 2012

@sloniiicek tak takuto arogantnu odpoved som uz dlho necitala... Asi tomu panovi nevadi, ze ked tam ide s dietatom rodic, ktory vlastne na neho dohliada a sluzby nevyuziva, ze im tam prinasa peniaze. Asi maju vela klientov. A prave takychto "tiezpodnikatelov" sponzorovat nebudem.

sloniiicek
28. feb 2012

@sisaha - ja som im len slusne napisala: Pekny den zelam,

nedavno som sa bola kupat vo Vasom hoteli. Velmi sa mi pacilo
prostredie, prijemny personal, cistucko. Avsak velmi nemilo ma
prekvapil fakt, ze za 9 mesacne babatko som musela platit vstupne!!!!!
Chcela som sa spytat z akeho dovodu vyberate vstupne, uz za takto male
deti? Boli sme sa kupat uz v roznych aquaparkoch a nikde sa za take
male dieta nevyberalo vstupne. Vacsinou sa plati okolo 2-3 rokov, ci
od urcitej vysky napr. 100 cm. Rada by som preto vedela, ci to bol len
nazor pokladnicky, alebo to ma nariadene od nejakeho veduceho.

Vopred dakujem za odpoved.

S pozdravom

sisaha
28. feb 2012

@sloniiicek ja som sa takisto nestretla s tym, ze take male deti platia. Ci je to vstup do ZOO, plavaren v BB, cestovanie v MHD, plavarne a aquaparky v Nemecku...NO ale vidis, niekomu na tom, aby mal dobre meno nezalezi...

sloniiicek
28. feb 2012

@sisaha - zrejme hej. asi maju dostatok zakaznikov.

yoda_
8. mar 2012

@sloniiicek takze kolko ste dokopy platili? 9 Eur, dobre ratam? Ad ta reakcia - asi by som napisala, ze to jeho porovnanie je hodne od veci, pretoze len ak by vsetky ostatne siete hypermarketov ponukali detsku stravu za polovicu a OD TESCO nie, tak vtedy by tieto dve situacie boli podobne. A tiez by som sa opytala kto je jeho nadriadeny, ze sa chcem stazovat na jeho neslusnu reakciu, ktora sposobila, ze do ich zariadenia uz nevkrocim.

sloniiicek
8. mar 2012

@yoda_ - takze ja som platila 5 eur a za kazde dieta 2,5 eura. takze spolu 10 eur. a este bola s nami sestra. ved s dvoma malymi detmi by sa to nedalo. jedno 9 mesacne a jedno 3,5 rocne. ja som s malym bola mozno pol hodku vo vode. ved dlhsie ani nemozes s tak malym dietatom byt. a potom som ho vo vestubule pred vchodom krmila. a dcera chcela byt zase dlhsie, tak s krstnou boli este o pol hodku dlhsie.

katkaran
2. nov 2012

ahojte, mozno dost neskora reakcia. Ale ja by som dotycnemu panovi urcite napisala, na to, ze vyberaju vstupne pre take malinke deti, nemaju to absolutne prisposobene. Vsak kde polozis take dieta, ked sa chces ist prezliect,a nie je tam dalsia dospela osoba s Tebou? na tu lavicku? Nie je tam absolutne ziaden prebalovaci pult....

freefamme
24. máj 2013

Central Golem Club

Metodova 6, Bratislava

INFO

25 m plavecký antikorový bazén, 3 sauny (parná, bylinková a švédska), výrivka na streche

Otváracie hodiny
PO – PI 6:00 – 22:00 (posledný vstup o 20:30)

SO – NE 8:00 – 22:00

Vstupné
PO – PI
6:00 – 8:00 5€
8:00 – 16:00 4€
16:00 – 20:00 6 €
20:00 – 22:00 5 €
SO – NE

6:00 – 22:00 6 €

Kontakt
Central Wellness a Fitness

+421 917 508 645, central@golemclub.sk

Relaxx – Factory Pro – Wellness bazén

Einsteinova ulica 9, Bratislava

INFO

plávanie – 20 m bazén, sauny (parná, soft, fínska), relaxačné centrum, privátny klub, masáže, fitness, detský kútik, parkovanie

Otváracie hodiny
PO – PI 6.00 – 22.45

SO – NE 8.00 – 22.00

Vstupné
5,99 € / 55 min., 30 min. naviac 2,49 €

držitelia karty Factory Pro – 4,99 € / 55 min., 30 min. naviac 1,99 €

Kontakt
Relaxx – Factory Pro

0911 357 028, info@body.sk

rodinnevikendy2
1. apr 2014

Od maja otvarame novy klub baby plavania a hrave plavanie pre deticky od dvoch rokov v Bratislave PLUTVIČKA , teraz uvadzacie ceny !
Tesime sa na vas

https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

didi51100
9. sep 2014

Ja chodim so synom do Alvy uz vyse polroka. Pacilo sa mi aj v Hoteli Nivy, chodievala som tam este pred porodom, je to tam pekne zrekonstruovane. S malym som tam ale este nebola, a ked pisete o tych poplatkoch za deti a arogancii personalu, tak ma to celkom odradza.

rodinnevikendy2
12. sep 2014

Milé mamičky, spestrite si svoje chvíle s dieťatkom na mateskej, pozývame vás na babyplávanie PLUTVIČKA
v Bratislave. Pláveme od 4.mesiacov do 4 rokov.
Tešíme sa na vás !

https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...
emoticon emoticon emoticon emoticon

tatana01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz