Kde v Petržalke sa dá chodiť cvičiť s bábätkami?

michalka12
21. apr 2008

Ahojte, chcela by som poradit, kde by sa dalo cvicit s babetkami. Nasla som iba Baby fit, ale uz maju plne az do oktobra 🙂
Mozno niake MC?
Dakujem

elize
21. apr 2008

Ahoj, dnes som si všimla u nás na bráne vyvesený leták na MC Bubatko. Je to asi niečo nové. Sídlia v novostavbe na Budatínskej 20 v Tatrapanonii. Majú tam cvičenia bábätiek podľa veku. Do 1. roka cvičia vo štvrtok od 9:00. Na nete som však nič nenašla. Zajtra pozriem, či tam nie je t.č., ak nie tak by som tam zajtra skočila, máme to cez cestu 😉

jahodka11
21. apr 2008

elize, mozes blizsie napisat, kde je tatrapanonia? nieco mi to hovori, ale neviem to priradit.....:( dakujem 🙂

elize
21. apr 2008

je to jedna autobusová zástavka za tescom. taká modrá bytovka - novostavba

jahodka11
21. apr 2008

jeej, dakujem, tam sa dostaneme aj pesi, cca 20min 🙂 tak pozri prosim zajtra co najviac info, ja by som tam s malym chodila 🙂

elize
21. apr 2008

Jasné, pozriem. Tiež som uvažovala o nejakom cvičení pre drobca. A ja sa tiež trošku odreagujem 😉

kattom
21. apr 2008

ahojte, ja som bola minule u nasich na prazdninach - a pytala som sa jednej kocky - vraj velmi dobre MC je aj pri dostihovej drahe niekde - vola sa krtko a maju aj web. tak mozno aj tam robia nejake cvicenia.
inak dakujem za tip na mc bubatko - to mam tiez od nasich kusok, tak ked budeme zasa v blave a bude zle pocasie, mame kam ist

ena
21. apr 2008

budatko bolo v klube lilly na krasnohorskej nie? pozeram web stranku budatka a nikde nie je zmena adresy ..

jahodka11
21. apr 2008

elize, ved aj mne by sa nejaky ten pohyb zisiel... 🙂 ale teda, vobec som ani len netusila, ze tam nieco take je...a to som tadial chodila na antolsku svojho casu 🙂

kattom
21. apr 2008

tak tu je link, co som nasla - BUDATKO sa to vola 🙂 : http://www.budatko.budatinska.sk/

kattom
21. apr 2008
kattom
21. apr 2008

a tam sekcia rodinne centrum

ena
21. apr 2008

Krtko je na dudovej ulici v budove zakladnej skoly.. tam bol taky tanecny kruzok, my sme boli raz pozriet, ale maly s nechytal, skoncili sme v herni 🙂 a cvicenia neviem ci maju, ale na krtko.eu mozno bude nejake info

elize
21. apr 2008

aháááá Budatko 😀 v tej rýchlosti ako som letela domov s uplakaným drobcom v kočári so to prečítala ako Bubatko 😀 tak preto som nič na nete nenašla. V Lilly som bola na pár prednáškach o tehotenstve.

elize
22. apr 2008

tak vas asi nepotesim, dnes bol letak z brany strhnuty a ked som prisla k Tatrapanonii nebol tam ziadny putac a nikto koho by som sa mohla opytat. Zajtra sa pojdem okolo prejst znova ....

ena
22. apr 2008

asi bude fakt len v tom lilly klube fungovat, ved keby bola nejaka zmena, tak to maju aj na stranke, nie ?

jahodka11
22. apr 2008

ena, prosim ta a lilly klub je kde? je tam nieco, podla coho sa da orientovat?

zuzna.z
6. máj 2008

Ahoj jahodka, lilly klub je na Krásnohorskej 3 pozri stranku www.clublilly.sk

kattom
6. máj 2008

ahojte - kde je ta krasnohorska 3 - v nejakom panelaku - viete ma niekto troska navigovat?
inak pri tej tatrapanonii som aj ja pozerala - zo zadu je iba ihrisko a spredu len joga centrum - a na stranke lily clubu je pisane, ze z budatka sa stretavaju tam..

ena
7. máj 2008

jahodka11 a kattom, ked pojdete busom, tak treba vystupit z busu 95,99 na zastavke LUCANKA a potom pojdete smerom ako keby ste sli na Antolsku, je to niekde oproti LIDLU a kostolu (to je tusim Betliarska ulica), prejdete na druhu stranu a je to pod terasou panelaku... ved skuste pozriet mapy.sk

danu
11. jan 2010

nannky • 1d • Dnes o 18:55
Ahojte maminy, mala by niektora zaujem o cvičenie na Gercenovej ulici v blizkosti Incheby a Petržalskej stanice. Chcela by som chodit s malym cvicit, ale zatial nemaju prihlasene babatka a minimalny pocet je 6.

antenka1
4. feb 2010

danu - nevies o tom viac info? ja sa tiez po niecom pozeram...

matinkam
4. feb 2010

Dievcata, aj na Znievskej je cvicenie pre babatka, tehulky, maminy. Neviem, ci sem mozem pisat nazvy firiem.

antenka1
4. feb 2010

ja som si ich nasla lenze z ich webu sa vobec nevyznam...

hanahana7
14. jan 2012

ahoj baby, neviete je nieco nove?
je nejake cvicenie pre deti do 1 roka???
dakujem

zuka11
1. mar 2012

Ahojte dievčatá, cvičiť sa dá v CM Bubatko, tuším po novom sídlia na Holickej a potom sa dá cvičiť v cik-cak centre, ja tam teraz chodím s maličkou 1,5 roka na tanečnú a vedla sa cvičí na fit loptách.

zuka11
1. mar 2012
zuka11
1. mar 2012

Ahojte dievčatá, cvičiť sa dá chodiť do MC Budatko, tuším po novom sídlia na Znievskej, potom sa dá chodiť do Cik. Cak centra- je to pri reštaurácií Alfa, ja tam chodím s drobcom 1,5 na tanečnú a vedla sa cvičí na fit loptách. Ďalšie cvičenie je na www.studiomiracle.sk majú tuším dve pobočky v petržalke. Tak do cvičenia dievčatá 🙂))