Kde zoženiem potrebné veci na Decoupage?

michalag
22. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat, kde mozem zohnat potrebne veci na Decoupage - servitkova technika, lebo uz asi pred pol rokom ma to zaujalo. Prosim poradte mi, lebo by som to chcela skusit.

lin123
5. dec 2013

existuje nejaky balicek kde je vsetko co potrebujem aby som mohla zacat s decoupage? Dakujem,

ewka27
6. jan 2014

Ahojte baby, prosim vas poradili by ste mi aky lak pouzivate na povrch uz oservitkovanych veciciek, lebo ja som si kupila daaky specialny priamo urceny na to, ale mne tie povrchy stale akoby trosku lepili aj po dlhej dobe. Diky za radu 🙂

zuzana914
19. sep 2014
ellit
10. jan 2015

Veľmi sa mi páči technika servitkovania....neuvazovala niektora mamina nad takym mini kurzom pre par mamiciek? Ďakujem
som z BA

tamtam1
11. mar 2015

Dobrý eshop s kreativnymi potrebami pre servitkovu techniku www.eshop-rychlo.sk/dekupazds. www.dekupazds.sk

karelkaja
1. máj 2015

Ahojte 🙂, ja nakupujem tiez tu http://www.animas.eu/, majú tam dosť veľký výber servítok aj dreva

sarah024
18. jan 2016

Ahojte ja som tiež skúšala servitkovu tech. ale moc som nepochodila kúpila som si lepidlo aj s lakom a vyzdobila som korenicky ktoré som tým lepidlom pretrela ako mi bolo povedané bolo to biele ale keď sa to vyschlo zostala ta servitka škaredá to lepidlo vôbec nebolo priesvitné. Neviete mi poradiť kde som urobila chybu? Ja som podklad ale nemovala chcela som len aby to bolo priesvitné a pár kvietkov dakujem

01erika31
25. máj 2016

@sarah024 aku znacku lepidla ste použila? najlepšie je Pentart

mataharinka
10. jún 2016

@emjee tiež používam herkules, je super, dokonca drží aj na skle

mataharinka
10. jún 2016

@ellit , viem spraviť kurz

monikaparson
11. jún 2016

U mňa bolo naj. len skúšať, čo ako bude reagovať. Stránky som si hľadala cez google alebo fb. Niektoré sú neskutočne predražené v porovnaní s inými a cena doručenia je často veľmi vtipná. Fakt len hľadať a skúšať. 😉

julinkaz
29. sep 2016

Ahoj dievčatá 🙂 poradíte mi niektorá? chcem si urobiť také srdiečko na dvere s textom Nikdy neodchádzaj z domu bez bozku, objatia a milého slova. mám už kúpené to srdiečko, ryžový papier, lepidlo, lak, štetec atď. pani v obchode mi poradila ten nápis napísať akrylovou fixou, lenže ja by som chcela také to ozdobné písmo, nie klasické tlačené. ako sa to potom robí? môžem si vytlačiť na normálnej tlačiarni zrkadlovo ten text a na to lepidlo ho otlačiť? prosím, poraďte mi, ktorá s tým už máte skúsenosti 🙂 Ďakujem veľmi pekne 🙂
@mataharinka
@tamtam1
@karelkaja

mataharinka
3. okt 2016

http://hanaculenova.wixsite.com/tsbyham/transfer - tu u Hanky, pozri videá, transfer na drevo, aj na textil